logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christenvrouw op stap

door Aalburg.net - 9 november 2012, 21:38

Dinsdag 8 mei 2012, van 08:30 uur tot 17:00 uur.

WIJK EN AALBURG - De Christenvrouw, afdeling Wijk en Aalburg, maakt samen met de Hervormde vrouwenvereniging op Gereformeerde grondslag ‘Bid en Werk’ een uitstapje naar Belgie.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Deel dit artikel via je: 'Christenvrouw op stap' delen via Facebook 'Christenvrouw op stap' delen via Twitter 'Christenvrouw op stap' delen via Hyves 'Christenvrouw op stap' delen via LinkedIn 'Christenvrouw op stap' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

18-09Bouwstenen Bijbelschool

GENDEREN - EEN STEVIG FUNDAMENT ONDER JE GELOOFSLEVEN Diepte-investering in je geloofsleven De Bouwstenen Bijbelschool is een cursus van het Evangelisch Werkverband. De cursus bestaat uit twee jaar van zestien lessen en geeft systematisch onderwijs aan gemeenteleden. Onderricht dat zich richt op de praktijk van het christelijk leven en op Gods Woord...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bouwstenen Bijbelschool'

18-09Theologische vorming

AALBURG - Start van een nieuwe cursus Theologische Vorming voor gemeenteleden en geïnteresseerden die meer willen weten over de bronnen van het christelijk geloof. De cursus is laagdrempelig, er wordt geen vooropleiding gevraagd en huiswerk is niet verplicht. Vakken zoals Oude Testament, Nieuwe Testament, Kerkgeschiedenis, De Kerk en haar Belijden, Dogmatiek, Ethiek, Praktische Theologie, Missiologie en Kerk en Israël komen aan de orde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Theologische vorming'

18-09Persbijeenkomst Begroting 2015

AALBURG - Donderdag 18 september a.s. om 08...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Persbijeenkomst Begroting 2015'

18-09Wegafsluitingen Veen

VEEN -  Op donderdag 18 september 2014 wordt de Wielstraat in Veen afgesloten voor het verkeer. Netwerkbedrijf Enexis gaat de voedingskabel van de openbare verlichting vervangen. Er wordt een omleidingsroute ingesteld voor het doorgaande verkeer...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wegafsluitingen Veen'

19-09Algemene Ledenvergadering Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG - UITNODIGING 88e ALGEMENE LEDENVERGADERING 2014 Bij deze nodigen wij alle leden van vv Wilhelmina ’26 uit voor de jaarlijkse algemene ledenvergadering in de kantine van Wilhelmina ’26. De notulen van de algemene ledenvergadering van 17-09-2013 zullen op deze avond samen met het jaarverslag en financieel verslag aan u overhandigd worden. Opening door de voorzitter...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Algemene Ledenvergadering Wilhelmina'26'

20-09Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

20-09MPower2Move Dans- en Turnevent

AALBURG - Twintig Jaar regionale sportverkiezingen Powerhouse Sport Awards. In het kader daarvan organiseert Stichting Powerhouse een uniek evenement op zaterdag 20 september. MPower2Move is een dance en turn event dat haar weerga in de regio niet kent...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'MPower2Move Dans- en Turnevent'

20-09Rommelmarkt

WIJK EN AALBURG - Rommelmarkt rondom de nieuwe kerk in Aalburg aan de Oude Kerkstraat. Hebt u nog spullen liggen ? Graag bewaren om ze op vrijdag 19 september in te leveren voor de markt. Wilt u er nu al vanaf ? Dan even contact opnemen met Gerrit Vos (tel...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

20-09Veiligheidsmarkt

AALBURG -  In samenwerking met de gemeente Aalburg: presentatie en demonstraties van diverse hulpdiensten en organisaties. Nadere info volgt nog....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Veiligheidsmarkt'

20-09Under Pressure

WIJK EN AALBURG - Under Pressure? Discover His Mercy!  Een nieuw evenement voor jongeren van 15 jaar en ouder. Ben jij nieuwsgierig naar het geloof maar vind je de stap naar een normale kerkdienst te groot? Dan is dit evenement op jouw lijf geschreven! Een evenement vol muziek met een boodschap, laagdrempelig en gezellig....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Under Pressure'

20-09Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

20-09Grote Praise & Worship avond

AALBURG - Nieuw evenement in Hervormde Kerk Aalburg! We organiseren voor de eerste keer een Praise & Worship evenement voor en door jongeren. We willen de drempel om naar de kerk te komen verlagen. Dit doen we door jonge en uitdagende sprekers uit te nodigen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Grote Praise & Worship avond'

20-09Opening kleindieren tentoonstellingen

MEEUWEN - Op zaterdag 20 september zal het seizoen voor de tentoonstellingen van kleindieren starten met een gezamenlijk jongdierendag voor de gehele regio van het Land van Heusden en Altena. Deze dag wordt georganiseerd door kleidieren-verenigingen uit Werkendam, Nieuwendijk, Hank, Dussen, Meeuwen, Wijk en Aalburg en Andel en vind voor de 23e maal plaats. De jongdierendag wordt gehouden in het clubhuis van de Meeuwense kleindieren vereniging Nut en Sport aan de Dorpsstraat 28 te Meeuwen (achter het dorpshuis)...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Opening kleindieren tentoonstellingen'

20-09Nordic Walking Wandelvreugd

WIJK EN AALBURG - Wandelvreugd Wandel en Nordic Walking Evenement Dit is een WANDEL & NORDIC WALKER TOCHT! Zeer toegankelijk voor de WANDELAAR als voor de wandelaar met stokken. Routes worden totaal gepijld. Startlocatie café, cafetaria & herberg d'n Dijk Maasdijk  113  -115 4261 AE  Wijk en Aalburg (NB)   Afstanden 24 km 09...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nordic Walking Wandelvreugd'

21-09JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

21-09HGJV Jeugdzolder

GENDEREN - Mocht je nog geen uitnodiging in de bus hebben ontvangen, dan willen wij je via deze weg van harte uitnodigen om deze zondag op de Jeugdzolder naar de HGJV te komen. Het is een plaats, waar je nieuwe vrienden leert kennen, gezelligheid en serieuze gesprekken, waar je vragen over Jezus kan stellen, waar je opgebouwd wordt in je geloofsleven, waar we een aantal keer per jaar actieve uitjes hebben en de rest mag jezelf komen ontdekken. Zondag om kwart voor 8 op de Jeugdzolder van de Gereformeerde Kerk in Genderen kun je kennis maken met de HGJV en starten we het seizoen 2014/2015...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'HGJV Jeugdzolder'

22-09Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

22-09Koffieochtend Kinderdagverblijf Het Boerderijtje

WIJK EN AALBURG - Kinderdagverblijf Het Boerderijtje Hallo allemaal, op maandag 22 september willen wij een koffieochtendje houden, gewoon even gezellig met elkaar en voor de kinderen!! Moeder van Tim neemt pony Snowy mee voor de kinderen, waar ze een ritje op mogen maken. De koffieochtend is van half 10 tot ongeveer 11.00uur...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koffieochtend Kinderdagverblijf Het Boerderijtje'

22-09Informatieavond bedrijfsverplaatsing melkveehouderij

EETHEN - Informatieavond bedrijfsverplaatsing melkveehouderij Locatie: Dorpshuis Teratina De Korten Bruggert 7 Eethen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Informatieavond bedrijfsverplaatsing melkveehouderij'

23-09Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

24-09Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

24-09Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

24-09Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

25-09Fancy Fair Het Peuterhofje

VEEN - Peuterspeelzaal het Peuterhofje organiseert een Fancy Fair. Iedereen is welkom om bijvoorbeeld te komen grabbelen in de grabbeljurk. We hebben leuke spelletjes voor de kinderen en voor de ouders koffie en thee met iets lekkers erbij...

25-09Bijbelgesprekskring

AALBURG - Bijbelgesprekskring – Dit seizoen zijn we van plan ons bezig te houden met het boekje ‘Wereld van verschil’ van Henk Binnendijk. Henk behandelt de brieven uit Openbaring 2 en 3 in 12 hoofdstukjes. De bedoeling is dat u die hoofdstukjes van tevoren leest en de bijbelgedeelten bestudeert...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelgesprekskring'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl