logo Aalburg Alles over Aalburg...

Altena Biesbosch Ronde LIVE op de radio

dinsdag 19 apr 2011
Afbeelding bij nieuwsitem 'Altena Biesbosch Ronde LIVE op de radio'

REGIO: Tijdens de Altena Biesbosch ronde op maandag 25 april presenteren Vestingstad FM en Radio A-FM weer een gezamenlijke uitzending.

Bij de finishlocatie van de  ronde maken de twee radiostations één gezamenlijke uitzending.  De twee omroepen hebben al meerdere keren samengewerkt aan radio evenementen. Ook deze keer is het volgens Michel Pruijmboom van Radio A-FM weer de moeite om samen te werken. “Door de handen ineen te slaan zijn we nu in heel Altena te ontvangen. Als je verslag doet van een Altena Biesbosch ronde, die door het zelfde gebied koerst is dat natuurlijk fantastisch voor de dekking. Daarnaast is het leuk om met enthousiaste vrijwilligers van beide omroepen samen te werken omdat we hetzelfde doel hebben: Lokale radio maken”.

De uitzending wordt gemaakt vanaf de Sigmondstraat in Werkendam. De uitzending start om 10.00 uur en zal om 18.00 uur afgelopen zijn.

De Altena Biesbosch ronde bestaat uit een parcours van 174 kilometer. Het peloton passeert de laatste 35 kilometer vier keer de startlijn in Werkendam. Renners rijden door een mooie Hollandse omgeving met smalle polderwegen, open velden en weinig obstakels.

Uitzendgegevens
Radio A-FM is in het Land van Heusden en Altena te ontvangen in de ether op 107.8 FM en in de gemeente Werkendam op de kabel 102.0 FM. Ook kunt u overal ter wereld luisteren via Internet: www.radioafm.net

Vestingstad FM 107.1 is in het Land van Heusden en Altena te ontvangen in de ether op 107.1 FM en in de gemeente Woudrichem op de kabel 102.0 FM. Ook kunt u overal ter wereld luisteren via Internet: www.vestingstadfm.nl
 

Deel dit artikel via je: 'Altena Biesbosch Ronde LIVE op de radio' delen via Twitter 'Altena Biesbosch Ronde LIVE op de radio' delen via LinkedIn 'Altena Biesbosch Ronde LIVE op de radio' delen via Facebook
© 2015 Aalburg. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties: 0

Reactie Toevoegen

Meer actueel sportnieuws

26-03

ZVDO'74 scoort drie medailles

AALBURG - In het Pieter van den Hoogenband zwemstadion in Eindhoven stonden afgelopen weekend de Regionale Lange Afstandskampioenschappen op het programma. Vijf zwemmers van ZVDO’74 hadden zich voor dit kampioenschap weten te kwalificeren. Deze kleine ploeg kon uiteindelijk met drie medailles huiswaarts keren. Sven Westerlaken en Yulian Oppenhuizen verschenen als eerste aan de start voor hun race op de 1500m vrije slag...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO'74 scoort drie medailles'
20-03

Noad32 zoekt voetbalartikelen

AALBURG - Om de clubkas te spekken is VV Noad'32 op zoek naar voetbalkleding en schoenen. Alles wat met voetbal te maken heeft, kan de club gebruiken. Denk aan voetbalschoenen, scheenbeschermers, keepershandschoenen, voetbalsokken, voetbal tenues (broek/shirts), trainingsbroeken en –jacks, trainingspakken van allerlei teams/clubs. De artikelen moeten schoon, heel en compleet zijn en geschikt voor een tweede ronde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Noad32 zoekt voetbalartikelen'
19-03

W.I.K. turnsters veroveren mooie plaatsen tijdens laatste voorronde

AALBURG - Afgelopen weekend stond voor de laatste meiden van W.I.K. de tweede voorronde op het programma. Voor Mirthe den Besten, Amyra Stupers, Femke Kant, Isabella de Groot en Manon Verbeek de laatste kans om zich te plaatsen voor de finale...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'W.I.K. turnsters veroveren mooie plaatsen tijdens laatste voorronde'
17-03

TTV Rally doet goede zaken

AALBURG - Rally deed dit weekend goede zaken. Alle teams wisten de wedstrijden te winnen. Andere bijzonderheid is dat alle seniorenteams tegen dezelfde vereniging moesten spelen. Voor het eerste seniorenteam was er afgelopen vrijdag een hele belangrijke wedstrijd...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'TTV Rally doet goede zaken'
17-03

Wielercafé warming up voor Marianne Vos Wielerfestival

AALBURG - Voor het eerst in de Aalburgse geschiedenis wordt op donderdagavond 2 april a.s. het Marianne Vos Wielercafé 2.0 georganiseerd door Stichting Wielerevenementen Aalburg. Het MFC d’Alburcht in Wijk en Aalburg wordt die avond omgetoverd in een sfeervol wielercafé, waar wielerliefhebbers en fans van Marianne Vos elkaar kunnen ontmoeten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wielercafé warming up voor Marianne Vos Wielerfestival'
09-03

Janthijs de Fijter genomineerd als Clubheld Amateursport

VEEN - Janthijs de Fijter, voorzitter VV Achilles Veen, is genomineerd voor Clubhelden van de Amateursport, in een actie van het Algemeen Dagblad (AD). Gestemd kan er worden vanaf 14 maart. Wanneer de voorzitter deze verkiezing weet te winnen, verdient hij hiermee 25.000 euro voor de clubkas van VV Achilles Veen. Actie AD draagt sport in de regio een warm hart toe. Van voetbal tot schaatsen en van biljarten tot shorttrack...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Janthijs de Fijter genomineerd als Clubheld Amateursport'
07-03

Ondanks voorsprong ZVDO'74 toch onderuit

AALBURG - ZVDO'74 moest zaterdag aantreden tegen TRB-RES uit Tilburg. De Tilburgers waren uit op revanch voor de met 9-3 verloren partij in AquaAltena en verschenen met een maximaal aantal spelers. Door verschuivingen in het rooster van de scheidsrechters kon het afgelopen zaterdag gebeuren dat een ZVDO clubscheidsrechter de uitwedstrijd in Tilburg moest fluiten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ondanks voorsprong ZVDO'74 toch onderuit'
24-02

ZVDO pakt punten

AALBURG - ZVDO'74 uit Wijk en Aalburg heeft niet met een goed gevoel kunnen terugdenken aan de wedstrijden van de afgelopen weken. De vorm van eerder dit seizoen was een beetje verdwenen. Daarnaast kampte ZVDO afgelopen zaterdag ook wat met personele problemen. De Hongaarse spelverdeler is geblesseerd teruggekomen van wintersport en moet een aantal wedstrijden missen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO pakt punten'
24-02

Jochem en Nick Uithoven stoppen

BABYLONIENBROEK / ANDEL - Het stond al eerder in de pers. Snelle Jelle - de ontbijtkoek van Peijnenburg - stopt na dit seizoen als sponsor van marathonploeg. Daarmee valt ook het doek voor de complete equipe...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jochem en Nick Uithoven stoppen'
18-02

NTK Kampioenschap bij Noad'32 geslaagd

AALBURG - Afgelopen zaterdag werd door Noad'32 ht grootste jeugdvoetbalkampioenschap van Nederland, de Nederlandse Techniek Kampioenschappen (NTK). Bijna dertig kinderen deden mee aan deze fantastische voetbaldag. Onder leiding van Johan Scholten en een aantal jeugdtrainers van NOAD’32 werden er circuitvormen aangeboden, afgewisseld met kleine partijspelen. Aan het einde van de dag kregen alle kinderen allerlei kado’s mee naar huis. Dat varieerde van een eigen voetbal, een voetbalshirt, een speciaal ontworpen medaille, het jeugdvoetbalmagazine GOAL, een computerprogramma waarin jij je eigen voetbaltechniektrainingen kunt maken én een Moves & Skill-diploma als bewijs van deelname. Vrijwilligers Deze dag kon natuurlijk niet slagen zonder de vele vrijwilligers...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'NTK Kampioenschap bij Noad'32 geslaagd'
17-02

Cees Dekker jeugdige NL Kampioen footgolf

AALBURG - Onlangs werd NOAD’32 D1 speler Cees Dekker (11 jaar) gehuldigd door wethouder Shah Sheikkariem namens het gemeentebestuur Aalburg omdat hij Nederlands Jeugd Kampioen FootGolf was geworden in de leeftijdscategorie 10-12 jaar. Cees Dekker kijkt zeker terug op een uiterst succesvol toernooi. Zijn vader Jan had een advertentie van dit toernooi in de krant zien staan. Cees Dekker ging hierna op internet afbeeldingen van de sport bekijken en schreef zich meteen in. Er deden 100 deelnemers mee in drie leeftijdscategorieën...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cees Dekker jeugdige NL Kampioen footgolf'
10-02

Aalburg zet Marianne Vos in de bloemen

AALBURG - De burgemeester van Aalburg, Fons Naterop, heeft maandag 9 februari zijn felicitaties namens de gemeente overgebracht aan Marianne Vos voor haar behaalde bronzen medaille tijdens het WK Veldrijden. Naterop prees haar geweldige prestatie en doorzettingsvermogen, waardoor Marianne, ondanks haar blessure en pijn, toch nog een mooie derde plaats wist te behalen. Fons Naterop: “Marianne is een geweldige sportvrouw”, daarom mogen we haar best even in het zonnetje zetten.” WK Veldrijden Het WK veldrijden 2015 werd verreden op zaterdag 31 januari en zondag 1 februari 2015 in het Tsjechische Tábor. De wedstrijd voor de dames stoind op het programma voor zaterdag. Tijdens deze wedstrijd verdedigde Marianne Vos haar Wereldtitel die al sinds 2009 in haar bezit was. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Aalburg zet Marianne Vos in de bloemen'
09-02

Weer een geslaagd weekend voor W.I.K.

AALBURG - Afgelopen zaterdag stond er alweer een wedstrijd voor de turnsters op het programma. Deze keer mochten de instappers heel vroeg opstaan om als eersten te turnen in Terneuzen. Caitlin Stegeman presteerde verrassend goed op sprong (tweede), maar ook op balk. (tweede)...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Weer een geslaagd weekend voor W.I.K.'
09-02

TTV Rally jeugd strijdend ten onder

AALBURG - De jeugd van Rally kende vorige week een uitstekende start voor het seizoen. Er werd met 10-0 gewonnen van TIOS ’51 3. Zaterdag 7 februari speelde Rally 1 thuis tegen BSM. Vooraf werd al rekening gehouden dat dit een sterke tegenstander zou zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'TTV Rally jeugd strijdend ten onder'
07-02

Achillles Veen verliest van Odin’59

VEEN - Achilles Veen heeft de goede lijn van vorige week niet door kunnen trekken. Odin’59  was  in  Veen  te sterk en stapte als winnaar van het veld. Achilles begint voortvarend aan de wedstrijd. Al in de eerste minuut krijgt Jeroen van Leijsen de kans om de score te openen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Achillles Veen verliest van Odin’59'
05-02

Subsidie voor wie mensen laat bewegen

AALBURG - Lokale sport- en beweegaanbieders in Aalburg kunnen vanaf 12 februari tot en met 16 april 2015 een aanvraag indienen voor de Sportimpuls. Dat is een subsidieregeling die lokale sport- en beweegaanbieders financieel ondersteunt bij de opzet van activiteiten die zij ondernemen om meer mensen langdurig te laten sporten en bewegen. Deze activiteiten bestaan uit het opstarten en aanbieden van sportaanbod voor mensen die niet of nauwelijks sporten en bewegen of dreigen te stoppen met sporten en bewegen. Beweegbeleid Drie verschillende rondes worden opengesteld: de reguliere Sportimpuls, Sportimpuls Kinderen sportief op gewicht en de Sportimpuls Jeugd in lage inkomensbuurten.  De gemeente kan geen aanvrager, bestuurlijk verantwoordelijke of projectleider-penvoerder zijn. De aanvrager van de Sportimpuls moet de subsidieaanvraag aan de gemeente ter advies voorleggen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Subsidie voor wie mensen laat bewegen'
04-02

Zeven podiumplaatsen voor W.I.K.

AALBURG - Afgelopen zaterdag 31 januari hebben de laatste turnsters van W.I.K. hun eerste voorwedstrijd in Sprang-Capelle geturnd. In de ochtend begonnen de instappers D2 aan hun allereerste grote wedstrijd. Dit was best even spannend...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zeven podiumplaatsen voor W.I.K.'
03-02

Rabobank Altena sponsort Wielerevenement Aalburg

AALBURG -  Maandag 2 februari werd een sponsorcontract afgesloten tussen Rabobank Altena en de stichting wielerevenementen Aalburg. De ondertekening vond plaats door Marie-Anne Toenders (directielid Rabobank Altena) en Kees Noorloos (wnd. voorzitter van de stichting wielerevenementen Aalburg). Rabobank Altena is voor de komende drie jaar één van de hoofdsponsors van het Marianne Vos Wielerfestival, dat dit jaar op 9 mei plaatsvindt. De belangrijkste rit die dag, te weten de Elite vrouwen uci-wedstrijd, zal de naam krijgen Rabobank 7-dorpenomloop Aalburg. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rabobank Altena sponsort Wielerevenement Aalburg'
03-02

ZVDO krijgt pololes

AALBURG - Afgelopen zaterdag moest het eerste Heren team van ZVDO aantreden tegen het vierde heren team van Njord uit Veldhoven. Njord 4 is de ongeslagen koploper uit de competitie. In de uitwedstrijd tegen Njord eerder dit seizoen kon ZVDO goed tegenstand bieden maar die wedstrijd werd  uiteindelijk met 11-6 verloren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO krijgt pololes'
30-01

Leden Noad'32 akkoord met aanleg semi-kunstgras

AALBURG - Dinsdag 27 januari is tijdens de Buitengewone Algemene ledenvergadering het voorstel van het NOAD'32-bestuur goedgekeurd om in eigen beheer semi-kunstgrasvelden aan te laten leggen. De leden reageerden ook positief op de plannen voor de renovatie en nieuwbouw van de kleedkamers. Het bestuur gaat nu aan de slag met de verdere uitwerking en reageerde: '. Een mooi moment voor onze club...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Leden Noad'32 akkoord met aanleg semi-kunstgras'
29-01

Marianne Vos Classic Toertocht bedoeld voor 500 sportieve dames

AALBURG - Op zaterdag 9 mei a.s. wordt er weer een groot wielerspektakel in de gemeente Aalburg georganiseerd onder de naam “Marianne Vos Wielerfestival Aalburg”. Tijdens dit festival staat het dames wielrennen centraal. Eén van de vele activiteiten die dan georganiseerd wordt, is een toertocht speciaal voor vrouwen: de Marianne Vos Classic Toertocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Classic Toertocht bedoeld voor 500 sportieve dames'
27-01

ZVDO deelt de punten

AALBURG - Afgelopen zaterdag moest het eerste Heren team van ZVDO aantreden tegen het derde heren team van De Zeeuwse kust uit Middelburg – Vlissingen. Op ranglijst neemt De Zeeuwse Kust de plaats in direct onder ZVDO. De Heren van ZVDO gingen de eerste periode goed van start en namen een 2-0 voorsprong. De Zeeuwse kust kon hierna nog wel aanhaken maar aan het einde van de tweede periode had ZVDO een 3-1 voorsprong. In de tweede periode stokte aanval van ZVDO...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO deelt de punten'
26-01

Opnieuw podiumplaatsen voor W.I.K turnsters

AALBURG - Op 24 januari turnden de W.I.K turnsters hun eerste voorronde in Dinteloord. Amke Vlastuin en Marylou Mouthaan kwamen uit bij de senioren in divisie 5. Amke was heel stabiel op balk en werd eerste op dit onderdeel. Marylou schitterde op vloer...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Opnieuw podiumplaatsen voor W.I.K turnsters'
22-01

Anton Vos genomineerd voor Zilveren Camera

MEEUWEN - Marianne Vos zet op 15 augustus 2014 in Haaden de snelste tijd op de klok in haar tijdrit in de proloog van de Ronde van Noorwegen. Over het drie kilometer lange parcours doet Vos 3 minuten en 39 seconden. Nadien is zij compleet uitgeput en strijkt neer op de lokale keien. Broer Anton vos legt dit moment met zijn camera vast...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Anton Vos genomineerd voor Zilveren Camera'
17-01

Noad'32 moedigt dirigerende voorzitter aan bij nieuwjaarsconcert

AALBURG - Op zaterdag 17 januari gaat brassband Oefening en Uitspanning uit Wijk en Aalburg weer samen met het publiek toosten op het nieuwe jaar tijdens het traditionele Nieuwjaarsconcert. Een aantal dappere inwoners van de gemeente Aalburg gaat ondervinden hoe het is om een orkest te dirigeren: voormalig huisarts Willem Lubbers, burgemeester Fons Naterop en Noad'32 voorzitter Paul Bartels. De afgelopen weken werd ook aan Bartels de beginselen van het dirigeren bijgebracht, zowel in groeps- als tijdens privélessen. Ook hebben de mannen een repetitie met de band gehad om enigszins voorbereid zijn op het concert. De drie prominente deelnemers dirigeren ieder een bekend werk en krijgen commentaar van de jury. Aanmoedigen Het bestuur van Noad'32 roept de leden op vooral de voorzitter te komen aanmoedigen: 'Kom Paul zaterdag 17 januari om 20.00 uur aanmoedigen bij deze gedenkwaardige editie van het Nieuwjaarsconcert!' De locatie is het Willem van Oranje College in Wijk en Aalburg en de entree is gratis. (Foto - Noad'32-voorzitter Paul Bartels)   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Noad'32 moedigt dirigerende voorzitter aan bij nieuwjaarsconcert'
16-01

Noad'32 blij met nieuwe technische coordinator

AALBURG - Onlangs hebben bij de Aalburgse voetbalclub Noad'32 bijna twintig trainers een interne opleiding gevolgd om zich verder te bekwamen in het vak van trainer. In dat verband is het bestuur van Noad'32 blij dat Dick Stuy van de Herik bij NOAD’32 de rol gaat vervullen van technisch jeugdcoordinator. Stuy van den Herik is beschikbaar voor alle elftallen en zal mee kunnen sparren voor het doen van geschikte oefeningen, meedenken over tactische aspecten en evalueren van wedstrijden. Carierre De nieuwkomer heeft in het seizoen 79/80 drie wedstrijden in de eredivisie gespeeld en daarna een lange trainerscarrière gehad waarvan twee jaar ook als hoofdtrainer bij het eerste elftal van Noad'32. Om gezondheidsredenen is hij gestopt waarbij hij in 2008 in een interview al zei: “Ik laat de deur op een klein kiertje staan om nog eens een keer te kunnen coachen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Noad'32 blij met nieuwe technische coordinator'
15-01

Contract Cor Pruijsers niet verlengd

EETHEN - Bij de meeste insiders was het al bekend maar het contract met Cor Pruijssers niet zal worden verlengd. Aldus GDC. Aan het einde van dit lopende seizoen heeft Pruijssers drie seizoenen bij G.D.C. gewerkt als trainer van het tweede elftal...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Contract Cor Pruijsers niet verlengd'
15-01

Carlo Bouman nieuwe trainer tweede elftal Wilhelmina'26

AALBURG - Nadat bekend werd dat de wegen van de huidige trainer Koos van der Schans en het tweede elftal van Wilhelmina’26 zich aan het einde van het lopende seizoen zoouden gaan scheiden, was diot een signaal voor de Technische Commissie (TC) van de voetbalclub uit Wijk en Aalburg. De TC handelde snel en adequaat door een overeenkomst met Carlo Bouman te sluiten voor het komende seizoen. Bouman is oud-selectiespeler van Wilhelmina’26 en momenteel trainer van Nivo Sparta 2. Ook deed hij de nodige ervaring op buiten de Ebbe op bij Sleeuwijk 2. De vereniging wenst Carlo Bouman 'een fijne tijd toe op het oude vertrouwde nest bij onze vereniging.' ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Carlo Bouman nieuwe trainer tweede elftal Wilhelmina'26'
14-01

Marianne Vos Classic is niet meer

AALBURG - Van wielerronde naar fiestfeest. In 2015 krijgt hét wielerevenement van Aalburg een nieuwe naam: het Marianne Vos Wielerfestival, dat bij gelegenheid ook een thema meekreeg: 'Voorsprong door Innovatie.' Aldus de bekendmaking op het Aalburgse gemeentehuis door de Stichting Wielerevenementen Aalburg. De Marianne Vos Classic krijgt onder de festivalparaplu daarom ook een andere naam: De Rabobank Elite Vrouwen 7-dorpenomloop Aalburg. Marianne Vos zei tijdens de perspresentatie over de koerswijziging: 'Ik vond het vreemd om in mijn eigen wedstrijd te rijden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Classic is niet meer'
13-01

Toernooi TTV Rally zorgt voor 'fantastische wedstrijden'

WIJK EN AALBURG - Afgelopen zaterdag organiseerde tafeltennisvereniging Rally het Rally Open 2015 waar tafeltennisspelers uit heel Nederland streden om de hoogste plaats. Het volledig volgeboekte toernooi aan de Tulpstraat in Wijk en Aalburg zorgde voor veel tafeltennisspektakel met de meest fantastische wedstrijden. Er werd gespeeld in drie categorieën variërend van divisie spelers tot en met derde klasser’s in categorie A, van vierde en vijfde klassers in categorie B en in categorie C van zesde klassers tot recreanten. In alle categorieën werd volop strijd geleverd. Categorie A was opgesplitst in drie poules van acht spelers...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toernooi TTV Rally zorgt voor 'fantastische wedstrijden''

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl