logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Wielerclinic met Marianne vos

door Aalburg.net - 9 november 2012, 16:21

Woensdag 25 mei 2011, van 13:00 uur tot 18:00 uur.

AALBURG - Op woensdag 25 mei 2011 wordt door de lokale wereldkampioene Marianne Vos, in samenwerking met de gemeente Aalburg en de stichting wielerronde Aalburg, een wielerclinic georganiseerd voor alle leerlingen uit de gemeente Aalburg van groep 7 en 8 van de basisscholen.

Wat gaan zij doen?
Marianne wil graag aan iedereen laten zien hoe leuk bewegen is en nodigt daarom alle Aalburgse kinderen van de groepen 7 en 8 die een basisschool bezoeken uit om samen met haar het officiële parcours van de wielerronde de 7-dorpenomloop Aalburg (die gehouden wordt op zaterdag 28 mei) te fietsen.
 
De kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg die mee willen doen verzamelen voor het gemeentehuis. De leerlingen uit de overige dorpskernen worden bij de scholen opgehaald. Na de gehele ronde te hebben gefietst is er een stop bij het gemeentehuis waar alle kinderen dan ontvangen worden door de wethouder sport, Jan Spuijbroek. De kinderen krijgen een versnapering en de mogelijkheid om vragen te stellen aan Marianne. Marianne zal ook handtekeningen uitdelen. 
Na de ontvangst in het gemeentehuis gaan de kinderen uit Veen en Wijk en Aalburg weer naar huis en gaan de andere leerlingen onder begeleiding van Marianne Vos weer verder fietsen richting hun eigen woonplaats.
De deelnemende kinderen hoeven zich niet vooraf aan te melden.
 
Tijdschema

Vertrek gemeentehuis Wijk en Aalburg
Leerlingen van groep 7 en 8 uit Veen en Wijk en Aalburg verzamelen bij het gemeentehuis
13:00
Vertrek bij het Fundament, Genderen
13:30
Vertrek bij Prins Willem-Alexander, Eethen
13:45
Vertrek bij de Ark, Meeuwen
14:15
Vertrek bij Den Biekûrf, Babyloniënbroek
14:40
Bijeenkomst in het gemeentehuis
15:30-16:15
Terug in Genderen
16:35
Terug in Eethen
16:45
Terug in Meeuwen
17:10
Terug in Babyloniënbroek
17:30

De organisatie heeft de nodige voorzorgsmaatregelen genomen om de wielerclinic veilig te laten verlopen. Zo rijdt de EHBO mee en zorgen de verkeersregelaars voor een veilige oversteek op een kruispunt.
 
Meedoen?
De organisatie hoopt natuurlijk op zoveel mogelijk deelnemers. Als je mee wilt doen sta dan met je eigen fiets voor je school op het afgesproken tijdstip volgens het bovenstaande tijdsschema.
Contactinformatie:
Lokatie: Wijk en Aalburg
Organisator: Aalburg
Email:jcboezer@planet.nl.
Deel dit artikel via je: 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Facebook 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Twitter 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via Hyves 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via LinkedIn 'Wielerclinic met Marianne vos' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

22-11Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

22-11Sinterklaasintocht

VEEN - “Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje weer aan” Op zaterdag 22 november 2014 is het weer zover. Op deze dag zet Sinterklaas weer voet aan wal in Veen. Dit jaar organiseert Oranjevereniging “Prinses Margriet” in samenwerking met gymvereniging “LIOS” de jaarlijkse Sinterklaasintocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sinterklaasintocht'

22-11Intocht Sint en zijn pieten

MEEUWEN - Sinterklaas en zijn Pieten komen ook dit jaar weer in het land om alle lieve kinderen cadeaus te geven. Ook dit jaar komt de Sint naar Meeuwen enw el op zaterdag 22 november! 'Wij willen op die dag iedereen uitnodigen bij het Dorpshuis in Meeuwen, waar we om 13:30 uur zullen vertrekken om Sinterklaas op te halen. Bij terugkomst in het Dorpshuis kan het grote Sinterklaasfeest beginnen!' De Sint nodigt ook alle ouders en grootouders uit tijdens de viering in het Dorpshuis...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Intocht Sint en zijn pieten'

22-11Aankomst Sint

GENDEREN - Ook dit jaar brengen de Sint en zijn Zwarte pieten weer een bezoek aan Genderen. Opnieuw belooft dit één groot feest te worden. We verwachten Sinterklaas en zijn pieten in de haven van Genderen, waarna de stoet onder begeleiding van de pietenband naar het dorpshuis zal gaan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Aankomst Sint'

22-11Jaarlijkse verkoping Zendingskrans

AALBURG - Jaarlijkse verkoping Zendingskrans Organisatie: Zendingskrans "Op hoop van zegen" te Wijk en Aalburg Locatie: Polstraat 6 te Wijk en Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jaarlijkse verkoping Zendingskrans'

22-11Ik ben anders! Ik heb een diagnose!

ALTENA/AALBURG - Hoge verwachtingen, toetsen, scorelijsten, oefeningen, resultaten, snelheid, vergaderingen, overlegstructuren, werkdruk, tijdgebrek, 24-uurs economie enzovoorts Wij leven in een tijd waarin druk en hoge verwachtingen gelden. De maatschappij verwacht dat elk kind mee moet kunnen op het niveau van de maatschappij. Daarbij krijgen scholen de ene na de andere toets en scorelijst die voor elk individu moet worden bijgehouden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ik ben anders! Ik heb een diagnose!'

22-11Folk in D'n Dijk

WIJK EN AALBURG - In café D'n Dijk treedt de Engelse band Ted's roadshow op. Zij spelen Folkmuziek.   ...

23-11JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

24-11Ledenvergadering Wilhelmina'26

AALBURG - Het bestuur van de voetbal vereniging G.D.C...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ledenvergadering Wilhelmina'26'

24-11Felicitaties Rick Sonnema

WIJK EN AALBURG - De 16-jarige Rick Sonnema uit Wijk en Aalburg heeft zaterdag 15 november tijdens de Nederlandse kampioenschappen Kata in Apeldoorn het goud behaald. Rick, die uitkomt voor Karate Do Academie Itosu uit Waalwijk, deed mee in de categorie Kata Junioren 16/17 jaar van de Karate Bond Nederland. Rick wist overtuigend de finale winnend af te sluiten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Felicitaties Rick Sonnema'

26-11Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

26-11Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

26-11Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

26-11Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

26-11Ledenvergadering Dorpsraad Genderen

GENDEREN - Ledenvergadering in de kleine zaal van het dorpshuis. We willen u allen hartelijk uitnodigen om hier naar toe te komen. Wij zijn als dorpsraad namelijk afhankelijk van uw mening en inbreng! We proberen tijdens deze avond een duidelijk beeld te geven van lopende projecten en activiteiten die we dit jaar georganiseerd hebben...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ledenvergadering Dorpsraad Genderen'

26-11Cursus Hebreeuws

AALBURG - Hebreeuws – DV. Woensdag 26 november komen we weer bij elkaar rond Genesis 1. We lezen de Hebreeuwse tekst en horen meer over achtergronden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Hebreeuws'

26-11Startavond Alphacursus

GENDEREN - Ook dit seizoen heeft er een Alpha-cursus gedraaid. Tien avonden en een kort weekend werd in een ontspannen en veilige omgeving met elkaar gegeten, gezongen en geluisterd naar de basis van het christelijk geloof. En was er tijd en ruimte om te praten over eigen en andermans vragen; al met al een bijzonder gebeuren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Startavond Alphacursus'

27-11Cursus Luisteren naar God

AALBURG - Bidden is praten met God’ wordt vaak gezegd. In de praktijk kun je ervaren dat je gebed vaak meer ‘praten tegen God’ is, en verlang je er naar Gods stem in je leven te verstaan. In deze cursus oefenen we ons in het richten op God en het herkennen van zijn stem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Luisteren naar God'

27-11Infoavond buurtpreventie

AALBURG - Infoavond in samenwerking met buurtpreventieteams. Is mijn huis wel voldoende beveiligd tegen inbraak? Welke maatregelen kan ik treffen om dieven buiten te houden? Moet ik altijd 112 bellen als ik ontdek dat er is ingebroken? Onder andere deze vragen staan op donderdagavond 27 november 2014 centraal tijdens de gratis informatieavond tegen woninginbraken. Ex inbreker Evert Jansen zal overdag in Wijk en Aalburg een rondgang doen en inbraakgevoelige zaken rondom woonhuizen vastleggen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Infoavond buurtpreventie'

27-11Bijbelgesprekskring

AALBURG - Bijbelgesprekskring – DV donderdag 27 november komen we weer bij elkaar rond het vierde hoofdstuk van ‘Wereld van verschil’.  Welkom om 20 uur in de consistorie ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelgesprekskring'

28-11Sint bij GDC

EETHEN - Zoals jullie weten heeft sinterklaas ook dit jaar weer bezoek aan Nederland op het programma staan. Op 15 november zal hij aankomen in Gouda. Ook GDC is hij dit jaar niet vergeten, wij hebben van de agendapiet een telefoontje gehad dat sinterklaas op vrijdag 28 november bij GDC een bezoekje zal brengen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sint bij GDC'

28-11Open Huis Israel producten

WIJK EN AALBURG - WELKOM!! Open Huis Speciaal geselecteerd uit Israël. Prachtige cadeau's voor al je relaties, vrienden en familie Vrijdag 28 nov. van 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israel producten'

29-11Bingo avond

MEEUWEN - Bingoavond bij Kunst en vriendschap Meeuwen. Brassband Kunst en Vriendschap organiseert een ouderwets gezellige bingo avond in het Dorpshuis in Meeuwen.   Wanneer u meespeelt met de bingo maakt u kans op mooie (geld) prijzen, boekjes zijn te koop aan de kassa deze avond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bingo avond'

29-11Wintermarkt

VEEN - Winter en Rommelmarkt in de loods aan de Veensesteeg 6 te Veen, de grootste overdekte Winter en Rommelmarkt in het Land van Heusden en Altena. Deze wordt georganiseerd namens de Hersteld Hervormde Gemeente te Veen. Er is voor jong en oud veel te beleven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wintermarkt'

30-11Optreden Kerkloor Genderen

GENDEREN - Medewerking aan de eredienst - Voorganger: Ds. A.W...
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl