logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Garage Sale

door Aalburg.net - 5 december 2012, 10:04

Vrijdag 7 december 2012, van 18:00 uur tot 21:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Garage Sale aan de Polstraat 12 in Wijk en Aalburg

Verkoop van Kerstartikelen, kinderkleding, speelgoed en nog veel meer. Tevens kunt u een bakje koffie kopen.

Opbrengst is bestemt voor Stichting World Project Hope!

Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: World Project Hope
Website:www.worldprojecthope.com
Deel dit artikel via je: 'Garage Sale' delen via Facebook 'Garage Sale' delen via Twitter 'Garage Sale' delen via Hyves 'Garage Sale' delen via LinkedIn 'Garage Sale' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

24-09Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

30-09Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

01-10Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

01-10Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

01-10Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

03-10Business Lecture Familiebedrijven

VEEN - Op vrijdag 3 oktober 2014 organiseren Rabobank Altena en Stichting Altena Kennispoort een bijeenkomst voor familiebedrijven. De avond vindt plaats bij Achilles Veen aan de Groeneweg 4 in Veen. Wij nodigen u en uw familie graag uit voor deze inspirerende avond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Business Lecture Familiebedrijven'

04-10Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

04-10Bazaar Zorgplein Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Jubileum Bazaar bij Zorgplein Maaswaarden Op zaterdag 4 oktober vindt de jaarlijkse bazaar plaats van Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein, Azaleastraat 26 te wijk en Aalburg. Dit jaar is het voor de 40ste keer dat er een bazaar gehouden wordt. De bazaar wordt gehouden in het atrium van Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bazaar Zorgplein Maaswaarden'

04-10Muzikale BBQ

WIJK EN AALBURG - Muzikale BBQ bij Stichting Prisma. De Fresiastraat is een appartementencomplex voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking, autisme, meervoudig complexe beperking. Fresiastraat 90 4261 DL Wijk en Aalburg ...

04-10Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

05-10JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

06-10Hervormd Aalburg naar Israel

AALBURG - Loofhuttenreis 6-15 oktober 2014– Eén van de belangrijkste feesten die het Joodse volk kent, is het Loofhuttenfeest. Het herinnert aan de geschiedenis dat het volk Israël 40 jaar door de woestijn zwierf en in tenten woonde. Het feest duurt een hele week en veel Joden vanuit het buitenland komen naar het beloofde land om dit feest mee te vieren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hervormd Aalburg naar Israel'

06-10LTC Aalburg Open Toernooi

06-10Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

06-10Bedrijfspresentatie Federico Mahora

WIJK EN AALBURG - Een Bedrijfspresentatie van Federico Mahora. Kom luisteren hoe je geld kunt verdienen! Hoe je kunt besparen of zelfs een inkomen kunt genereren! In d'Alburcht Perzikstraat 14 4261KD in Wijk en Aalburg Deuren gaan open om 19:30 uur. De toegang gratis...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bedrijfspresentatie Federico Mahora'

07-10EHBO Cursus

AALBURG - Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'EHBO Cursus'

08-10Mini Herfstfair

WIJK EN AALBURG - In Gebouw Rehoboth aan de Bergstraat wordt een mini Herfstfair gehouden. Verkocht worden handgemaakte woonaccesoires, kinderkleding, cosmetica, fotokaarten, haarspeldjes en meer. De organisatie is in handen van De Oude Koffer, de kousenboetiek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Mini Herfstfair'

10-10Open Huis Israel producten

WIJK EN AALBURG - Welkom bij het Open Huis Israëlproducten! Kortestraat 24 Wijk en Aalburg Volop mooie en lekkere producten uit Israel! Kom eens vrijblijvend kijken. U steunt Israël er mee, Gods oogappel. God zegt zelf in Zijn Woord: Volken, luister naar de woorden van de HEER, vertel het verder op de verste eilanden: Hij die Israël verstrooid heeft, zal het samenbrengen en het hoeden, zoals een herder zijn kudde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israel producten'

11-10Herenigingsconcert Excelsior

GENDEREN - Herenigingsconcert van Muziekvereniging Excelsior in de Genderense dorsphuis. Voor het herenigingsconcert wordt van te voren met oud-leden geoefend. Op 25 augustus is de slagwerkgroep hiermee begonnen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herenigingsconcert Excelsior'

11-10Koor- en samenzangavond

AALBURG - In de nieuwe Aalburgse kerk, De Burg,  wordt op D.V.  11 oktober  2014 een koor- en samenzangavond gehouden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koor- en samenzangavond'

11-10Jeugddisco Aalburg

WIJK EN AALBURG -  Zaterdag 11 oktober kids- en jeugddisco met medewerking van DJ Siefke. Kidsdisco van 18:30 - 19:30 uur. Van 20:00 tot 23:30 uur Jeugddisco In EFS aan de Perzikstraat / Nijverheidsstraat in Wijk en Aalburg ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco Aalburg'

11-10Najaarsmarkt

AALBURG - Aan de Markt in Wijk en Aalburg wordt een Najaarsmarkt gehouden. De organisatie is in handen van Winkeliersvereniging Hart van Aalburg (HvA). HvA maakt deel uit van Ondernemersvereniging Aalburg (OVA) Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Najaarsmarkt'

11-10Oktoberfest DOS

DRONGELEN - Het OKTOBERFEST komt er weer aan, net als vorig jaar maken we er weer wat moois van. Het zou natuurlijk leuk zijn als jullie er allemaal weer bij zijn! Entree is gratis en de dresscode is, alsof je naar een oktoberfest gaat natuurlijk (: ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oktoberfest DOS'

16-10Verkoop slagersrookworsten

GENDEREN -  Verkoop slagersrookworsten door de Hervormde Gemeente ...

20-10Vakantiebijbelweek

AALBURG - De vakantiebijbelweek!! De voorbereidingen zijn al volop aan de gang. Dit jaar hopen we de VBW ook weer in de herfstvakantie te houden: D.V...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vakantiebijbelweek'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl