logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christenvrouw op stap

door Aalburg.net - 9 november 2012, 21:38

Dinsdag 8 mei 2012, van 08:30 uur tot 17:00 uur.

WIJK EN AALBURG - De Christenvrouw, afdeling Wijk en Aalburg, maakt samen met de Hervormde vrouwenvereniging op Gereformeerde grondslag ‘Bid en Werk’ een uitstapje naar Belgie.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg


Deel dit artikel via je: 'Christenvrouw op stap' delen via Facebook 'Christenvrouw op stap' delen via Twitter 'Christenvrouw op stap' delen via Hyves 'Christenvrouw op stap' delen via LinkedIn 'Christenvrouw op stap' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

03-05Gemeentedienst Gereformeerde kerk

GENDEREN - Gemeentedienst in de Gereformeerde kerk in Genderen. Ds. Kees van Velzen uit Blaricum zal in deze dienst met ons nadenken over het thema “Lofprijzing en de KRACHT van aanbidding”...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Gemeentedienst Gereformeerde kerk'

04-054 mei - Dodenherdenking

WIJK EN AALBURG - Jaarlijkse dodenherdenking in Wijk en Aalburg, georganiseerd door Stichting 4-5 mei Wijk en Aalburg. Programma dodenherdenking “Stichting 4 en 5 mei Wijk en Aalburg” 18.45 uur: Ontvangst in de N...
Afbeelding bij nieuwsbericht: '4 mei - Dodenherdenking'

05-05Bevrijdingsfestival Meeuwen

MEEUWEN - BEVRIJDINGSFESTIVAL MEEUWEN   Op 5 mei aanstaande wordt er in Meeuwen tijdens de Feestweek in Meeuwen een bevrijdingsfestival georganiseerd. De Feestweek in Meeuwen heeft als thema Flower Power en een muziekfestival mag hierbij uiteraard niet ontbreken. Op dit Festival kunt u de bands Bolt en Grey, Ticket to Groove, the Squall en Missing One beluisteren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bevrijdingsfestival Meeuwen'

05-05Aalburgs Bevrijdingsfeest fiets-/autotocht

AALBURG - 5 mei 1945: Aalburgs Bevrijdingsfeest  - 5 mei 2015: 70 jaar Bevrijding! Aalburgse Bevrijdingsfeestpuzzeltochten. De gezamenlijke Aalburgse Oranjeverenigingen organiseren op 5 mei een fiets- en autopuzzeltocht door alle dorpen van de gemeente Aalburg. Deze puzzeltocht mag je eigenlijk niet missen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Aalburgs Bevrijdingsfeest fiets-/autotocht'

05-05Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

05-05Bevrijdingsfeest Puzzeltochten

AALBURG -  5 mei 2015 - 70 jaar Bevrijding: Aalburgse Bevrijdingsfeest puzzeltochten. De gezamenlijke Aalburgse Oranjeverenigingen organiseren op 5 mei een fiets- en autopuzzeltocht door alle dorpen van de Gemeente Aalburg. Deze puzzeltocht mag je eigenlijk niet missen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bevrijdingsfeest Puzzeltochten'

05-05Weekmarkt Aalburg

WIJK EN AALBURG - Dinsdag 5 mei  a.s., Bevrijdingsdag, vindt de weekmarkt in Wijk en Aalburg gewoon plaats...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Weekmarkt Aalburg'

05-05Expositie Dorpshuis Drongelen

DRONGELEN - Expositie over de oorlogsjaren in Drongelen samengesteld door Stichting Dorpsbelangen Drongelen met Jaap Dammers. van Historisch Drongelen. Op dinsdag 5 mei is er een presentatie te zien met artikelen en attributen uit de Tweede Wereldoorlog die een link hebben met Drongelen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Expositie Dorpshuis Drongelen'

06-05Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

06-05Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

06-05Coop voetbaldagen

WIJK EN AALBURG - Ook dit jaar vinden de Coop Voetbaldagen weer plaats op de Ebbe (Wilhelmina'26) en wel op woensdag 6 en donderdag 7 mei Dit jaar met medewerking van het Tilburgse Willem II en gezien het programma worden het weer een paar prachtige dagen in mei. Kinderen van 6 t/m 15 jaar zijn welkom en inschrijven kan via www.coopvoetbaldagen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Coop voetbaldagen'

06-05Kids Movie BuBeCu

WIJK EN AALBUIRG - Op woensdag 6 mei organiseert stichting Paraplu weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in BuBeClu (voorheen EFS) te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kids Movie BuBeCu'

06-05Hengelwedstrijden junioren

GENDEREN - Rooster Hengelsportvereniging De Bergse Maas Juniorwedstrijden woensdag 22 april kerkverreweide tegen over de school de Hoeksteen 18.30 19.00 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hengelwedstrijden junioren'

08-05Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

09-05Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

09-05Marianne Vos Classic Toertocht

AALBURG - De Marianne Vos Classic zal in 2015 op 9 mei verreden worden. Op zaterdag 9 mei 2015 wordt er weer een groot wielerspektakel in de gemeente Aalburg georganiseerd onder de naam “Marianne Vos Wielerfestival Aalburg”.  Tijdens dit festival staat het dames wielrennen centraal...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Classic Toertocht'

09-05Rabobank 7-dorpenomloop

AALBURG - Topper van deze dag is natuurlijk de Rabobank  7-dorpenomloop Aalburg voor elite vrouwen.  De wereldtop vrouwenwielrennen staat dan aan de start voor een tocht van ongeveer 120 km door de 7  Aalburgse kerkdorpen. Dit is een internationale UCI ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rabobank 7-dorpenomloop'

09-05Verkiezing Ondernemende Vrouw

AALBURG - In 2014 is tijdens het Marianne Vos Wielerfestival Aalburg de uitslag van de verkiezing van de ondernemende vrouw bekend gemaakt. De relatie is toen gelegd met ondernemende vrouw en de fietsende vrouw. Een groot succes...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkiezing Ondernemende Vrouw'

09-05Workshop ondernemen = topsport, topsport = ondernemen

AALBURG - Tijdens het op zaterdag 9 mei a.s. te houden Marianne Vos wielerfestival Aalburg vinden er veel  activiteiten plaats rondom het thema sport...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop ondernemen = topsport, topsport = ondernemen'

09-05Marianne Vos Wielerfestival

WELKOM BIJ HET MARIANNE VOS WIELERFESTIVAL AALBURG OP ZATERDAG 9 MEI 2015 Het Marianne Vos Wielerfestival Aalburg is dat een nieuw evenement? Nee zeker niet. Het is een voortzetting van de Marianne Vos Classic die dit jaar al voor de  9e keer wordt georganiseerd, waarbij onze inwoonster  Marianne Vos een belangrijke rol speelt. Er is  een nieuwe naam aan het totale evenement gegeven om het sportspektakel  nog beter op de kaart te zetten en verder  uit te breiden met meer (wielersport) activiteiten, rondom de thema’s (vrouwen)wielrennen, breedtesport en ondernemen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Wielerfestival'

09-05Vrouwenontbijt Muskathlon Marco van Rijswijk

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 9 mei organiseert Marianne  van Rijswijk een vrouwenontbijt. Iedereen is van harte welkom om 08:30 uur op de Jeugdzolder in de kerk  van Hervormd aalburg. De kosten zijn 7...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwenontbijt Muskathlon Marco van Rijswijk'

09-05Voorjaarsmarkt

WIJK EN AALBURG - Gezellige voorjaarsmarkt met activiteiten voor jong en oud. Diverse kramen waaronder: rommelmarkt, decoratie, kaas/noten, fruit, Moederdag cadeautjes, snoep, boeken, planten, perkgoed. Tijdens een talentenveiling kan er geboden worden op talenten die door gemeenteleden zijn aangeboden, bijvoorbeeld een avond oppassen, een avondje bbq-en, een vaartochtje over de Maas, strijkservice, en vele andere interessante diensten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Voorjaarsmarkt'

10-05JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

10-05Collecte Stichting Wittamy

AALBURG - Collecte Stichting Witamy Organisatie: Stichting Witamy, contactpersoon M. van der Hoeven Locatie: hele gemeente Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Stichting Wittamy'

13-05Extra Voorjaars tweedehands boekenverkoop

WIJK EN AALBURG - Op woensdag 13 mei wordt er een extra voorjaars boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. De boekenverkoop is in het atrium van het zorgplein. Er is een uitgebreide kraam met bijzondere boeken, maar het grootste gedeelte van de boeken wordt verkocht 5 voor € 1,-...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Voorjaars tweedehands boekenverkoop'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl