logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

23-09Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

24-09Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

24-09Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

24-09Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

25-09Fancy Fair Het Peuterhofje

VEEN - Peuterspeelzaal het Peuterhofje organiseert een Fancy Fair. Iedereen is welkom om bijvoorbeeld te komen grabbelen in de grabbeljurk. We hebben leuke spelletjes voor de kinderen en voor de ouders koffie en thee met iets lekkers erbij...

25-09Bijbelgesprekskring

AALBURG - Bijbelgesprekskring – Dit seizoen zijn we van plan ons bezig te houden met het boekje ‘Wereld van verschil’ van Henk Binnendijk. Henk behandelt de brieven uit Openbaring 2 en 3 in 12 hoofdstukjes. De bedoeling is dat u die hoofdstukjes van tevoren leest en de bijbelgedeelten bestudeert...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelgesprekskring'

26-09Darttoernooi Wilhelmnia'26

WIJK EN AALBURG - Bij genoeg deelnemers (minimaal 16) willen we weer beginnen met de eerste ronde van  het Ries Mandemakers ranking darttoernooi. We spelen weer vier rankingtoernooien om jezelf te plaatsen voor de finaleronde. De beste zestien spelers na deze vier rankingtoernooien gaan door naar de finaleronde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Darttoernooi Wilhelmnia'26'

27-09Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

27-09Vrouwendag Altena

WIJK EN AALBURG - De werkgroep Vrouwendag Altena is druk bezig met de organisatie van de eerste christelijke vrouwendag in het Land van Heusden en Altena. Deze dag zal plaatsvinden op zaterdag 27 september 2014 in het Willem van Oranje College te Wijk en Aalburg.  Op deze dag willen we elkaar ontmoeten, bemoedigen, met elkaar bidden, zingen en luisteren naar Franka Huveneers die zal spreken over het thema: Jouw talent in actie U/jij bent van harte welkom vanaf 9...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwendag Altena'

27-09Burendag 2014

ALTENA - 27 september is het weer burendag. Burendag is een jaarlijks terugkerend feest dat je samen viert met je buren en de buurt in het vierde weekend van september. Dit jaar vieren we Burendag op 27 september...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Burendag 2014'

27-09Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

27-09Bingoavond Kunst en Vriendschap

MEEUWEN - " Bingo avond Kunst en Vriendschap Meeuwen"   Op zaterdag 27 september organiseert brassband Kunst en Vriendschap een ouderwets gezellige bingo avond in het Dorpshuis in Meeuwen. Wanneer u meespeelt met de bingo maakt u kans op mooie (geld) prijzen, boekjes zijn te koop aan de kassa deze avond. Kortom een gezellige avond bingo plezier onder het genot van een hapje en een drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bingoavond Kunst en Vriendschap'

28-09JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

29-09Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

04-10Bazaar Zorgplein Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Jubileum Bazaar bij Zorgplein Maaswaarden Op zaterdag 4 oktober vindt de jaarlijkse bazaar plaats van Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein, Azaleastraat 26 te wijk en Aalburg. Dit jaar is het voor de 40ste keer dat er een bazaar gehouden wordt. De bazaar wordt gehouden in het atrium van Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bazaar Zorgplein Maaswaarden'

04-10Muzikale BBQ

WIJK EN AALBURG - Muzikale BBQ bij Stichting Prisma. De Fresiastraat is een appartementencomplex voor mensen met een (licht) verstandelijke beperking, autisme, meervoudig complexe beperking. Fresiastraat 90 4261 DL Wijk en Aalburg ...

06-10Hervormd Aalburg naar Israel

AALBURG - Loofhuttenreis 6-15 oktober 2014– Eén van de belangrijkste feesten die het Joodse volk kent, is het Loofhuttenfeest. Het herinnert aan de geschiedenis dat het volk Israël 40 jaar door de woestijn zwierf en in tenten woonde. Het feest duurt een hele week en veel Joden vanuit het buitenland komen naar het beloofde land om dit feest mee te vieren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hervormd Aalburg naar Israel'

06-10LTC Aalburg Open Toernooi

06-10Bedrijfspresentatie Federico Mahora

WIJK EN AALBURG - Een Bedrijfspresentatie van Federico Mahora. Kom luisteren hoe je geld kunt verdienen! Hoe je kunt besparen of zelfs een inkomen kunt genereren! In d'Alburcht Perzikstraat 14 4261KD in Wijk en Aalburg Deuren gaan open om 19:30 uur. De toegang gratis...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bedrijfspresentatie Federico Mahora'

07-10EHBO Cursus

AALBURG -  Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'EHBO Cursus'

11-10Herenigingsconcert Excelsior

GENDEREN - Herenigingsconcert van Muziekvereniging Excelsior in de Genderense dorsphuis. Voor het herenigingsconcert wordt van te voren met oud-leden geoefend. Op 25 augustus is de slagwerkgroep hiermee begonnen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herenigingsconcert Excelsior'

11-10Koor- en samenzangavond

AALBURG - In de nieuwe Aalburgse kerk, De Burg,  wordt op D.V.  11 oktober  2014 een koor- en samenzangavond gehouden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koor- en samenzangavond'

16-10Verkoop slagersrookworsten

GENDEREN -  Verkoop slagersrookworsten door de Hervormde Gemeente ...

20-10Vakantiebijbelweek

AALBURG - De vakantiebijbelweek!! De voorbereidingen zijn al volop aan de gang. Dit jaar hopen we de VBW ook weer in de herfstvakantie te houden: D.V...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vakantiebijbelweek'

17-11Collecteweek MS Fonds

AALBURG - De collecteweek voor het Nationaal MS Fonds is dit jaar  van 17-22 november door heel Aalburg. Dankzij de inzet van velen is er tijdens de MS Collecteweek in 2013 landelijk ruim € 909.000 opgehaald...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecteweek MS Fonds'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl