logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Garage Sale

door Aalburg.net - 5 december 2012, 10:04

Vrijdag 7 december 2012, van 18:00 uur tot 21:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Garage Sale aan de Polstraat 12 in Wijk en Aalburg

Verkoop van Kerstartikelen, kinderkleding, speelgoed en nog veel meer. Tevens kunt u een bakje koffie kopen.

Opbrengst is bestemt voor Stichting World Project Hope!

Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: World Project Hope
Website:www.worldprojecthope.com
Deel dit artikel via je: 'Garage Sale' delen via Facebook 'Garage Sale' delen via Twitter 'Garage Sale' delen via Hyves 'Garage Sale' delen via LinkedIn 'Garage Sale' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

18-04Spelletjes in De Oude School

DRONGELEN - De spellenavonden zijn weer begonnen! Heb je zin in een potje biljart, tafelvoetbal of kaarten of kom je liever gezellig kletsen en wat drinken, kom dan zeker! We gaan er met z'n allen weer super gezellige avonden van maken! Iedere vrijdag van 1400 - 1700 en van 1800 - 2400 uur. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Spelletjes in De Oude School'

18-04LTC Aalburg tennist

AALBURG - LTC geeft elke vrijdagavond  de mogelijkheid om tussen 19.00 en 20.00 uur met een aantal leden te tennissen met de jeugd...

18-04Sluitingstijden gemeente rond pasen

AALBURG - Gemeentehuis en Aalburgloket Het gemeentehuis en Aalburgloket zijn gesloten op vrijdag 18 april (Goede Vrijdag) en maandag 21 april (2e Paasdag).
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sluitingstijden gemeente rond pasen'

19-04Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

19-04Slaatjesactie

GENDEREN - Slaatjesactie Genderen en omgeving ten behoeve van de kas van Muziekvereniging Excelsior. Via een huis aan huis folder kan men opgeven wat men wenst te hebben en deze worden tussen vrijdag 11 april en dinsdag 15 april weer opgehaald. Mocht u het formulier kwijt zijn geraakt dan kunt u uw bestelling ook telefonisch doorgeven aan Jolanda Konings...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

19-04Paaseieren zoeken

GENDEREN - De kinderen van Genderen gaan weer paaseieren zoeken.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paaseieren zoeken'

19-04Aalburgse Nationale Sportweek

AALBURG -  De Nationale Sportweek wordt ondersteund door Stichting Sport en Beweging in Aalburg. Voor meer informatie zoals het programma en de fotowedstrijd ga dan naar de website van deze stichting. De Nationale Sportweek wordt georganiseerd door NOC*NSF met als doel meer mensen kennis te laten maken met een sport die bij hen past en ze vervolgens de weg naar de sportvereniging te laten vinden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Aalburgse Nationale Sportweek'

19-04Oud papier ophalen

AALBURG - Op zaterdag 19 april zijn Piet den Dekker, Arjen Korevaar, Anton de Waal en Jan Bleijenberg aan de beurt om het oud papier op te halen. Verzamelen om 8.30 uur bij Jos van Wijk, Nijverheidsstraat 11 (industrieterrein Perzikstraat) te Wijk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oud papier ophalen'

20-04Workshops voor Alpe d'Huzes

VEEN - Van okt. 2013 tot en met mei 2014 worden diverse (kinder)workshops georganiseerd voor Alpe d'HuZes. Deze vinden plaats in en met medewerking van het Dorpshuis in Veen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshops voor Alpe d'Huzes'

20-04Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

20-04JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

20-04Paaszangdienst Hervormde kerk

GENDEREN - Een Paaszangdienst in de Hervormde kerk. Voorganger in de dienst is ds. A Slingerland uit Klundert...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paaszangdienst Hervormde kerk'

21-04Repetitie avond Com nu met Sangh

VEEN - Kerkgebouw Ger. kerk, Mussentiend 10. Het koor repeteert iedere maandagavond...

21-04Paaswandeltocht

WIJK EN AALBURG - 29e Paaswandeltocht met afstanden: 10-15-20-30-40 en 50 km Starttijden 40 en 50 km: vanaf 7.00 tot 9.00 uur 30 km: vanaf 7...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paaswandeltocht'

21-04Zangdienst 2e Paasdag met het gelegenheidskoor

WIJK EN AALBURG - Om 10.00 uur zal er in de nieuwe kerk een zangdienst worden gehouden, waarbij het gelegenheidskoor een aantal van hun liederen ten gehore zal brengen. Iedereen is van harte uitgenodigd om deze dienst bij te wonen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zangdienst 2e  Paasdag met het gelegenheidskoor'

23-04Kinderkoor Kleine David

VEEN - Christelijk Kinderkoor Kleine David. Kinderen vanaf groep 2 zijn welkom. We zingen geestelijke liederen en treden een paar keer per jaar op in kerken en bejaardehuizen...

23-04Verkoop aardbeiden

VEEN -  Verkoop aardbeiden door Hersteld Hervormde kerk. ...

24-04Fanfare Excelsior repeteert

GENDEREN -  Fanfare EXCELSIOR bestaat uit ongeveer 25 leden en maakt gevarieerde muziek. Naast het serieuze “concours” werken worden ook leuke en lichte nummers gespeeld. De fanfare heeft regelmatig optredens in en buiten Genderen en doet ook mee aan wedstrijden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fanfare Excelsior repeteert'

24-04Thema-avond Inspiratie door Participatie

AALBURG - Thema-avond Inspiratie door Participatie. Organisatie: Powerhouse sport-awards in samenwerking met Bibliotheek Altena. Doelgroep van deze avond zijn de besturen van sportverenigingen ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Thema-avond Inspiratie door Participatie'

24-04Instructie Verantwoord Alcohol Schenken

MEEUWEN - IVA (Instructie Verantwoord Alcohol schenken) in dorpshuis Meeuwen   Op donderdag 24 april vindt er in het dorpshuis van Meeuwen een IVA (Instructie Verantwoord Alcohol schenken) plaats. Er doen vrijwilligers mee vanuit de dorpshuizen Meeuwen, Veen, Drongelen, Eethen, Genderen en vanuit EFS in Wijk en Aalburg. Wat is de IVA? De IVA is een instructie van anderhalf tot twee uur over de verantwoordelijkheid van de barvrijwilliger bij het schenken van alcohol...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Instructie Verantwoord Alcohol Schenken'

25-04Bijeenkomst gedecoreerden

AALBURG - Het is in onze gemeente traditie om ter gelegenheid van Koningsdag een bijeenkomst te houden voor inwoners uit onze gemeente aan wie in het verleden een Koninklijke Onderscheiding is uitgereikt. Deze bijeenkomst wordt dit jaar gehouden op vrijdag 25 april tussen 19.30 en 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst gedecoreerden'

26-04Koningsdag Veen

VEEN - Organisatie: Oranjevereniging Prinses Margriet Locatie: Rondom “ de Venehof” en “ de Vlaeshof” Overzicht activiteiten Koningsdag Veen Tijdstip Activiteit 9.00 uur- 11.00 uur Oud Hollandse spellen: zaklopen, steltlopen, skilopen, skippyballen, was ophangen, spijker poepen, ezeltje prik en lepel lopen met een pingpongbal 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Veen'

26-04Viering Koningsdag Meeuwen

MEEUWEN - Programma Koningsdag Meeuwen   09.30 uur fietsen versieren 10.30 uur aubade 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Viering Koningsdag Meeuwen'

26-04Koningsdag Genderen

GENDEREN - Programma Koningsdag zaterdag 26 april 2014 09:30 uur           Aubade en het hijsen van de vlag      Oplaten van de ballonnen      Prijsuitreiking ballonnenwedstrijd 2013   10:15 uur           Start optocht versierde fietsen door Genderen      Vrije categorie en Thema: Glitter en Glamour   11:00 uur           Prijsuitreiking        Terras en eetgelegenheid op “ De Bulk”   13:00 uur           Start zeskamp locatie “ De Bulk”      van der Beekstraat/Akkerstraat      Panna voetbal en een mega zandbak      Je mag je schep en emmer mee nemen   13:00-16.15uur Voorverkoop en ophalen gereserveerde kaarten      voor de Hollandse Feestavond   17:00 uur           Einde Zeskamp   19:00 uur           Genderen heeft talent in “het Dorpshuis”      Leeftijd tot en met 16 jaar   ±21:00 uur        Prijsuitreiking Genderen heeft talent   ±21:15 uur        Playbackshow zeskamp   ±23:00 uur        Prijsuitreiking zeskamp ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Genderen'

26-04Oranjemarkt

WIJK EN AALBURG - De Hersteld Hervormde Gemeente organiseert een Oranjemarkt aan de Engelse Stoof. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjemarkt'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


Weekblad Het Kontakt:
mediapartner

AltenaSteden.net

 


Bezoek eveneens...

maar ook...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl