logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christenvrouw op stap

door Aalburg.net - 9 november 2012, 21:38

Dinsdag 8 mei 2012, van 08:30 uur tot 17:00 uur.

WIJK EN AALBURG - De Christenvrouw, afdeling Wijk en Aalburg, maakt samen met de Hervormde vrouwenvereniging op Gereformeerde grondslag ‘Bid en Werk’ een uitstapje naar Belgie.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Deel dit artikel via je: 'Christenvrouw op stap' delen via Facebook 'Christenvrouw op stap' delen via Twitter 'Christenvrouw op stap' delen via Hyves 'Christenvrouw op stap' delen via LinkedIn 'Christenvrouw op stap' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

03-03Fotografie met andere ogen

GENDEREN - Fotografie "met andere ogen" Deze dinsdag is er gelijk met de eerste Kwastenfabriek het eerste Open Atelier voor de inwoners van Genderen in de nieuwe Talentenfabriek / het Genderense Dorpshuis. Petra Bouman uit Genderen laat weten: 'Het is best lastig om technisch in te gaan op deze hobby omdat er veel verschillende mensen zullen zijn met net zoveel verschillende fotocamera's. De een fotografeert al aardig met een spiegelreflex de ander gebruikt altijd zijn telefoon...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fotografie met andere ogen'

04-03Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

04-03Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

04-03Kidsfilm Paraplu

AALBURG - Stichting Paraplu houdt weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in jongerencentrum EFS te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kidsfilm Paraplu'

06-03Vrijwilligersavond

EETHEN - Namens het bestuur van vv GDC organiseren we een gezellig avondje voor alle vrijwilligers van onze club. Vele uurtjes  worden door heel veel mensen voor de voetbal gereserveerd en dat mag beloond worden met een avondje gezelligheid in de kantine van vv GDC.  Wel vooraf  opgave...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijwilligersavond'

06-03Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

06-03Open Huis Israelproducten

WIJK EN AALBURG - Open huis Israël producten. Welkom!!! Speciaal geselecteerd uit Israël. Prachtige cadeau's voor al je relaties, vrienden en familie...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israelproducten'

07-03Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

07-03Kantineparty Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG -  ilhelmina '26 organiseert weer een 'Kantine Party', ditmaal met een Mexicaans tintje met medewerking van Corné Music. Zoals jullie van ons gewend zijn wordt het gegarandeerd gezellig. Dus tot zaterdag 7 maart! ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kantineparty Wilhelmina'26'

08-03JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

10-03Bijeenkomst drie gemeenteraden

AALBURG - DRIE RADEN BIJEENKOMST Op dinsdag 10 maart a.s. vindt er in het gemeentehuis van Aalburg een openbare drie radenbijeenkomst plaats  van de gemeenten Aalburg, Werkendam en Woudrichem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst drie gemeenteraden'

11-03Bijeenkomst dorpsraad in oprichting

AALBURG - Alle kernen hebben een dorpsraad. Wijk en Aalburg niet. Gemeente Aalburg wil met belangstellende inwoners uit Wijk en Aalburg die mee willen denken/werken aan het oprichten van een dorpsraad een informatieavond beleggen op woensdag 11 maart a...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst dorpsraad in oprichting'

12-03Workshop Social Media voor Mantelzorgers

WIJK EN AALBURG - Op donderdag 12 maart a.s. organiseert de gemeente Aalburg voor mantelzorgers een workshop rondom het gebruik van social media...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop Social Media voor Mantelzorgers'

13-03BenefietSconcert Open Doors

WIJK EN AALBURG - BenefietSconcert voor Open Doors met Christian Verwoerd, M-Jock, Wouter Seinen & band en Light & Fire. Dat is de toch wel bijzondere line-up van een benefietconcert voor een bijzonder doel. Marco van Rijswijk verzint echt allerlei manieren om € 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'BenefietSconcert Open Doors'

14-03Tapas Musicales

WIJK EN AALBURG - Tapas Musicales: een muzikale reis door Spanje Ook zo toe aan de zomer? Lekker op een terras zitten op een zwoele avond en genieten van een hapje en een drankje? Om het af te maken speelt er nog een orkest op het plein…   Op 14 maart gaat brassband Oefening en Uitspanning deze sfeer naar Wijk en Aalburg halen om je alvast dat zomerse gevoel te geven! Dit concert neemt je mee op een reis door Spanje, allerlei muziekstijlen worden als muzikale hapjes voorgeschoteld: van Spaanse volksmuziek tot klassiek werk met Spaanse invloeden. Oefening en Uitspanning heeft diverse gasten uitgenodigd om deze reis samen met je te maken: flamenco-gitarist Arturo Ramón en flamenco-danseres Mascha Meijman zullen ervoor zorgen dat je je echt in Spanje waant; pianiste Celia García García zal de avond aan elkaar praten en ze laat ook wat op de piano horen. Om deze avond helemaal compleet te maken ontbreekt ook een kleine Spaanse versnapering niet...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tapas Musicales'

14-03Regionaal Korenconcert

WIJK EN AALBURG - Hervormde kerk, Oude Kerkstraat 19a Regionaal Korenconcert m.m.v...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Regionaal Korenconcert'

18-03Verkiezingen

AALBURG - Op 18 maart staan er twee verkiezingen gepland. De verkiezing voor de Provinciale Staten en de Waterschapsverkiezing. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkiezingen'

20-03Toneelavond Dorpshuis met verloting

GENDEREN - Ook dit jaar kunt u weer genieten van een hilarisch optreden van de toneelvereniging “Uit Vriendschap” uit Nederhemert.  Vrijdag 20 maart a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toneelavond Dorpshuis met verloting'

21-03Driekamp gymwedstrijd

WIJK EN AALBURG - De jaarlijkse driekamp gymwedstrijd in d'Alburcht aan de Perzikstraat. De drie lokale gymverenigingen - S&V (Eethen) , W.I...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Driekamp gymwedstrijd'

21-03High Tea

WIJK EN AALBURG -  Op zaterdag 21 maart organiseert Werkgroep Bulgarije (Hervormd aalburg) een High Tea. Iedereen is van harte welkom om 15.00 uur op de Jeugdzolder in de kerk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'High Tea'

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

29-03Hollandse Avond in Oude School

DRONGELEN - Hollandse Avond! Met artiesten als: Ronald van der Lee Amanda Kohler Wim van den Heuvel Aanvang 20:30 Kosten: €10,- per persoon Kaarten bestellen? --> info@bestratingscentrumaltena.nl Alle opbrengsten zullen naar “Stichting Make The Difference” Meer info: www.makethedifferenceprojecten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond in Oude School'

06-04Vrijbuiters Paaswandeltocht

AALBURG - Ieder jaar op Tweede Paasdag organiseren we de Vrijbuiterspaaswandeltocht. We verzorgen dan wandelroutes tot op heden vanuit Wijk en Aalburg. Deze routes lopen  door de omgeving van de gemeente Aalburg en we zorgen  voor de afstanden van 10, 15, 20, 30, 40, en 50 km...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijbuiters Paaswandeltocht'

11-04Koeienschijten Noad'32

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 11 april kun je € 400 verdienen. Het koeienschijten vindt dan op het B-veld plaats bij Noad'32. Doe mee voor twee euro per plaats...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koeienschijten Noad'32'

18-04Schuurverkoop tweedehands spullen

GENDEREN - Verkoop van tweedehands spullen vanuit een schuur door Hervormde Gemeente Aalburg Locatie: Polstraat 101A ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop tweedehands spullen'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl