logo Aalburg Aalburg.net wenst u een fijne Kerst

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

23-12Pubquiz bij GDC

EETHEN - Pubquiz GDC Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Pubquiz bij GDC'

24-12Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

24-12Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

24-12Kerstzangavond

WIJK EN AALBURG - Werkgroep Bulgarije van de Gemeente Hervormd Aalburg organiseert een benefit kerstzangdienst. Deelnemers zijn Brassband Oefening en Uitspanning uit Wijk en Aalburg, gelegenheidskoor Aalburg en als organist Dirk Poortvliet. De opbrengst van deze avond welke middels een te houden collecte zal plaatsvinden, komt ten goede aan de weeskinderen van Stara Zagorra te Bulgarije waar de werkgroep 2 kindertehuizen ondersteund...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangavond'

24-12Kerstnachtdienst Yeshua gemeente

WIJK EN AALBURG - Op 24 december om 22.00 uur is er een kerstnachtdienst met lofprijs en aanbidding met tamboerijn en dans, overdenking en een kerstverhaal voor de kinderen georganiseerd door de Evangelische YESHUA Gemeente, d'Alburcht, Perzikstraat 14A, Wijk & Aalburg.   Vanaf 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstnachtdienst Yeshua gemeente'

27-12Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

28-12JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

30-12Verkoop oliebollen

GENDEREN - Huis aan huis verkoop van appelbeignets en oliebollen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoop oliebollen'

30-12Oliebollenverkoop Herv. Gem.

MEEUWEN - Oliebollenverkoop Hervormde gemeente Meeuwen en Hagoort    30-12 van 18.00 tot 22.00 uur 31-12 van 9...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Herv. Gem.'

30-12Olliebollen bij Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG - Dit jaar kunt u overheerlijke oliebollen en appelbeignets bestellen bij Wilhelmina ’26. Bestellijst kunt u
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Olliebollen bij Wilhelmina'26'

30-12Oliebollen bij Maaswaarden

AALBURG - Oliebollen bij Zorgplein Maaswaarden Op dinsdag 30 december worden er bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein te Wijk en Aalburg, in het atrium van 9.00 tot 16.00 uur oliebollen gebakken voor alle bewoners...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollen bij Maaswaarden'

31-12Oliebollenverkoop Hkers

WIJK EN AALBURG - Bij deze " Duizendmaalsorry" veur degene(n) die best een hendig hortje hebbe motte wachte, we belove da gullie kommend jaar as allereersten mee tassen & zakken vololiebolle en/of appelflappe huiswaarts gaat! Serieus: veur kommend jaar hebbe de planne en draaiboek al gereed ligge hoor, dus zulle we gegarandeerd beter berekend zijn op'n grote toeloop en omzet, tevens zal de gezelligheid er zéker nie minder om zijn !!! Dus hou er maar vast weer rekening mee, dat'r kommende Oudejaarsdag weer gebakke gaat worde hoor !!! De verkoop is op lokasie Aalburgsestraat 4. Loop gerust ffe binne, we hebben wéér'n partytent staan en koffie of'n koud biertje biertje staan klaar !!! 't Nije jaor kan nie meer kapot, mee'n fles bier in de hand en 'n Høker oliebol in je strot !!! Høker Wim & Høker Mystika         ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Hkers'

02-01Nieuwjaarsreceptie gemeente

AALBURG - Nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis. Het gemeentebestuur wil nieuwjaarswensen uitwisselen met bewoners en relaties. omstreeks 19:30 uur houdt burgemeeste Naterop zijn nieuwjaarstoespraak...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie gemeente'

03-01Nieuwjaarsreceptie vv GDC

EETHEN -  Nieuwjaarsprogramme met receptie Info volgt. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie vv GDC'

03-01Nieuwjaarsconcert

WIJK EN AALBURG - Nieuwjaarsconcert met koor en samenzang Met medewerking van: The Martin Mans Formation Martin Mans, algehele muzikale begeleiding Wim de Penning, orgel Mark Brandwijk, vleugel Jantine Kalkman, Trompet DS. B.C...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsconcert'

21-01Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Eetproject Senioren'

18-02Extra Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Eetproject Senioren'

06-0430e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht

AALBURG - 30e Vrijbuiters-Paaswandeltocht met de volgende afstanden: 10-15-20-30-40 en 50 km. De jubileumwandeltocht heeft mooie wandelroutes door natuugebied ''het Pompveld" en verder door de plaatsen Waardhuizen-Almkerk-Sleeuwijk-Uitwijk-Giessen-Andel etc. Locatie: Familie B...
Afbeelding bij nieuwsbericht: '30e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'

27-04Collecte Oranjefonds

AALBURG - Collecte Oranjefonds ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Oranjefonds'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl