logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

20-04Paaszangdienst Hervormde kerk

GENDEREN - Een Paaszangdienst in de Hervormde kerk. Voorganger in de dienst is ds. A Slingerland uit Klundert...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paaszangdienst Hervormde kerk'

21-04Repetitie avond Com nu met Sangh

VEEN - Kerkgebouw Ger. kerk, Mussentiend 10. Het koor repeteert iedere maandagavond...

21-04Paaswandeltocht

WIJK EN AALBURG - 29e Paaswandeltocht met afstanden: 10-15-20-30-40 en 50 km Starttijden 40 en 50 km: vanaf 7.00 tot 9.00 uur 30 km: vanaf 7...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Paaswandeltocht'

21-04Zangdienst 2e Paasdag met het gelegenheidskoor

WIJK EN AALBURG - Om 10.00 uur zal er in de nieuwe kerk een zangdienst worden gehouden, waarbij het gelegenheidskoor een aantal van hun liederen ten gehore zal brengen. Iedereen is van harte uitgenodigd om deze dienst bij te wonen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zangdienst 2e  Paasdag met het gelegenheidskoor'

23-04Kinderkoor Kleine David

VEEN - Christelijk Kinderkoor Kleine David. Kinderen vanaf groep 2 zijn welkom. We zingen geestelijke liederen en treden een paar keer per jaar op in kerken en bejaardehuizen...

23-04Verkoop aardbeiden

VEEN -  Verkoop aardbeiden door Hersteld Hervormde kerk. ...

24-04Fanfare Excelsior repeteert

GENDEREN -  Fanfare EXCELSIOR bestaat uit ongeveer 25 leden en maakt gevarieerde muziek. Naast het serieuze “concours” werken worden ook leuke en lichte nummers gespeeld. De fanfare heeft regelmatig optredens in en buiten Genderen en doet ook mee aan wedstrijden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fanfare Excelsior repeteert'

24-04Thema-avond Inspiratie door Participatie

AALBURG - Thema-avond Inspiratie door Participatie. Organisatie: Powerhouse sport-awards in samenwerking met Bibliotheek Altena. Doelgroep van deze avond zijn de besturen van sportverenigingen ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Thema-avond Inspiratie door Participatie'

24-04Instructie Verantwoord Alcohol Schenken

MEEUWEN - IVA (Instructie Verantwoord Alcohol schenken) in dorpshuis Meeuwen   Op donderdag 24 april vindt er in het dorpshuis van Meeuwen een IVA (Instructie Verantwoord Alcohol schenken) plaats. Er doen vrijwilligers mee vanuit de dorpshuizen Meeuwen, Veen, Drongelen, Eethen, Genderen en vanuit EFS in Wijk en Aalburg. Wat is de IVA? De IVA is een instructie van anderhalf tot twee uur over de verantwoordelijkheid van de barvrijwilliger bij het schenken van alcohol...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Instructie Verantwoord Alcohol Schenken'

25-04Spelletjes in De Oude School

DRONGELEN - De spellenavonden zijn weer begonnen! Heb je zin in een potje biljart, tafelvoetbal of kaarten of kom je liever gezellig kletsen en wat drinken, kom dan zeker! We gaan er met z'n allen weer super gezellige avonden van maken! Iedere vrijdag van 1400 - 1700 en van 1800 - 2400 uur. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Spelletjes in De Oude School'

25-04LTC Aalburg tennist

AALBURG - LTC geeft elke vrijdagavond  de mogelijkheid om tussen 19.00 en 20.00 uur met een aantal leden te tennissen met de jeugd...

25-04Bijeenkomst gedecoreerden

AALBURG - Het is in onze gemeente traditie om ter gelegenheid van Koningsdag een bijeenkomst te houden voor inwoners uit onze gemeente aan wie in het verleden een Koninklijke Onderscheiding is uitgereikt. Deze bijeenkomst wordt dit jaar gehouden op vrijdag 25 april tussen 19.30 en 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst gedecoreerden'

26-04Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

26-04Koningsdag Veen

VEEN - Organisatie: Oranjevereniging Prinses Margriet Locatie: Rondom “ de Venehof” en “ de Vlaeshof” Overzicht activiteiten Koningsdag Veen Tijdstip Activiteit 9.00 uur- 11.00 uur Oud Hollandse spellen: zaklopen, steltlopen, skilopen, skippyballen, was ophangen, spijker poepen, ezeltje prik en lepel lopen met een pingpongbal 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Veen'

26-04Viering Koningsdag Meeuwen

MEEUWEN - Programma Koningsdag Meeuwen   09.30 uur fietsen versieren 10.30 uur aubade 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Viering Koningsdag Meeuwen'

26-04Koningsdag Genderen

GENDEREN - Programma Koningsdag zaterdag 26 april 2014 09:30 uur           Aubade en het hijsen van de vlag      Oplaten van de ballonnen      Prijsuitreiking ballonnenwedstrijd 2013   10:15 uur           Start optocht versierde fietsen door Genderen      Vrije categorie en Thema: Glitter en Glamour   11:00 uur           Prijsuitreiking        Terras en eetgelegenheid op “ De Bulk”   13:00 uur           Start zeskamp locatie “ De Bulk”      van der Beekstraat/Akkerstraat      Panna voetbal en een mega zandbak      Je mag je schep en emmer mee nemen   13:00-16.15uur Voorverkoop en ophalen gereserveerde kaarten      voor de Hollandse Feestavond   17:00 uur           Einde Zeskamp   19:00 uur           Genderen heeft talent in “het Dorpshuis”      Leeftijd tot en met 16 jaar   ±21:00 uur        Prijsuitreiking Genderen heeft talent   ±21:15 uur        Playbackshow zeskamp   ±23:00 uur        Prijsuitreiking zeskamp ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Genderen'

26-04Oranjemarkt

WIJK EN AALBURG - De Hersteld Hervormde Gemeente organiseert een Oranjemarkt aan de Engelse Stoof. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjemarkt'

26-04Kofferbakmarkt

AALBURG - Zaterdag 26 april Kofferbakmarkt georganiseerd door winkeliersvereniging Hart van Aalburg. Deelname € 10,00 Aanmelden tot 23 april bij CIGO Lucas, Markt 71 in Wijk en Aalburg Lokatie: Markt Aalburg. Foto Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kofferbakmarkt'

26-04Kleedjesmarkt

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 26 april Kleedjesmarkt georganiseerd door winkeliersvereniging Hart van Aalburg. Deelname gratis Aanmelden tot 23 april bij CIGO Lucas, Markt 71 in Wijk en Aalburg Lokatie: Markt Aalburg. Foto Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kleedjesmarkt'

26-04Viering Koningsdag Broek

BABYLONIENBROEK - Koningsdag 2014 Uit de vele reacties van dorpsgenoten blijkt dat het dorpsontbijt zeker moet blijven! Daar werken wij als Oranjevereniging natuurlijk graag aan mee. Dit jaar wordt koningsdag op zaterdag 26 april 2014 gevierd. Na het dorpsontbijt vind de aubade plaats en daarna barst het feest pas goed los! Onze eigen Willem – Alexander viert zijn verjaardag en geeft een feestje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Viering Koningsdag Broek'

26-04Koningsdag in Drongelen

DRONGELEN - Stichting Dorpsbelangen Drongelen heeft voor Koningsdag een bomvol programma. De diverse onderdelen zullen in en rondom het dorpshuis van Drongelen worden gehouden. Het thema van deze dag: Ik hou van Holland 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag in Drongelen'

27-04Workshops voor Alpe d'Huzes

VEEN - Van okt. 2013 tot en met mei 2014 worden diverse (kinder)workshops georganiseerd voor Alpe d'HuZes. Deze vinden plaats in en met medewerking van het Dorpshuis in Veen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshops voor Alpe d'Huzes'

27-04Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

27-04JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

30-04Rabobank Voetbaldagen

WIJK EN AALBURG - De Rabobank Voetbaldagen zijn op 30 april en 1 mei voor iedereen van 6 tot 15 jaar op de Ebbe. De jeugdcommissie is bezig met een geweldig programma. “De Voetbaldagen van Wilhelmina’26” beginnen inmiddels een traditie te worden in de gemeente Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rabobank Voetbaldagen'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


Weekblad Het Kontakt:
mediapartner

AltenaSteden.net

 


Bezoek eveneens...

maar ook...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl