logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Garage Sale

door Aalburg.net - 5 december 2012, 10:04

Vrijdag 7 december 2012, van 18:00 uur tot 21:00 uur.

WIJK EN AALBURG - Garage Sale aan de Polstraat 12 in Wijk en Aalburg

Verkoop van Kerstartikelen, kinderkleding, speelgoed en nog veel meer. Tevens kunt u een bakje koffie kopen.

Opbrengst is bestemt voor Stichting World Project Hope!

Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: World Project Hope
Website:www.worldprojecthope.com
Deel dit artikel via je: 'Garage Sale' delen via Facebook 'Garage Sale' delen via Twitter 'Garage Sale' delen via Hyves 'Garage Sale' delen via LinkedIn 'Garage Sale' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

27-01Felicitaties voor kampioen Cees Dekker

AALBURG - De 11-jarige Cees Dekker uit Wijk en Aalburg is op het Nederlands FootGolf Kampioenschap 2014 eerste geworden in de categorie 10 tot en met 12 jaar en mag zich derhalve Nederlands Jeugd Kampioen FootGolf noemen. Dit toernooi heeft plaatsgevonden op 7 september 2014 in golfpark Almkreek te Almkerk. Wethouder Shah Sheikkariem zal Cees op dinsdag 27 januari a...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Felicitaties voor kampioen Cees Dekker'

28-01Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

28-01Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

28-01Extra winterverkoop Wijkestein

WIUJK EN AALBURG - Winter tweedehands boekenverkoop Zorgplein Maaswaarden - locatie Wijkestein Op woensdag 28 januari van 14.00 tot 17.00 uur wordt er een extra winter boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra winterverkoop Wijkestein'

29-01Culinair Event in Veen

VEEN - Restaurants, cateringbedrijven, eetcafés en bedrijven met specialiteiten op het gebied van wijn, kaas, taarten, brood en biologisch, worsten en hammen zullen zich feestelijk presenteren tijdens een ‘Culinair Event’ op 29 januari in het Dorpshuis te Veen. Tussen half acht en elf uur willen de ondernemers de bezoekers verrassen met de topkwaliteit die hun bedrijven gewend zijn de consument aan te bieden. Er kan geproefd worden van culinaire hoogstandjes en van bijzondere producten op het gebied van wijnen, kaas, taarten, brood en uit het biologische assortiment...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Culinair Event in Veen'

31-01Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

31-01Lampionoptocht Oranjevereniging Juliana

GENDEREN - Oranjevereniging Juliana organiseert een lampionnenoptocht. De optocht start om 18.45 uur bij het Dorpshuis in Genderen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lampionoptocht Oranjevereniging Juliana'

31-01Stampotmaaltijd Buurtvereniging

WIJK EN AALBURG - Buurtvereniging Van Klompe tot d'Ulve organiseert weer haar jaarlijkse stampottenbuffet. Het gaat om 'effe gezellig Nieuwjaar' te wensen onder het genot van een 'n lekkere stampot, erwtensoep en 'n drankje.' Het gebeurt allemaal bij 'de beruchte Neesje', aan de Aalburgsestraat 6...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Stampotmaaltijd Buurtvereniging'

01-02JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

10-02Open Avond Hervormd Aalburg

WIJK EN AALBURG - Open avond voor alle gemeenteleden en belangstellenden, catechisanten, vrienden en vriendinnen. Iedereen uit Aalburg en omgeving is welkom. We hebben een medewerker van Open Doors uitgenodigd die ons beelden laat zien en ons vertelt hoe het is om christen te zijn in landen waar geloven verboden is...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Avond Hervormd Aalburg'

14-02NTK Kampioenschap bij Noad'32

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 14 februari 2015 wordt op het sportpark het Korenzand van NOAD’32 te Wijk en Aalburg het Nederlandse Techniek Kampioenschap (NTK) gehouden. De Nederlandse Techniek Kampioenschap voetbal is gebaseerd op de visie van René Meulensteen (ex trainer van Manchester United) en staat garant voor kwaliteit, uitstraling en bovenal succes. Door middel van zijn unieke opleidingsmodel en trainingsmethodiek zal iedere jeugdspeler op zijn of haar niveau een beter rendement kunnen halen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'NTK Kampioenschap bij Noad'32'

18-02Extra Eetproject Senioren

GENDEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Eetproject Senioren'

21-02Verkoop rookworsten

MEEUWEN - Huis-aan-huis verkoop van ambachtelijke rookworsten door Brassband Kunst en Vriendschap ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoop rookworsten'

20-03Toneelavond Dorpshuis met verloting

GENDEREN - Ook dit jaar kunt u weer genieten van een hilarisch optreden van de toneelvereniging “Uit Vriendschap” uit Nederhemert.  Vrijdag 20 maart a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toneelavond Dorpshuis met verloting'

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

06-0430e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht

AALBURG - 30e Vrijbuiters-Paaswandeltocht met de volgende afstanden: 10-15-20-30-40 en 50 km. De jubileumwandeltocht heeft mooie wandelroutes door natuugebied ''het Pompveld" en verder door de plaatsen Waardhuizen-Almkerk-Sleeuwijk-Uitwijk-Giessen-Andel etc. Locatie: Familie B...
Afbeelding bij nieuwsbericht: '30e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht'

11-04Koeienschijten Noad'32

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 11 april kun je € 400 verdienen. Het koeienschijten vindt dan op het B-veld plaats bij Noad'32. Doe mee voor twee euro per plaats...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koeienschijten Noad'32'

18-04Schuurverkoop tweedehands spullen

GENDEREN - Verkoop van tweedehands spullen vanuit een schuur door Hervormde Gemeente Aalburg Locatie: Polstraat 101A ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop tweedehands spullen'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'

27-04Collecte Oranjefonds

AALBURG - Collecte Oranjefonds ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Oranjefonds'

30-04Slaatjesactie

AALBURG - Organisatie Hervormde gemeente Aalburg Huis-aan-huis verkoop van slaatjes in Wijk en Aalburg op donderdagavond 30 april en vrijdagavond 1 mei. Beide van 18.00 - 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

09-05Marianne Vos Classic

AALBURG - De Marianne Vos Classic zal in 2015 op 9 mei verreden worden. De laatste jaren werd de Marianne Vos Classic altijd in het laatste weekend van mei gehouden. Op speciaal verzoek van Marianne Vos zelf - die in het laatste weekend van mei belangrijke kwalificaties mountainbike moet rijden met het oog op de Olympische spelen van 2016- is er door de organisatie gezocht naar een nieuwe datum...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Classic'

19-09Rommelmarkt

AALBURG - Rommelmarkt rondom de Hervormde gemeente Aalburg.  Locatie: Oude Kerkstraat 19a te Wijk en Aalburg ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

10-10Rommelmarkt

WIJK EN AALBURG - Hervormde Gemeente Wijk organiseert een rommelmarkt Locatie: Rehoboth, Bergstraat 5 te Wijk en Aalburg ...
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl