Alles over Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsitem 'Wilhelmina’26 verlengt contract met jeugdcoördinator' De overeenstemming werd snel bereikt.
17dec 2018

Wilhelmina’26 verlengt contract met jeugdcoördinator

WIJK EN AALBURG - Al weer een fiks aantal jaren is Gerard van Helden bij Wilhelmina’26 actief als jeugdcoördinator. In die functie is hij de spin in het web van de jeugdafdeling. Zowel Gerard van Helden alsook Wilhelmina'26 wil dit graag voortzetten.

Het bestuur van Wilhelmina’26 is dan daarom blij met de verlenging van het dienstverband. Dar waren ze samen snel over uit. ‘In principe blijft Gerard de komende jaren aan onze vereniging verbonden en jaarlijks voor de kerstborrel zal worden geëvalueerd of beide partijen zich nog prettig voelen met deze verbintenis.’

Het bestuur vervolgt: ‘De wijze waarop Gerard samen met zijn team de zaken omtrent onze jeugd voor elkaar heeft, is een dikke pluim waard en wij zijn dan ook content met de verdere samenwerking.’Deel dit bericht met je vrienden!