logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Garage Sale

door Aalburg.net - 5 december 2012, 10:04

Vrijdag 7 december 2012, van 18:00 uur tot 21:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Garage Sale aan de Polstraat 12 in Wijk en Aalburg

Verkoop van Kerstartikelen, kinderkleding, speelgoed en nog veel meer. Tevens kunt u een bakje koffie kopen.

Opbrengst is bestemt voor Stichting World Project Hope!

Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: World Project Hope
Website:www.worldprojecthope.com
Deel dit artikel via je: 'Garage Sale' delen via Facebook 'Garage Sale' delen via Twitter 'Garage Sale' delen via Hyves 'Garage Sale' delen via LinkedIn 'Garage Sale' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

26-11Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

27-11Cursus Luisteren naar God

AALBURG - Bidden is praten met God’ wordt vaak gezegd. In de praktijk kun je ervaren dat je gebed vaak meer ‘praten tegen God’ is, en verlang je er naar Gods stem in je leven te verstaan. In deze cursus oefenen we ons in het richten op God en het herkennen van zijn stem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Luisteren naar God'

27-11Infoavond buurtpreventie

AALBURG - Infoavond in samenwerking met buurtpreventieteams. Is mijn huis wel voldoende beveiligd tegen inbraak? Welke maatregelen kan ik treffen om dieven buiten te houden? Moet ik altijd 112 bellen als ik ontdek dat er is ingebroken? Onder andere deze vragen staan op donderdagavond 27 november 2014 centraal tijdens de gratis informatieavond tegen woninginbraken. Ex inbreker Evert Jansen zal overdag in Wijk en Aalburg een rondgang doen en inbraakgevoelige zaken rondom woonhuizen vastleggen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Infoavond buurtpreventie'

27-11Bijbelgesprekskring

AALBURG - Bijbelgesprekskring – DV donderdag 27 november komen we weer bij elkaar rond het vierde hoofdstuk van ‘Wereld van verschil’.  Welkom om 20 uur in de consistorie ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelgesprekskring'

28-11Sint bij GDC

EETHEN - Zoals jullie weten heeft sinterklaas ook dit jaar weer bezoek aan Nederland op het programma staan. Op 15 november zal hij aankomen in Gouda. Ook GDC is hij dit jaar niet vergeten, wij hebben van de agendapiet een telefoontje gehad dat sinterklaas op vrijdag 28 november bij GDC een bezoekje zal brengen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sint bij GDC'

28-11Open Huis Israel producten

WIJK EN AALBURG - WELKOM!! Open Huis Speciaal geselecteerd uit Israël. Prachtige cadeau's voor al je relaties, vrienden en familie Vrijdag 28 nov. van 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israel producten'

28-11Lady Surprise Fair

VEEN  - De eerste “Ladies Surprise Fair” in het nieuwe dorpshuis aan de Groeneweg 2 te Veen! Alle vrouwen van jong tot oud zijn van harte welkom en zullen verrast worden door het uitgebreide aanbod. Onder de deelnemers bevinden zich bekende, maar vooral ook nieuwe en onbekende bedrijven. Afgelopen tijd zijn er in Veen en omstreken tal van nieuwe bedrijven opgestart waarmee op deze avond uitgebreid kennis gemaakt kan worden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lady Surprise Fair'

29-11Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

29-11Bingo avond

MEEUWEN - Bingoavond bij Kunst en vriendschap Meeuwen. Brassband Kunst en Vriendschap organiseert een ouderwets gezellige bingo avond in het Dorpshuis in Meeuwen.   Wanneer u meespeelt met de bingo maakt u kans op mooie (geld) prijzen, boekjes zijn te koop aan de kassa deze avond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bingo avond'

29-11Wintermarkt

VEEN - Winter en Rommelmarkt in de loods aan de Veensesteeg 6 te Veen, de grootste overdekte Winter en Rommelmarkt in het Land van Heusden en Altena. Deze wordt georganiseerd namens de Hersteld Hervormde Gemeente te Veen. Er is voor jong en oud veel te beleven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wintermarkt'

29-11Benefietavond D'n Dijk Voedselbank

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 29 november wordt er in D’n Dijk te Wijk en Aalburg een optreden gegeven door de band “de Nino’s”, Friday Rock show en zanger Broer van Berkel. Helemaal in de gedachte van participatie zijn de Nino’s samen met ondernemers en vrijwilligers bij elkaar gekomen om iets te doen voor Aalburg. Dat levert een mooie avond op; de opbrengst van het benefietoptreden gaat geheel naar de voedselbank Altena te Sleeuwijk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Benefietavond D'n Dijk Voedselbank'

29-11Verkoopochtend bij GDC

EETHEN - Zaterdag 29 november wordt er van 9.00u tot 13.00 warme chocomel, broodjes knakworst en kruidkoek verkocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoopochtend bij GDC'

30-11Optreden Kerkloor Genderen

GENDEREN - Medewerking aan de eredienst - Voorganger: Ds. A.W...

30-11JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

01-12Mega loterij Achilles Veen

Veen - Mega loterij Achilles Veen Doet u ook mee? Maak kans op € 10.000,- belastingvrij!! U maakt, een jaar lang, iedere maand kans op prachtige prijzen met een totaal waarde van ongeveer € 450,- en de laatste trekking zelfs op een hoofdprijs van € 10.000,- !!
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Mega loterij Achilles Veen'

01-12Ontmoetingsavond Dementie

AALBURG - Wilt u meer weten over de toekomst van de dementiezorg binnen de gemeente Aalburg? Kom dan naar de contactavond voor mantelzorgers en geïnteresseerden op 1 december van 19.30-21.30 uur in zaal “de Stroom” van Zorgplein Maaswaarden Kent u andere mantelzorgers van mensen met dementie, neem ze gerust mee...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ontmoetingsavond Dementie'

02-12Scootmobiel en rollatorreiniging

AALBURG - Op 2 december is er voor alle inwoners van Wijk en Aalburg die gebruik maken van een rolstoel, rollator of scootmobiel een unieke gelegenheid om hun hulpmiddel eens grondig en professioneel thermisch te laten reinigen en desinfecteren door de firma Rehawash Cleaning. Alles klaar terwijl u wacht onder het genot van een kopje koffie. Dit kan de gehele dag vanaf 9 uur voor de entree van woonzorgcentrum Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Scootmobiel en rollatorreiniging'

03-12Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

03-12Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

03-12Filmmiddag bij Stichting Paraplu

WIJK EN AALBURG - Film ‘Hoe Tem je een Draak 2’ bij St. Paraplu Stichting Paraplu orgniaseert weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in jongerencentrum EFS te Wijk en Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Filmmiddag bij Stichting Paraplu'

04-12Candlelight Shopping

VEEN - Winkeliers in Veen zetten hun deuren wagenwijd open voor verschillende avondjes Candlelight Shopping Dat gebeurt op een tweetal avonden. Donderdag 04 december Candlelight Shopping – Open tot 22.00 uur   Donderdag 18 december Candlelight Shopping – Open tot 22...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Candlelight Shopping'

06-12Boutdraaimiddag

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 6 december is het weer tijd voor de jaarlijkse boutdraaimiddag. We verloten dan weer de bekende kalkoenen,  hanen, vlees- en gourmetschotels, rollades, kippen,enz. Voor de hanen en de kalkoenen worden tegoedbonnen uitgegeven, die op dinsdag 23 december ingewisseld kunnen worden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Boutdraaimiddag'

12-12Moonlight Shopping

WIJK EN AALBURG - Vrijdagavond 12 december organiseert Hart van Aalburg (winkeliers Martklein Aalburg) weer het supergezellige Moonlight Shopping met verlengde openingstijden tot 22.00 uur. Het geheel wordt omlijst met leuke extra activiteiten en een (kerst)markt...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Moonlight Shopping'

12-12Kromme Keu Kerst Toernooi

GENDEREN - Biljartvereniging De Kromme Keu uit Genderen is met bijna 40 leden één van de grootste biljartverenigingen uit de omtrek. Iedere week strijden 6 teams bij de Nederlandse Biljart Federatie in competitieverband. Elk jaar organiseert De Kromme Keu een kerst biljarttoernooi voor alle soorten biljarters: profs, amateurs en liefhebbers...

12-12Oliebollenactie GDC

EETHEN - De evenementen-commissie een oliebollen-actie t.b.v...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenactie GDC'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl