logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Garage Sale

door Aalburg.net - 5 december 2012, 10:04

Vrijdag 7 december 2012, van 18:00 uur tot 21:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Garage Sale aan de Polstraat 12 in Wijk en Aalburg

Verkoop van Kerstartikelen, kinderkleding, speelgoed en nog veel meer. Tevens kunt u een bakje koffie kopen.

Opbrengst is bestemt voor Stichting World Project Hope!

Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: World Project Hope
Website:www.worldprojecthope.com
Deel dit artikel via je: 'Garage Sale' delen via Facebook 'Garage Sale' delen via Twitter 'Garage Sale' delen via Hyves 'Garage Sale' delen via LinkedIn 'Garage Sale' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

22-08Ouders- / Spelersbijeenkomst VV GDC

EETHEN -  Beste ouder (verzorger), Op vrijdagavond 22 augustus aanstaande organiseren we als technische commissie van vvGDC een ouder/speler bijeenkomst Aanvang: Half 8 We willen deze avond gebruiken om onszelf als vvGDC voor te stellen aan ouders en spelers van GDC A1 t/m D2 en uitleg geven hoe wij werken en bepaalde zaken zien en daarmee omgaan. Dit zal voor u/jou meer duidelijkheid geven hoe we vanaf het nieuwe seizoen dingen anders gaan doen t.o...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ouders- / Spelersbijeenkomst VV GDC'

23-08Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

23-08Elfde ZLTO Boerenerfdag

GENDEREN - Boerenerfdag op de aarbeienkwekerij van De Ruiter in Genderen. Locaties: Voompad 28 in Genderen. Een gezellige drukte, kraampjes waar allerlei leuke en lekkere streekproducten worden aangeprezen, leuke activiteiten voor kinderen en volwassen én een interessante locatie...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Elfde ZLTO Boerenerfdag'

23-08BBI Jeugdtoernooi

EETHEN - Met enige trots kunnen wij vermelden dat vv GDC sinds lange tijd weer een jeugdtoernooi voor F-, E-, D-pupillen en C-junioren organiseert. Het toernooi wordt gesponsord door de hoofdsponsor van onze jeugd, namelijk Bouman en Bouman Infra BV (BBI). Jeugdteams van de clubs vv Almerk, GRC ’14, vv Hedel, OJC Rosmalen, Noad ’32, Sparta ’30, sv Meerkerk, Wilhelmina ’26, WSC, Zuilichem en natuurlijk onze eigen jeugd teams zullen strijden om de prijzen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'BBI Jeugdtoernooi'

23-08Opening Riez! For Men

WIJK EN AALBURG - GRAND OPENING.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Opening Riez! For Men'

24-08JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

24-0832e Zomerfeest Genderen

GENDEREN – Het 32e Zomerfeest Genderen barst weer los met een bomvol programma.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: '32e Zomerfeest Genderen'

25-08Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

25-08Presentatie TTV Rally

WIJK EN AALBURG - Maandag 25 augustus geeft Rally een presentatie voor de jeugdleden van Rally en de ouders. Deze presentatie wordt om 19:00 in de gymzaal gehouden. Trainingspullen meebrengen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Presentatie TTV Rally'

26-08Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

27-08Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

27-08Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

27-08Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

28-08Stratenloop

GENDEREN - Het stratenloopcircuit in het Land van Heusden en Altena - het oudste in ons land - is niet meer weg te denken en een begrip geworden in onze regio, maar ook ver daarbuiten. Vroeger waren het z.g...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Stratenloop'

30-08Hollandse Avond

GENDEREN - In de laatste week van augustus zal het traditionele  Zomerfeest Genderen weer van start gaan. Het laatste jaar werd afgestapt van de Hollandse Avond, maar dit jaar staat dit spektakel weer gepland op 30 augustus. Tal van bekende artiesten zullen op deze avond weer te bewonderen zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond'

30-08ZVDO'74 veertig jaar

WIJK EN AALBURG - Dit jaar bestaat ZVDO'74 maar liefst 40 jaar. Dit willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan, zeker niet nu we een geweldige club zwemmers en polospelers hebben binnen onze vereniging. Reden voor een groot feest dus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO'74 veertig jaar'

30-08Rommelmarkt

VEEN - Jaarlijkse rommelmarkt voor de exploitatiekosten van het Hervormd Centrum. Locatie rond de Hervormde Kerk. Wie meer informatie wil kan contact openemen via onderstaande gegevens...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

31-08Tentdienst

GENDEREN - Zondag 31 augustus wordt er in de feesttent in Genderen een laagdrempelige dienst gehouden. Met medewerking van spreker Jan Pool en praiseband Up2You. Thema “Wie is God”...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tentdienst'

08-09Workshop social media voor raadsleden

AALBURG / ALTENA - Inwerkprogramma Raad - Workshop Social Media Twitter, Facebook, Instagram - kent u de mogelijkheden van deze applicaties? Hoe kunt u social media inzetten voor uw werk als raadslid. Raadsleden van de drie Altenagemeenten duiken in de wereld van de virtuele communicaite. Locatie: Gemeentehuis Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop social media voor raadsleden'

10-09Kinderkoor Kleine David

VEEN - Kinderkoor 'kleine David' gaat weer beginnen. Kom je ook? We repeteren van 18.30 tot 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kinderkoor Kleine David'

11-09Open Coffee Altena 15.0

WIJK EN AALBURG - Editie 15.0 wordt gehouden bij Van der Pol Bedrijfskleding in Wijk en Aalburg en wordt 'anders dan anders.' De netwerkontmoeting is die ochtend rechtstreeks te volgen op de radio...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Coffee Altena 15.0'

13-09Jeugddisco Aalburg

WIJK EN AALBURG - Jeugddisco in EFS aan de Perzikstraat . Voor de leeftijd van 11 tm 15 jaar ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco Aalburg'

13-09Erfgoedavond

WIJK EN AALBURG - Open Monumentendag op 13 en 14 september heeft als thema 'Op Reis' en start deze avond met de erfgoedavond in het kevermuseum de Wolfsburcht. Jaap Sepers vertelt over de ontwikkeling van het openbaar vervoer en het ontstaan van de diverse busmaatschappijen in de 20e eeuw. In het Kevermuseum de Wolfsburcht is een kleine expositie ingericht die aan de hand van foto’s de ontwikkeling van de autobussen van dit bedrijf laat zien...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Erfgoedavond'

20-09MPower2Move Dans- en Turnevent

AALBURG - Twintig Jaar regionale sportverkiezingen Powerhouse Sport Awards. In het kader daarvan organiseert Stichting Powerhouse een uniek evenement op zaterdag 20 september. MPower2Move is een dance en turn event dat haar weerga in de regio niet kent...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'MPower2Move Dans- en Turnevent'

20-09Rommelmarkt

WIJK EN AALBURG - Rommelmarkt rondom de nieuwe kerk in Aalburg aan de Oude Kerkstraat. Hebt u nog spullen liggen ? Graag bewaren om ze op vrijdag 19 september in te leveren voor de markt. Wilt u er nu al vanaf ? Dan even contact opnemen met Gerrit Vos (tel...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl