logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.


Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

27-03Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

27-03Benefietavond | Paasworkshop Alpe d'Huzes

VEEN - In 't Dorpshuis in Veen worden deze twee dagen acties gehouden voor Alpe d'HuZes. By F.A...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Benefietavond | Paasworkshop Alpe d'Huzes'

27-03Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Activiteit op vrijdagmiddag Op vrijdag 27 maart gaat zorgplein Maaswaarden zijn deuren openen voor ouderen uit de omgeving. Tegen een kleine vergoeding van € 5,- kunt u deelnemen aan een activiteit die plaats vind in “De Stroom” in Munnikenstate. Bij de prijs inbegrepen zit koffie/thee en een (non) alcoholisch drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden'

28-03Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

28-03Voorjaarsconcert Fanfare Excelsior

GENDEREN - In het Dorpshuis in Genderen organiseert de lokale Fanfare Excelsior haar traditionele voorjaarsconcert. Het muziekfeest begint om 20.00 uur en de deuren gaan een half uurtje eerder open...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Voorjaarsconcert Fanfare Excelsior'

28-03Mannenontbijt

WIJK EN AALBURG - Mannenontbijt  Zaterdagmorgen  worden alle mannen van 18 tot 88+ weer van harte uitgenodigd voor ‘het mannenontbijt’.  Joop Lankhaar uit Wijk en Aalburg gaat dit keer e.e...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Mannenontbijt'

28-03Jeugddisco

WIJK EN AALBURG - Er is weer jeugddisco in het mooie vernieuwde/verbouwde participatiehuis BuBeClu (Burger, Bedrijven en Clubs, voorheen Jongerencentrum EFS).   Het thema is :   JIJ BEPAALT WAT DE DJ DRAAIT.   Kids disco is van 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco'

28-03Optreden Musicalgroep Besoyen

WIJK EN AALBURG - Graag willen we jullie uitnodigen voor de afsluiting van Club Daniel. Jullie worden om 17:30 uur verwacht bij de nieuwe kerk waar we gezamenlijk met elkaar zullen eten. De kosten hiervoor bedragen € 2,00...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Optreden Musicalgroep Besoyen'

29-03JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

29-03Hollandse Avond in Oude School

DRONGELEN - Hollandse Avond! Met artiesten als: Ronald van der Lee Amanda Kohler Wim van den Heuvel Aanvang 20:30 Kosten: €10,- per persoon Kaarten bestellen? --> info@bestratingscentrumaltena.nl Alle opbrengsten zullen naar “Stichting Make The Difference” Meer info: www.makethedifferenceprojecten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond in Oude School'

29-03Zangdienst m.m.v. Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Zondagavond 29 maart 2015 wordt er in de Gereformeerde Kerk in Genderen een zangdienst gehouden met medewerking van het “KERKKOOR GENDEREN” o.l.v...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zangdienst m.m.v. Kerkkoor Genderen'

30-03Workshop Hoeden veranderen

WIJK EN AALBURG - Anna's Hoedenatelier geeft een workshop waarbij deelnemers vrij eenvoudig hun hoed een totaal andere look kunnen geven. Bezoekers nemen hun eigen zomer- of winterhoed mee. Ans Hovestadt geeft advies en tips en helpt mee als dat gewenst wordt...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop Hoeden veranderen'

30-03Lezing over tuin- en vijverplezier

BABYLONIENBROEK - Een mooie en goed ingerichte tuin is een mooi bezit en zal bezocht worden door vele soorten vogels en insecten. Wie de juiste soorten planten en de juiste soorten bloemen kiest, zal de tuin worden bezocht door vele soorten vlinders. Toch is zo’n tuin nog mooier en nuttiger te maken met een waterpartij, in welke vorm dan ook...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lezing over tuin- en vijverplezier'

31-03Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

31-03Herstelfabriek / Talentenfabriek

GENDEREN - Wie heeft er niet iets in huis waarvan het jammer is om het weg te gooien en wat een tweede kans verdient? Een mooie trui met een gaatje, een kapot broodrooster, een lamp die het niet meer doet of een stoelpoot die is afgebroken? De Herstelfabriek biedt uitkomst! Alles wat je op de fiets mee kunt nemen mag je ter reparatie aanbieden. Reparatiekosten zijn gratis, materiaalkosten moeten uiteraard vergoed worden tegen kostprijs. Op dinsdag 31 maart is de tweede avond van de Herstelfabriek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herstelfabriek / Talentenfabriek'

32-03Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

34-03Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Op vrijdag 27 maart gaat zorgplein Maaswaarden zijn deuren openen voor ouderen uit de omgeving en doet dat op meerdere vrijdagen de komende tijd. Tegen een kleine vergoeding van € 5,- kunt u deelnemen aan een activiteit die plaats vind in “De Stroom” in Munnikenstate. Bij de prijs inbegrepen zit koffie/thee en een (non) alcoholisch drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden'

01-04Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

01-04Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

01-04Filmmiddag St. Paraplu

WIJK EN AALBURG – Stichting Paraplu houdt weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in participatiehuis BuBeClu te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Filmmiddag St. Paraplu'

02-04Wielercafé

AALBURG -  Op donderdag 2 april 2015 wordt een Wielercafé georganiseerd in MFC “d’Alburcht” , Perzikstraat 14a te Wijk en Aalburg. Aan het programma wordt nog gewerkt. De bedoeling is dat inschrijven mogelijk is vanaf begin maart via de website van Wielerevenementen Aalburg...

02-04Koffieochtend De Vlaeshoff

VEEN - Koffieochtend in De Vlaeshoff te Veen Onderwerp: Wat kan de bibliotheek voor u betekenen? Tryntsje van Vessem zal u vertellen en laten zien wat de bibliotheek voor u kan betekenen: de bibliotheekdienst-aan-huis, (thuis) voorlezen, aangepast lezen, mooie boeken over vroeger met tussendoor allerlei raadspelletjes en “wist-u-datjes”. Het wordt een gezellige ochtend! De koffie is gratis en....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koffieochtend De Vlaeshoff'

04-04CBS Het Fundament gaat paaseieren zoeken

GENDEREN - De kinderen van CBS Het Fundament gaan paaseieren zoeken: Dat zijn dan de peuters en alle kinderen van de basisschool (t/m groep 1 onder begeleiding i.v.m...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'CBS Het Fundament gaat paaseieren zoeken'

06-04Vrijbuiters Paaswandeltocht

AALBURG - Ieder jaar op Tweede Paasdag organiseren we de Vrijbuiterspaaswandeltocht. We verzorgen dan wandelroutes tot op heden vanuit Wijk en Aalburg. Deze routes lopen  door de omgeving van de gemeente Aalburg en we zorgen  voor de afstanden van 10, 15, 20, 30, 40, en 50 km...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijbuiters Paaswandeltocht'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl