logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.


Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

18-04Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

18-04Schuurverkoop tweedehands spullen

GENDEREN - Verkoop van tweedehands spullen vanuit een schuur door Hervormde Gemeente Aalburg Locatie: Polstraat 101A   Opbrengst is voor de Kerk en Werkgroep Bulgarije. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop tweedehands spullen'

18-04Veiligheidsmarkt Marktplein

AALBURG - Op zaterdag 18 april organiseert de gemeente Aalburg op het Marktplein in Wijk en Aalburg  een veiligheidsmarkt rondom het thema “veiligheid in en rondom de woning” . Burgers kunnen zich door verschillende veiligheidspartners laten voorlichten over dit onderwerp. Ook zijn er deze dag allerlei andere activiteiten en demonstraties ingepland...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Veiligheidsmarkt Marktplein'

18-04Sponsordag GDC

EETHEN - Ook dit jaar wil de PR-commissie van vv GDC haar sponsoren bedanken voor hun financiële en materiële steun door jullie uit te nodigen voor een gezellige middag rondom de thuiswedstrijd van GDC 1 tegen Hardinxveld 1 op zaterdag 18 april.  Wij nodigen u en uw eventuele collega of partner van harte uit om op 18 april 12.30u bij GDC aanwezig te zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sponsordag GDC'

18-04Rommelmarkt

BANYLONIENBROEK -  Grandioze rommelmarkt bij de kerk in Babylonienbroek. Antieke spullen, boeken, huishoudelijke artikelen, speelgoed en ga zo maar door. Zeker voor ieder wat wils...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

19-04JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

21-04Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

22-04Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

22-04Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

22-04Sport- en spelmiddag

AALBURG - De Nationale Sportweek is een landelijk sportevenement dat een week lang in Nederland sporten in de etalage zet en laat zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewegen is. De Nationale Sportweek is van 18 tot 25 april 2015.   Ook in de gemeente Aalburg is er deze week van alles te doen op het gebied van sport en bewegen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sport- en spelmiddag'

23-04Klassiek concert Wijkestein

WIJK EN AALBURG - Klassiek concert in Wijkestein - Op donderdag 23 april is er weer een klassiek concert bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Dit maal in combinatie met twee zangeressen. Ensemble “Emeraude” bestaat uit Evert van Merode (pianist en componist) en zangeressen Hannie en Mieke Huijgevoort...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Klassiek concert Wijkestein'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'

24-04Lente in Aalburg: Binnen en Buiten

WIJK EN AALBURG - LENTE IN AALBURG! Ondernemersvereniging (OV) Aalburg organiseert gedurende TWEE dagen een Voorjaarsmarkt (Binnen) voor de consument in d'Alburcht. In samenwerking met Winkeliersvereniging Hart van Aalburg wordt op zaterdag 25 april ook een Oranjemarkt (Buiten) georganiseerd op de Markt. In de Oude Kerk is op zaterdag een bruidshow gaande! Aalburg bruist...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lente in Aalburg: Binnen en Buiten'

24-04Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

24-04Bijeenkomst gedecoreerden

AALBURG - Het is in Aalburg traditie om ter gelegenheid van Koningsdag een bijeenkomst te houden voor inwoners uit onze gemeente aan wie in het verleden een Koninklijke Onderscheiding is uitgereikt. Deze bijeenkomst wordt dit jaar gehouden op vrijdag 24 april vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis van Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst gedecoreerden'

25-04Bruidsbeurs 2015

WIJK EN AALBURG - Trouwplannen?  Bruidsbeurs voor alle aanstaande bruidsparen en voor iedereen die de dag (opnieuw) wil beleven. Bruidsbeurs met verschillende standhouders waar je alles kunt vinden wat je nodig hebt. Met een bruidshow, een hapje en een drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bruidsbeurs 2015'

27-04Collecte Oranjefonds

AALBURG - Collecte Oranjefonds ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Oranjefonds'

27-04Oranjemarkt

WIJK EN AALBURG - Oranjemarkt in Wijk en Aalburg Organisatie: Hersteld Hervormde Gemeente Wijk en Aalburg. Locatie: Engelsestoof 1 te Wijk en Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjemarkt'

27-04Oranjeontbijt

VEEN - Oranjeontbijt op Koningdag voor Oranjevereniging Prinses Margriet in de Burg. Van Dijkstraat Ontbijtbonnen voor het oranjeontbijt zijn verkrijgbaar bij: slagerij Vos, bakker van Ballegooijen en koopcentrum Duijzer. Voor € 2,00 per persoon koopt u deze bon, welke u op 27 april aan ons kunt tonen alvorens u komt ontbijten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oranjeontbijt'

27-04Zeepkistenrace

VEEN - Zeepkistenrace in Veen Organisatie: Oranjevereniging Prinses Margriet contactpersoon Wilco Honcoop email: oranjeverenigingveen@live.nl Locatie: Grotestraat in Veen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zeepkistenrace'

27-04Koningsdag Genderen

GENDEREN - Programma Koningsdag - Maandag 27 april 2015 •  09:15 uur Aubade en het hijsen van de vlag * Oplaten van de ballonnen * Huldiging inwoners uit Genderen die dit jaar een lintje hebben gekregen * Prijsuitreiking ballonnenwedstrijd 2014 •    9:30 uur  Start optocht Versierde fietsen door Genderen                 (vrije categorie en Thema: 70-jaar bevrijding) •    10:15 uur Prijsuitreiking - - - - - - - - - - - Terras en eetgelegenheid op “De Bulk” - - - - - - - - - - - •    10:30 -12:00 uur  Mini-zeskamp                 spelletjes kinderen t/m groep 2                  zeskamp groep 3 t/m 5 en groep 6 t/m 8 •    13:00 uur  Start zeskamp locatie “De Bulk” van der Beekstraat/Akkerstraat Voor de kleintjes is er weer een mega-zandbak, je mag je schep en emmer meenemen 13:00-16.15uur Voorverkoop en ophalen gereserveerde kaarten Hollandse Feestavond •    17:00 uur     Einde Zeskamp •    19:30 uur     Playbackshow Mini-zeskamp en  “Genderen heeft Talent” in ’t Dorpshuis - Leeftijd tot en met 16 jaar •    20:30 uur     Prijsuitreiking  “Genderen heeft Talent” en Mini-zeskamp •    21:00 uur     Playbackshow Zeskamp •    22:30 uur     Prijsuitreiking Zeskamp      •    22:30-1:00 uur     Feestavond met  DJ Maurin en DJ Gertjan ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koningsdag Genderen'

29-04Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

29-04Verkoop bloemen

AALBURG - Ouderenvereniging De Gouden Jaren te Genderen Verkoop van bloemen in Genderen, Eethen, Drongelen, Meeuwen en Babylonienbroek. ...

30-04Slaatjesactie

AALBURG - Organisatie Hervormde gemeente Aalburg Huis-aan-huis verkoop van slaatjes in Wijk en Aalburg op donderdagavond 30 april en vrijdagavond 1 mei. Beide van 18.00 - 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

31-04Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Op vrijdag 27 maart gaat zorgplein Maaswaarden zijn deuren openen voor ouderen uit de omgeving en doet dat op meerdere vrijdagen de komende tijd. Tegen een kleine vergoeding van € 5,- kunt u deelnemen aan een activiteit die plaats vind in “De Stroom” in Munnikenstate. Bij de prijs inbegrepen zit koffie/thee en een (non) alcoholisch drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl