logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

06-03Vrijwilligersavond

EETHEN - Namens het bestuur van vv GDC organiseren we een gezellig avondje voor alle vrijwilligers van onze club. Vele uurtjes  worden door heel veel mensen voor de voetbal gereserveerd en dat mag beloond worden met een avondje gezelligheid in de kantine van vv GDC.  Wel vooraf  opgave...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijwilligersavond'

06-03Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

06-03Open Huis Israelproducten

WIJK EN AALBURG - Open huis Israël producten. Welkom!!! Speciaal geselecteerd uit Israël. Prachtige cadeau's voor al je relaties, vrienden en familie...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israelproducten'

07-03Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

07-03Kantineparty Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG -  ilhelmina '26 organiseert weer een 'Kantine Party', ditmaal met een Mexicaans tintje met medewerking van Corné Music. Zoals jullie van ons gewend zijn wordt het gegarandeerd gezellig. Dus tot zaterdag 7 maart! ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kantineparty Wilhelmina'26'

08-03JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

10-03Bijeenkomst drie gemeenteraden

AALBURG - DRIE RADEN BIJEENKOMST Op dinsdag 10 maart a.s. vindt er in het gemeentehuis van Aalburg een openbare drie radenbijeenkomst plaats  van de gemeenten Aalburg, Werkendam en Woudrichem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst drie gemeenteraden'

11-03Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

11-03Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

11-03Bijeenkomst dorpsraad in oprichting

AALBURG - Alle kernen hebben een dorpsraad. Wijk en Aalburg niet. Gemeente Aalburg wil met belangstellende inwoners uit Wijk en Aalburg die mee willen denken/werken aan het oprichten van een dorpsraad een informatieavond beleggen op woensdag 11 maart a...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst dorpsraad in oprichting'

12-03Workshop Social Media voor Mantelzorgers

WIJK EN AALBURG - Op donderdag 12 maart a.s. organiseert de gemeente Aalburg voor mantelzorgers een workshop rondom het gebruik van social media...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop Social Media voor Mantelzorgers'

13-03BenefietSconcert Open Doors

WIJK EN AALBURG - BenefietSconcert voor Open Doors met Christian Verwoerd, M-Jock, Wouter Seinen & band en Light & Fire. Dat is de toch wel bijzondere line-up van een benefietconcert voor een bijzonder doel. Marco van Rijswijk verzint echt allerlei manieren om € 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'BenefietSconcert Open Doors'

14-03Tapas Musicales

WIJK EN AALBURG - Tapas Musicales: een muzikale reis door Spanje Ook zo toe aan de zomer? Lekker op een terras zitten op een zwoele avond en genieten van een hapje en een drankje? Om het af te maken speelt er nog een orkest op het plein…   Op 14 maart gaat brassband Oefening en Uitspanning deze sfeer naar Wijk en Aalburg halen om je alvast dat zomerse gevoel te geven! Dit concert neemt je mee op een reis door Spanje, allerlei muziekstijlen worden als muzikale hapjes voorgeschoteld: van Spaanse volksmuziek tot klassiek werk met Spaanse invloeden. Oefening en Uitspanning heeft diverse gasten uitgenodigd om deze reis samen met je te maken: flamenco-gitarist Arturo Ramón en flamenco-danseres Mascha Meijman zullen ervoor zorgen dat je je echt in Spanje waant; pianiste Celia García García zal de avond aan elkaar praten en ze laat ook wat op de piano horen. Om deze avond helemaal compleet te maken ontbreekt ook een kleine Spaanse versnapering niet...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tapas Musicales'

14-03Regionaal Korenconcert

WIJK EN AALBURG - Hervormde kerk, Oude Kerkstraat 19a Regionaal Korenconcert m.m.v...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Regionaal Korenconcert'

14-03Winterwandeltocht WSV Wandelvreugd

AALBURG - Zaterdag 14 maart 2015 is alweer de laatste tocht in onze serie winterwandelingen, met de afstanden 2,5-5-10-15-20- en 25 km.  georganiseerd door w.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Winterwandeltocht WSV Wandelvreugd'

14-03Kids Event Dorpshuis

VEEN - Zaterdag 14 maart aanstaande van 13.00 - 17.00 is het zover: in het dorpshuis van Veen vindt een heus Kids Event plaats! Wat is er te doen? Veel! Van workshops tot kinderfeestjes, onder meer in de volgende categorieën: - taarten / cupcakes maken - kaarsen maken - fotografie - knutselen - western - kinderboerderij Daarnaast zijn er ook stands met kinderkleding, kinderschoenen, kindersieraden, kindersjaals, kinderhebbedingetjes, educatieve spellen en kinderopvang...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kids Event Dorpshuis'

18-03Verkiezingen

AALBURG - Op 18 maart staan er twee verkiezingen gepland. De verkiezing voor de Provinciale Staten en de Waterschapsverkiezing. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkiezingen'

18-03Wijkestein: Extra verkoping tijdens Stemdag

WIJK EN AALBURG - Extra verkoop tijdens stembureau bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Op woensdag 18 maart zijn de Provinciale statenverkiezingen. Bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein is er dan altijd een stembureau ingericht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wijkestein: Extra verkoping tijdens Stemdag'

20-03Toneelavond Dorpshuis met verloting

GENDEREN - Ook dit jaar kunt u weer genieten van een hilarisch optreden van de toneelvereniging “Uit Vriendschap” uit Nederhemert.  Vrijdag 20 maart a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toneelavond Dorpshuis met verloting'

21-03Driekamp gymwedstrijd

WIJK EN AALBURG - De jaarlijkse driekamp gymwedstrijd in d'Alburcht aan de Perzikstraat. De drie lokale gymverenigingen - S&V (Eethen) , W.I...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Driekamp gymwedstrijd'

21-03High Tea

WIJK EN AALBURG -  Op zaterdag 21 maart organiseert Werkgroep Bulgarije (Hervormd aalburg) een High Tea. Iedereen is van harte welkom om 15.00 uur op de Jeugdzolder in de kerk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'High Tea'

21-03Open huis Steunpunt Fresiastraat

WIJK EN AALBURG -  Steunpunt Fresiastraat is deze dag open tijdens de Week van Zorg. Stichting Prisma zetten tussen 16 - en 21 maart de deuren voor jou open. Omdat ze trots zijn op het werk wat ze doen en jou daar graag meer over willen vertellen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open huis Steunpunt Fresiastraat'

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

29-03Hollandse Avond in Oude School

DRONGELEN - Hollandse Avond! Met artiesten als: Ronald van der Lee Amanda Kohler Wim van den Heuvel Aanvang 20:30 Kosten: €10,- per persoon Kaarten bestellen? --> info@bestratingscentrumaltena.nl Alle opbrengsten zullen naar “Stichting Make The Difference” Meer info: www.makethedifferenceprojecten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond in Oude School'

32-03Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl