logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers

door Aalburg.net - 9 november 2012, 17:38

Zaterdag 28 mei 2011, van 13:00 uur tot 15:00 uur.

AALBURG - Op zaterdag, 28 mei 2011, vindt bij Wilhelmina’26 een afscheidswedstrijd plaats van een aantal Wilhelmina’26 spelers, waaronder Huub Blom. Hij droeg eerder de clubkleuren. De wedstrijd, die begint om 13.00 uur, zal gaan tussen oud Wilhelmina’26 (met Huub Blom) en oud Achilles Veen (met Frans van Helvoirt). Iedereen, en zeker NOAD’32 leden, is van harte welkom. 

Deel dit artikel via je: 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Facebook 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Twitter 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Hyves 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via LinkedIn 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

21-04Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

22-04Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

22-04Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

22-04Sport- en spelmiddag

AALBURG - De Nationale Sportweek is een landelijk sportevenement dat een week lang in Nederland sporten in de etalage zet en laat zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewegen is. De Nationale Sportweek is van 18 tot 25 april 2015.   Ook in de gemeente Aalburg is er deze week van alles te doen op het gebied van sport en bewegen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sport- en spelmiddag'

22-04Jeugdwedstrijd hengelen Bergse Maas

AALBURG/GENDEREN: De eerste wedstrijd zal worden gehouden aan het water bij Kerkverreweide te Wijk en Aalburg. Inschrijven is tegenover de basisschool de Hoeksteen. Inschrijven kan tot uiterlijk 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugdwedstrijd hengelen Bergse Maas'

22-04Hengelwedstrijden junioren

GENDEREN - Rooster Hengelsportvereniging De Bergse Maas Juniorwedstrijden woensdag 22 april kerkverreweide tegen over de school de Hoeksteen 18.30 19.00 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hengelwedstrijden junioren'

23-04Klassiek concert Wijkestein

WIJK EN AALBURG - Klassiek concert in Wijkestein - Op donderdag 23 april is er weer een klassiek concert bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Dit maal in combinatie met twee zangeressen. Ensemble “Emeraude” bestaat uit Evert van Merode (pianist en componist) en zangeressen Hannie en Mieke Huijgevoort...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Klassiek concert Wijkestein'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'

24-04Lente in Aalburg: Binnen en Buiten

WIJK EN AALBURG - LENTE IN AALBURG! Ondernemersvereniging (OV) Aalburg organiseert gedurende TWEE dagen een Voorjaarsmarkt (Binnen) voor de consument in d'Alburcht. In samenwerking met Winkeliersvereniging Hart van Aalburg wordt op zaterdag 25 april ook een Oranjemarkt (Buiten) georganiseerd op de Markt. In de Oude Kerk is op zaterdag een bruidshow gaande! Aalburg bruist...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lente in Aalburg: Binnen en Buiten'

24-04Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

24-04Bijeenkomst gedecoreerden

AALBURG - Het is in Aalburg traditie om ter gelegenheid van Koningsdag een bijeenkomst te houden voor inwoners uit onze gemeente aan wie in het verleden een Koninklijke Onderscheiding is uitgereikt. Deze bijeenkomst wordt dit jaar gehouden op vrijdag 24 april vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis van Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst gedecoreerden'

25-04Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

25-04Bruidsbeurs 2015

WIJK EN AALBURG - Trouwplannen?  Bruidsbeurs voor alle aanstaande bruidsparen en voor iedereen die de dag (opnieuw) wil beleven. Bruidsbeurs met verschillende standhouders waar je alles kunt vinden wat je nodig hebt. Met een bruidshow, een hapje en een drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bruidsbeurs 2015'

25-04Feestweek Meeuwen 2015

MEEUWEN - De vijfjarige Feestweek van Meeuwen staat in het thema flower-Power. Oftewel: terug naar het Hippietijdperk. Zonnebloemen geven de toon aan tijdens de Meeuwense Feestweek Zaterdag 25 april - 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feestweek Meeuwen 2015'

26-04JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

27-04Collecte Oranjefonds

AALBURG - Collecte Oranjefonds ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Oranjefonds'

27-04Oranjemarkt

WIJK EN AALBURG - Oranjemarkt in Wijk en Aalburg Organisatie: Hersteld Hervormde Gemeente Wijk en Aalburg. Locatie: Engelsestoof 1 te Wijk en Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjemarkt'

27-04Oranjeontbijt

VEEN - Oranjeontbijt op Koningdag voor Oranjevereniging Prinses Margriet in de Burg. Van Dijkstraat Ontbijtbonnen voor het oranjeontbijt zijn verkrijgbaar bij: slagerij Vos, bakker van Ballegooijen en koopcentrum Duijzer. Voor € 2,00 per persoon koopt u deze bon, welke u op 27 april aan ons kunt tonen alvorens u komt ontbijten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjeontbijt'

27-04Zeepkistenrace

VEEN - Zeepkistenrace in Veen Organisatie: Oranjevereniging Prinses Margriet contactpersoon Wilco Honcoop email: oranjeverenigingveen@live.nl Locatie: Grotestraat in Veen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zeepkistenrace'

27-04Koningsdag Genderen

GENDEREN - Programma Koningsdag - Maandag 27 april 2015 •  09:15 uur Aubade en het hijsen van de vlag * Oplaten van de ballonnen * Huldiging inwoners uit Genderen die dit jaar een lintje hebben gekregen * Prijsuitreiking ballonnenwedstrijd 2014 •    9:30 uur  Start optocht Versierde fietsen door Genderen                 (vrije categorie en Thema: 70-jaar bevrijding) •    10:15 uur Prijsuitreiking - - - - - - - - - - - Terras en eetgelegenheid op “De Bulk” - - - - - - - - - - - •    10:30 -12:00 uur  Mini-zeskamp                 spelletjes kinderen t/m groep 2                  zeskamp groep 3 t/m 5 en groep 6 t/m 8 •    13:00 uur  Start zeskamp locatie “De Bulk” van der Beekstraat/Akkerstraat Voor de kleintjes is er weer een mega-zandbak, je mag je schep en emmer meenemen 13:00-16.15uur Voorverkoop en ophalen gereserveerde kaarten Hollandse Feestavond •    17:00 uur     Einde Zeskamp •    19:30 uur     Playbackshow Mini-zeskamp en  “Genderen heeft Talent” in ’t Dorpshuis - Leeftijd tot en met 16 jaar •    20:30 uur     Prijsuitreiking  “Genderen heeft Talent” en Mini-zeskamp •    21:00 uur     Playbackshow Zeskamp •    22:30 uur     Prijsuitreiking Zeskamp      •    22:30-1:00 uur     Feestavond met  DJ Maurin en DJ Gertjan ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Genderen'

28-04Bloemenverkoop Ouderenvereniging Gouden jaren

AALBURG/REGIO - REGIO – De vrijwilligers van De Gouden Jaren gaan weer op pad om huis aan huis diverse plantjes voor de tuin te verkopen. Men gaat naar Babyloniënbroek, Drongelen, Eethen Genderen en Meeuwen op dinsdag, woensdag en donderdag.l ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bloemenverkoop Ouderenvereniging Gouden jaren'

29-04Verkoop bloemen

AALBURG - Ouderenvereniging De Gouden Jaren te Genderen Verkoop van bloemen in Genderen, Eethen, Drongelen, Meeuwen en Babylonienbroek. ...

29-04Flower Power Muziekavond

MEEUWEN - Woensdagavond 29 april neemt Brassband Kunst en Vriendschap u mee terug naar de jaren ´60 en ´70 : de Flower Power periode. Tijdens de feestweek in Meeuwen met als centrale thema Flower Power organiseert de Meeuwense muziekvereniging, die dit jaar 115 jaar bestaat, een eigen muziekavond met een spectaculair showprogramma. De avond start om 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Flower Power Muziekavond'

30-04Slaatjesactie

AALBURG - Organisatie Hervormde gemeente Aalburg Huis-aan-huis verkoop van slaatjes in Wijk en Aalburg op donderdagavond 30 april en vrijdagavond 1 mei. Beide van 18.00 - 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

02-05Autowasactie

WIJK EN AALBURG - Op 2 mei a.s. is er weer een Autowas Actie voor Open Doors op het parkeerterrein Herv...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Autowasactie'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl