logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

03-10Business Lecture Familiebedrijven

VEEN - Op vrijdag 3 oktober 2014 organiseren Rabobank Altena en Stichting Altena Kennispoort een bijeenkomst voor familiebedrijven. De avond vindt plaats bij Achilles Veen aan de Groeneweg 4 in Veen. Wij nodigen u en uw familie graag uit voor deze inspirerende avond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Business Lecture Familiebedrijven'

04-10Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

04-10Bazaar Zorgplein Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Jubileum Bazaar bij Zorgplein Maaswaarden Op zaterdag 4 oktober vindt de jaarlijkse bazaar plaats van Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein, Azaleastraat 26 te wijk en Aalburg. Dit jaar is het voor de 40ste keer dat er een bazaar gehouden wordt. De bazaar wordt gehouden in het atrium van Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bazaar Zorgplein Maaswaarden'

04-10Muzikale BBQ

WIJK EN AALBURG - Muzikale BBQ bij Stichting Prisma. De Fresiastraat is een appartementencomplex voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking, autisme, meervoudig complexe beperking. Fresiastraat 90 4261 DL Wijk en Aalburg ...

04-10Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

05-10JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

05-10Israeldienst met W. Ouweneel

GENDEREN - Prof.Dr. Willem Ouweneel in Israëldienst Genderen Op Israëlzondag  5 oktober om 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Israeldienst met W. Ouweneel'

06-10Hervormd Aalburg naar Israel

AALBURG - Loofhuttenreis 6-15 oktober 2014– Eén van de belangrijkste feesten die het Joodse volk kent, is het Loofhuttenfeest. Het herinnert aan de geschiedenis dat het volk Israël 40 jaar door de woestijn zwierf en in tenten woonde. Het feest duurt een hele week en veel Joden vanuit het buitenland komen naar het beloofde land om dit feest mee te vieren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hervormd Aalburg naar Israel'

06-10LTC Aalburg Open Toernooi

06-10Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

06-10Bedrijfspresentatie Federico Mahora

WIJK EN AALBURG - Een Bedrijfspresentatie van Federico Mahora. Kom luisteren hoe je geld kunt verdienen! Hoe je kunt besparen of zelfs een inkomen kunt genereren! In d'Alburcht Perzikstraat 14 4261KD in Wijk en Aalburg Deuren gaan open om 19:30 uur. De toegang gratis...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bedrijfspresentatie Federico Mahora'

07-10EHBO Cursus

AALBURG - Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'EHBO Cursus'

07-10Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

07-10Informatieve raadsbijeenkomst

AALBURG - De gemeenteraad vergadert informatief over de aankomende drie decentrralisaties, WMO, AWBZ en Participatie- en Jeugdwet. De vergadering is openbaar. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Informatieve raadsbijeenkomst'

08-10Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

08-10Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

08-10Mini Herfstfair

WIJK EN AALBURG - In Gebouw Rehoboth aan de Bergstraat wordt een mini Herfstfair gehouden. Verkocht worden handgemaakte woonaccesoires, kinderkleding, cosmetica, fotokaarten, haarspeldjes en meer. De organisatie is in handen van De Oude Koffer, de kousenboetiek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Mini Herfstfair'

08-10Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

10-10Open Huis Israel producten

WIJK EN AALBURG - Welkom bij het Open Huis Israëlproducten! Kortestraat 24 Wijk en Aalburg Volop mooie en lekkere producten uit Israel! Kom eens vrijblijvend kijken. U steunt Israël er mee, Gods oogappel. God zegt zelf in Zijn Woord: Volken, luister naar de woorden van de HEER, vertel het verder op de verste eilanden: Hij die Israël verstrooid heeft, zal het samenbrengen en het hoeden, zoals een herder zijn kudde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israel producten'

11-10Herenigingsconcert Excelsior

GENDEREN - Herenigingsconcert van Muziekvereniging Excelsior in de Genderense dorsphuis. Voor het herenigingsconcert wordt van te voren met oud-leden geoefend. Op 25 augustus is de slagwerkgroep hiermee begonnen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herenigingsconcert Excelsior'

11-10Koor- en samenzangavond

AALBURG - In de nieuwe Aalburgse kerk, De Burg,  wordt op D.V.  11 oktober  2014 een koor- en samenzangavond gehouden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koor- en samenzangavond'

11-10Jeugddisco Aalburg

WIJK EN AALBURG -  Zaterdag 11 oktober kids- en jeugddisco met medewerking van DJ Siefke. Kidsdisco van 18:30 - 19:30 uur. Van 20:00 tot 23:30 uur Jeugddisco In EFS aan de Perzikstraat / Nijverheidsstraat in Wijk en Aalburg ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco Aalburg'

11-10Najaarsmarkt

AALBURG - Aan de Markt in Wijk en Aalburg wordt een Najaarsmarkt gehouden. De organisatie is in handen van Winkeliersvereniging Hart van Aalburg (HvA). HvA maakt deel uit van Ondernemersvereniging Aalburg (OVA) Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Najaarsmarkt'

11-10Oktoberfest DOS

DRONGELEN - Het OKTOBERFEST komt er weer aan, net als vorig jaar maken we er weer wat moois van. Het zou natuurlijk leuk zijn als jullie er allemaal weer bij zijn! Entree is gratis en de dresscode is, alsof je naar een oktoberfest gaat natuurlijk (: ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oktoberfest DOS'

11-10Open dag Boerderij De Langehoeve

GENDEREN - Boerderij De Langehoeve in Genderen is open voor publiek tijdens de AH Doe als een boer-dag. Op de Doe als een boer-Dag kun je een bezoek brengen aan diverse boerenbedrijven in verschillende categorieën: melk, kaas, eieren, groente en fruit. Ook is het natuurlijk mogelijk om meerdere bedrijven te bezoeken...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open dag Boerderij De Langehoeve'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl