logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers

door Aalburg.net - 9 november 2012, 17:38

Zaterdag 28 mei 2011, van 13:00 uur tot 15:00 uur.

AALBURG - Op zaterdag, 28 mei 2011, vindt bij Wilhelmina’26 een afscheidswedstrijd plaats van een aantal Wilhelmina’26 spelers, waaronder Huub Blom. Hij droeg eerder de clubkleuren. De wedstrijd, die begint om 13.00 uur, zal gaan tussen oud Wilhelmina’26 (met Huub Blom) en oud Achilles Veen (met Frans van Helvoirt). Iedereen, en zeker NOAD’32 leden, is van harte welkom. 

Deel dit artikel via je: 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Facebook 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Twitter 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via Hyves 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via LinkedIn 'Afscheidswedstijd oud wilhelmina'26-spelers' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

25-10Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

25-10Zingen voor Israel

AALBURG/ HEUSDEN - Onder het motto “Zingen voor Israël” organiseert de Stichting Christenen voor Israël te Nijkerk een koor en samenzangavond op zaterdag 25 oktober  2014 in de Grote- of Catharijnekerk, Burchtstraat 2 te Heusden. Vanaf 19.15 uur zal er al samenzang zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zingen voor Israel'

25-10Oktober Fest VV Achilles Veen

VEEN - Een heus Oktoberfest in de kantine van Achilles Veen. Aanvang 18.00 uur...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oktober Fest VV Achilles Veen'

25-10Feest avond Noad'32

AALBURG - Er is weer feestavond en deze avond zal worden verzorgd door DJ corne! The party begint rond 20:30 uur en hopen er een gezellig feestje van te maken. Deze avond wordt mogelijk gemaakt door de Supportersvereniging van Noad'32 ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feest avond Noad'32'

25-10Oud papier

AALBURG - Oud papier. Op zaterdag 25 oktober zijn Martijn van Dijk, Tonnie van Kapel, Manuel Timmermans en Dennie Benschop aan de beurt om het oud papier op te halen. De groep verzamelt om 8...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oud papier'

26-10JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

28-10Perspresentatie Programmabegroting 2015-2018

AALBURG -  Perspresentatie van de Programmabegroting 2015-2018 door het college van burgemeester en wethouders. De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 28 oktober a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Perspresentatie Programmabegroting 2015-2018'

29-10Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

29-10Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

29-10Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

29-10Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

29-10Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

29-10Informatiebijeenkomst stopzetten Optimaas

AALBURG - Alle aspirant-leden van Optimaas worden geïnformeerd op woensdag 29 oktober aanstaande via een informatiebijeenkomst in het gemeentehuis van Aalburg. Wethouder Shah Sheikkariem, Taco van Arkel(directeur van Optimaas) en Jan Maarten de Bruin (voorzitter beoogd interim bestuur Optimaas) geven dan een nadere toelichting op het stopzetten van Optimaas. Lees ook het artikel: '
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Informatiebijeenkomst stopzetten Optimaas'

29-10Vrouwenvereniging Ruth

AALBURG - Vrouwenvereniging Ruth Op 29 oktober willen we weer bij elkaar komen en de bijbelstudie nr. 3 bespreken. Allen weer hartelijk welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwenvereniging Ruth'

30-10Cursus Luisteren naar God

AALBURG - Bidden is praten met God’ wordt vaak gezegd. In de praktijk kun je ervaren dat je gebed vaak meer ‘praten tegen God’ is, en verlang je er naar Gods stem in je leven te verstaan. In deze cursus oefenen we ons in het richten op God en het herkennen van zijn stem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Luisteren naar God'

01-11Gratis compost

ALTENA - Op zaterdag 1 november tussen 08.30 en 13.00 uur kunt u gratis compost ophalen op de gemeentewerf aan de Bagijnhof 60 te Veen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Gratis compost'

05-11Workshop EHBO bij kleine kinderen

VEEN - Workshop 'EHBO bij kleine kinderen' in 't Dorpshuis Veen. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het kan gebeuren dat je kind zich verslikt, zich verbrand of op een andere manier verwond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop EHBO bij kleine kinderen'

05-11Paraplu draait Koemba

AALBURG - Stichting Paraplu organiseert een kinderfilmmiddag met opnieuw een actuele film in jongerencentrum EF. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14.00 uur de film ‘Koemba’ op groot beeldscherm voor kids vanaf 6 tot ongeveer 14 jaar...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paraplu draait Koemba'

06-11Finale Aalburg Onderneemt

AALBURG - Op donderdagavond 6 november 2014 vindt de grote finale van Aalburg Onderneemt plaats. Dan zal de jury een besluit nemen welke ondernemers er verdere ondersteuning krijgen vanuit de juryleden. In totaal zullen dan vier overgebleven finalisten, te weten Niels Kamphuis (Groepscare B...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Finale Aalburg Onderneemt'

07-11Feestavond GDC

EETHEN -  Datum:  Vrijdag 7 november 2014 Aanvang:  20.30 uur  (binnenlopen vanaf 20.00 u...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feestavond GDC'

08-11Jeugddisco / Hollandse avond voor Kika

09-11Kofie drinken met ds M. Paul

WIJK EN AALBURG- Op deze dag is ds. M.J...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kofie drinken met ds M. Paul'

13-11Oranje Interland bij Achilles Veen

VEEN - Voor de eerste keer in de geschiedenis zal bij Achilles Veen het Wilhelmus klinken. Dat gebeurt dan op donderdag 13 november. Dan zal, op Sportcomplex De Hanen Weide in Veen, om 16...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranje Interland  bij Achilles Veen'

15-11Kidsbingo in dorpshuis

VEEN - Kidsbingo in het dorpshuis van Veen door Stichting Paraplu. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kidsbingo in dorpshuis'

17-11Collecteweek MS Fonds

AALBURG - De collecteweek voor het Nationaal MS Fonds is dit jaar  van 17-22 november door heel Aalburg. Dankzij de inzet van velen is er tijdens de MS Collecteweek in 2013 landelijk ruim € 909.000 opgehaald...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecteweek MS Fonds'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl