logo Aalburg Aalburg.net wenst u een fijne Kerst

Activiteit in Aalburg: Christenvrouw op stap

door Aalburg.net - 9 november 2012, 21:38

Dinsdag 8 mei 2012, van 08:30 uur tot 17:00 uur.

WIJK EN AALBURG - De Christenvrouw, afdeling Wijk en Aalburg, maakt samen met de Hervormde vrouwenvereniging op Gereformeerde grondslag ‘Bid en Werk’ een uitstapje naar Belgie.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Deel dit artikel via je: 'Christenvrouw op stap' delen via Facebook 'Christenvrouw op stap' delen via Twitter 'Christenvrouw op stap' delen via Hyves 'Christenvrouw op stap' delen via LinkedIn 'Christenvrouw op stap' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

17-12Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

17-12Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

17-12Knutselen in het dorpshuis

GENDEREN - Het Genderense Dorpshuis en de Dorpsraad organiseren een Kerstknutselmiddag in samenwerking met Erika Creatief! De middag is voor alle kinderen van de basisschool Kosten:  € 6,00 per kind ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Knutselen in het dorpshuis'

17-12Cursus Hebreeuws

AALBURG - DV. Woensdag 17 december komen we weer bij elkaar rond Genesis 1. We lezen de Hebreeuwse tekst en horen meer over achtergronden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Hebreeuws'

19-12Kerstzangavond

GENDEREN - Kerst Zang en Muziekavond in de Gereformeerde Kerk in Genderen. Aan de dienst zullen meewerken: Strijkgroep Little Orange en Van Oranje Ensemble onder leiding van Mirjam Verbist en Kinderkoor de Fontein onder leiding van Lennie van Zandwijk. Henk Teuling zal de samenzang begeleiden en spreker is ds A...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangavond'

19-12Kerst-In

WIJK EN AALBURG - Kerst-In bij Wilhelmina'26 Met een spetterende Bingo - Een Mystery guest - En DJ Ludo.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerst-In'

20-12Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

20-12Kerstzangdienst

VEEN - Thema zangdienst 'Een nieuw begin.' Deelnemers zijn Chr kinderkoor Kleine David o.l...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangdienst'

20-12Familie Navarro update

WIJK EN AALBURG -  De grote familie Navarro update. Je bent van harte uitgenodigd om te komen naar de grote familie Navarro update. Je kunt binnenlopen wanneer je wilt, en blijven zolang je wilt...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Familie Navarro update'

21-12JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

23-12Pubquiz bij GDC

EETHEN - Pubquiz GDC Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Pubquiz bij GDC'

24-12Kerstzangavond

WIJK EN AALBURG - Werkgroep Bulgarije van de Gemeente Hervormd Aalburg organiseert een benefit kerstzangdienst. Deelnemers zijn Brassband Oefening en Uitspanning uit Wijk en Aalburg, gelegenheidskoor Aalburg en als organist Dirk Poortvliet. De opbrengst van deze avond welke middels een te houden collecte zal plaatsvinden, komt ten goede aan de weeskinderen van Stara Zagorra te Bulgarije waar de werkgroep 2 kindertehuizen ondersteund...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangavond'

24-12Kerstnachtdienst Yeshua gemeente

WIJK EN AALBURG - Op 24 december om 22.00 uur is er een kerstnachtdienst met lofprijs en aanbidding met tamboerijn en dans, overdenking en een kerstverhaal voor de kinderen georganiseerd door de Evangelische YESHUA Gemeente, d'Alburcht, Perzikstraat 14A, Wijk & Aalburg.   Vanaf 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstnachtdienst Yeshua gemeente'

30-12Verkoop oliebollen

GENDEREN - Huis aan huis verkoop van appelbeignets en oliebollen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoop oliebollen'

30-12Oliebollenverkoop Herv. Gem.

MEEUWEN - Oliebollenverkoop Hervormde gemeente Meeuwen en Hagoort    30-12 van 18.00 tot 22.00 uur 31-12 van 9...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Herv. Gem.'

30-12Olliebollen bij Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG - Dit jaar kunt u overheerlijke oliebollen en appelbeignets bestellen bij Wilhelmina ’26. Bestellijst kunt u
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Olliebollen bij Wilhelmina'26'

30-12Oliebollen bij Maaswaarden

AALBURG - Oliebollen bij Zorgplein Maaswaarden Op dinsdag 30 december worden er bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein te Wijk en Aalburg, in het atrium van 9.00 tot 16.00 uur oliebollen gebakken voor alle bewoners...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollen bij Maaswaarden'

31-12Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

31-12Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

31-12Oliebollenverkoop Hkers

WIJK EN AALBURG - Bij deze " Duizendmaalsorry" veur degene(n) die best een hendig hortje hebbe motte wachte, we belove da gullie kommend jaar as allereersten mee tassen & zakken vololiebolle en/of appelflappe huiswaarts gaat! Serieus: veur kommend jaar hebbe de planne en draaiboek al gereed ligge hoor, dus zulle we gegarandeerd beter berekend zijn op'n grote toeloop en omzet, tevens zal de gezelligheid er zéker nie minder om zijn !!! Dus hou er maar vast weer rekening mee, dat'r kommende Oudejaarsdag weer gebakke gaat worde hoor !!! De verkoop is op lokasie Aalburgsestraat 4. Loop gerust ffe binne, we hebben wéér'n partytent staan en koffie of'n koud biertje biertje staan klaar !!! 't Nije jaor kan nie meer kapot, mee'n fles bier in de hand en 'n Høker oliebol in je strot !!! Høker Wim & Høker Mystika         ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Hkers'

02-01Nieuwjaarsreceptie gemeente

AALBURG - Nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis. Het gemeentebestuur wil nieuwjaarswensen uitwisselen met bewoners en relaties. omstreeks 19:30 uur houdt burgemeeste Naterop zijn nieuwjaarstoespraak...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie gemeente'

03-01Nieuwjaarsreceptie vv GDC

EETHEN -  Nieuwjaarsprogramme met receptie Info volgt. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie vv GDC'

03-01Nieuwjaarsconcert

WIJK EN AALBURG - Nieuwjaarsconcert met koor en samenzang Met medewerking van: The Martin Mans Formation Martin Mans, algehele muzikale begeleiding Wim de Penning, orgel Mark Brandwijk, vleugel Jantine Kalkman, Trompet DS. B.C...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsconcert'

21-01Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Eetproject Senioren'

18-02Extra Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Eetproject Senioren'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl