logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christenvrouw op stap

door Aalburg.net - 9 november 2012, 21:38

Dinsdag 8 mei 2012, van 08:30 uur tot 17:00 uur.

WIJK EN AALBURG - De Christenvrouw, afdeling Wijk en Aalburg, maakt samen met de Hervormde vrouwenvereniging op Gereformeerde grondslag ‘Bid en Werk’ een uitstapje naar Belgie.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Deel dit artikel via je: 'Christenvrouw op stap' delen via Facebook 'Christenvrouw op stap' delen via Twitter 'Christenvrouw op stap' delen via Hyves 'Christenvrouw op stap' delen via LinkedIn 'Christenvrouw op stap' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

27-08Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

27-08Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

30-08Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

30-08Hollandse Avond

GENDEREN - In de laatste week van augustus zal het traditionele  Zomerfeest Genderen weer van start gaan. Het laatste jaar werd afgestapt van de Hollandse Avond, maar dit jaar staat dit spektakel weer gepland op 30 augustus. Tal van bekende artiesten zullen op deze avond weer te bewonderen zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond'

30-08ZVDO'74 veertig jaar

WIJK EN AALBURG - Dit jaar bestaat ZVDO'74 maar liefst 40 jaar. Dit willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan, zeker niet nu we een geweldige club zwemmers en polospelers hebben binnen onze vereniging. Reden voor een groot feest dus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO'74 veertig jaar'

30-08Rommelmarkt

VEEN - Jaarlijkse rommelmarkt voor de exploitatiekosten van het Hervormd Centrum. Locatie rond de Hervormde Kerk. Wie meer informatie wil kan contact openemen via onderstaande gegevens...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

30-08Open dag Kindercentrum Camelot

GENDEREN - Deze zaterdag houdt kindercentrum Camelot open dag tijdens de braderie in de Akkerstraat (11a) in Genderen. Wellicht leuk om een keer met familie en vrienden van kinderen die al op Camelot komen te kijken maar ook ouders die een vertrouwd en gezellig opvangadres zoeken zijn natuurlijk van harte welkom op de open dag zaterdag! Camelot verzorgt kinderopvang voor kinderen tot 4 jaar oud, zowel hele dagen als halve dagen. Ook is flexibele opvang mogelijk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open dag Kindercentrum Camelot'

31-08JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

31-08Tentdienst

GENDEREN - Zondag 31 augustus wordt er in de feesttent in Genderen een laagdrempelige dienst gehouden. Met medewerking van spreker Jan Pool en praiseband Up2You. Thema “Wie is God”...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tentdienst'

01-09Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

02-09Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

03-09Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

03-09Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

03-09RIO 2 in EFS

WIJK EN AALBURG - Stichting Paraplu houdt een kinderfilmmiddag in jongerencentrum EFS. De vrijwilligers van de Paraplu draaien de film ‘Rio 2’ op groot beeldscherm voor kids vanaf 6 tot ongeveer 14 jaar. De film is Nederlands gesproken...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'RIO 2 in EFS'

08-09Workshop social media voor raadsleden

AALBURG / ALTENA - Inwerkprogramma Raad - Workshop Social Media Twitter, Facebook, Instagram - kent u de mogelijkheden van deze applicaties? Hoe kunt u social media inzetten voor uw werk als raadslid. Raadsleden van de drie Altenagemeenten duiken in de wereld van de virtuele communicaite. Locatie: Gemeentehuis Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop social media voor raadsleden'

08-09Werkzaamheden Groeneweg

VEEN - Het nieuwe sportpark de Hanen Weide en ‘t Dorpshuis aan de Groeneweg in Veen zijn inmiddels volop in gebruik. Nu ontbreekt nog een veilige oversteekplaats voor verkeer vanaf de Groeneweg naar het sportpark en het dorpshuis. Vanaf 8 september 2014 gaat aannemer Zijlstra Infra starten met de aanleg van een nieuw kruispunt en aanpassing van de komgrens...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Werkzaamheden Groeneweg'

10-09Kinderkoor Kleine David

VEEN - Kinderkoor 'kleine David' gaat weer beginnen. Kom je ook? We repeteren van 18.30 tot 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kinderkoor Kleine David'

11-09Open Coffee Altena 15.0

WIJK EN AALBURG - Editie 15.0 wordt gehouden bij Van der Pol Bedrijfskleding in Wijk en Aalburg en wordt 'anders dan anders.' De netwerkontmoeting is die ochtend rechtstreeks te volgen op de radio...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Coffee Altena 15.0'

11-09Monumentendagen

REGIO / WIJK EN AALBURG - Open Monumentendag op 13 en 14 september heeft als thema ‘Op Reis’ en laat zo bezoekers reizen door de tijd langs monumenten. Het programma dat jaarlijks wordt aangeboden door Erfgoed Altena begint donderdag 11 september met de klassendag en de erfgoedavond. De Monumenten klassendag op 11 en 12 september wordt gehouden op fort Giessen en in de vesting Woudrichem; 600 basisschoolkinderen maken zo een reis langs monumenten en maken kennis met de historie van de streek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Monumentendagen'

11-09ALAD tentoonstelling in Kevermuseum

WIJK EN AALBURG - ALAD expositie in het Museum voor luchtgekoelde Volkswagens De Wolfsburcht. Plaatselijk bekend als het Kevermuseum. ALAD staat voor Altena's Lokale Autobus Diensten (ALAD), het busbedrijf uit Wijk en Aalburg van 1923-1979...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ALAD tentoonstelling in Kevermuseum'

11-09Bijbelstudie Paul van Teeffelen

WIJK EN AALBURG - WELKOM bij de Bijbelstudie op 11 september a.s. D...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelstudie Paul van Teeffelen'

11-09Tweedehands boekenverkoop

AALBURG - Er wordt weer een tweedehands boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Er staan weer ruim 15.000 boeken te wachten om aan een nieuwe eigenaar te worden verkocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tweedehands boekenverkoop'

13-09Jeugddisco Aalburg

WIJK EN AALBURG - Jeugddisco in EFS aan de Perzikstraat . IBZA Party m.m...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco Aalburg'

17-09Voetbalschool Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG -  Dit seizoen heeft Wilhelmina’26 een primeur voor de jeugdleden, namelijk de Wilhelmina’26 Voetbalschool onder leiding van Dick Salm. De bedoeling is om met de voetbalschool bijvoorbeeld het dribbelen, passen en trappen nog beter onder de knie te krijgen. Op woensdag 17 september wordt er afgetrapt met de jeugd van 6 t/m 9 jaar...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Voetbalschool Wilhelmina'26'

17-09Naverkoop tweedehands boeken

AALBURG - Op 11 september was er een tweedehands boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Er staan weer ruim 15.000 boeken te wachten om aan een nieuwe eigenaar te worden verkocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Naverkoop tweedehands boeken'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl