Alles over Aalburg...
Afbeelding bij agendaitem: 'Repetitie De Jonge Lofstem'
30aug 2012

Activiteit in Aalburg: Repetitie De Jonge Lofstem

Iedere donderdag, vanaf donderdag 30 augustus 2012, van 19:00 tot 20:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Chr. Kinder en Jongerenkoor repeteert iedere donderdag avond in De Stroom in Wijkestein.

Het koor is opgericht in maart 2006 en vanaf die tijd is Arthur Vlot onze vaste organist.

Sinds augustus 2008 is Jeannet van den Heuvel uit Werkendam onze dirigente.

Het programma dat wij zingen is psalmen, geestelijke liederen en vaderlandse liederen, alles gebasseerd op Gods woord. Ons koor heeft al aan diverse uitvoeringen meegewerkt en zelf kooravonden georganiseerd. In het fotoboek kunt u een aantal foto's zien van de koren waar we mee samengewerkt hebben. Ook hebben we in de diverse verzorgingstehuizen in de omgeving gezongen, waar we dan zelf ook het programma voor maken. Op deze avonden ontbreken uiteraard de liedjes uit onze kinderjaren niet. De bewoners zingen die dan ook naar harte lust mee. Het is de bedoeling dat we elk jaar aan zo'n 5 - 6 uitvoeringen meewerken. Wij stellen het heel erg op prijs om u te mogen begroeten bij een uitvoering van ons koor.

Contactinformatie:
Locatie: Wijk en Aalburg
Organisator: De Jonge Lofstem
Telefoonnummer: 0416-692641
Email:thijsbax@hetnet.nl
Website:www.dejongelofstem.nl


Deel dit bericht met je vrienden!