logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Dodenherdenking Veen

door Aalburg.net - 12 november 2012, 09:06

Woensdag 4 mei 2011, van 19:15 uur tot 20:30 uur.

VEEN - Herdenkingsbijeenkomst in de hervormde kerk aan de Grotestraat.  Medewerking verlenen:

- Zangvereniging 'De Lofstem'
- Kinderkoor 'Kleine David'
- Kees Schreuders, orgel
- Enkele kinderen van groep 7 en 8 van de Oranje-Nassauschool
- Wethouder Lijmbach van de gemeente Aalburg
- Ds. J. Brouwer.

Om 20.00 uur vindt de 2 minuten stilte plaats met aansluitend de kranslegging bij het oorlogsmonument op de kerkelijke begraafplaats.
De aanwezige kinderen krijgen bloemen uitgereikt. Deze mogen jullie dan bij het monument leggen. De bloemen worden verstrekt door de Oranjevereniging.

Contactinformatie:
Lokatie: Veen


Deel dit artikel via je: 'Dodenherdenking Veen' delen via Facebook 'Dodenherdenking Veen' delen via Twitter 'Dodenherdenking Veen' delen via Hyves 'Dodenherdenking Veen' delen via LinkedIn 'Dodenherdenking Veen' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

31-03Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

31-03Herstelfabriek / Talentenfabriek

GENDEREN - Wie heeft er niet iets in huis waarvan het jammer is om het weg te gooien en wat een tweede kans verdient? Een mooie trui met een gaatje, een kapot broodrooster, een lamp die het niet meer doet of een stoelpoot die is afgebroken? De Herstelfabriek biedt uitkomst! Alles wat je op de fiets mee kunt nemen mag je ter reparatie aanbieden. Reparatiekosten zijn gratis, materiaalkosten moeten uiteraard vergoed worden tegen kostprijs. Op dinsdag 31 maart is de tweede avond van de Herstelfabriek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herstelfabriek / Talentenfabriek'

01-04Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

01-04Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

01-04Filmmiddag St. Paraplu

WIJK EN AALBURG – Stichting Paraplu houdt weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in participatiehuis BuBeClu te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Filmmiddag St. Paraplu'

02-04Wielercafé

AALBURG -  Op donderdag 2 april 2015 wordt een Wielercafé georganiseerd in MFC “d’Alburcht” , Perzikstraat 14a te Wijk en Aalburg. Aan het programma wordt nog gewerkt. De bedoeling is dat inschrijven mogelijk is vanaf begin maart via de website van Wielerevenementen Aalburg...

02-04Koffieochtend De Vlaeshoff

VEEN - Koffieochtend in De Vlaeshoff te Veen Onderwerp: Wat kan de bibliotheek voor u betekenen? Tryntsje van Vessem zal u vertellen en laten zien wat de bibliotheek voor u kan betekenen: de bibliotheekdienst-aan-huis, (thuis) voorlezen, aangepast lezen, mooie boeken over vroeger met tussendoor allerlei raadspelletjes en “wist-u-datjes”. Het wordt een gezellige ochtend! De koffie is gratis en....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koffieochtend De Vlaeshoff'

02-04Presentatie Israelproducten

VEEN - Presentatie Israëlproducten Boekhandel 't Schrijvertje Op de koopavond (donderdag 2 april) is er een presentatie van Israël producten, verzorgt door Toos Vos. Zij brengt een groot assortiment mooie Israël producten mee die u kunt bekijken en uiteraard ook kopen. Naar verluidt zal er ook te proeven zijn, het belooft een mooie presentatie te worden! Kom eens kijken op donderdag 2 april bij 't Schrijvertje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Presentatie Israelproducten'

03-04Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

04-04Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

04-04CBS Het Fundament gaat paaseieren zoeken

GENDEREN - De kinderen van CBS Het Fundament gaan paaseieren zoeken: Dat zijn dan de peuters en alle kinderen van de basisschool (t/m groep 1 onder begeleiding i.v.m...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'CBS Het Fundament gaat paaseieren zoeken'

05-04JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

06-04Vrijbuiters Paaswandeltocht

AALBURG - Ieder jaar op Tweede Paasdag organiseren we de Vrijbuiterspaaswandeltocht. We verzorgen dan wandelroutes tot op heden vanuit Wijk en Aalburg. Deze routes lopen  door de omgeving van de gemeente Aalburg en we zorgen  voor de afstanden van 10, 15, 20, 30, 40, en 50 km...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijbuiters Paaswandeltocht'

08-04Inloopmiddag Kindercentrum Camelot

GENDEREN - Kindercentrum Camelot houdt op woendag 8 april op de locatie in Genderen (Akkerstraat 11a) een inloopmiddag om geïnteresseerden kennis te laten maken met de dagopvang en buitenschoolse opvang. Tussen 14.00u en 16...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Inloopmiddag Kindercentrum Camelot'

11-04Koeienschijten Noad'32

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 11 april kun je € 400 verdienen. Het koeienschijten vindt dan op het B-veld plaats bij Noad'32. Doe mee voor twee euro per plaats...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koeienschijten Noad'32'

17-04Kantinequiz Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG - Wie kronen zich tot de voetbalkenners van Wilhelmina'26?? Vergeet niet in te schrijven met je duo-partner, want het lijkt druk te worden en vol=vol.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kantinequiz Wilhelmina'26'

18-04Schuurverkoop tweedehands spullen

GENDEREN - Verkoop van tweedehands spullen vanuit een schuur door Hervormde Gemeente Aalburg Locatie: Polstraat 101A ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop tweedehands spullen'

18-04Veiligheidsmarkt Marktplein

AALBURG - Op zaterdag 18 april organiseert de gemeente Aalburg op het Marktplein in Wijk en Aalburg  een veiligheidsmarkt rondom het thema “veiligheid in en rondom de woning” . Burgers kunnen zich door verschillende veiligheidspartners laten voorlichten over dit onderwerp. Ook zijn er deze dag allerlei andere activiteiten en demonstraties ingepland...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Veiligheidsmarkt Marktplein'

22-04Sport- en spelmiddag

AALBURG - De Nationale Sportweek is een landelijk sportevenement dat een week lang in Nederland sporten in de etalage zet en laat zien hoe gezond en vooral leuk sporten en bewegen is. De Nationale Sportweek is van 18 tot 25 april 2015.   Ook in de gemeente Aalburg is er deze week van alles te doen op het gebied van sport en bewegen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Sport- en spelmiddag'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'

24-04Lente in Aalburg: Binnen en Buiten

WIJK EN AALBURG - LENTE IN AALBURG! Ondernemersvereniging (OV) Aalburg organiseert gedurende TWEE dagen een Voorjaarsmarkt (Binnen) voor de consument in d'Alburcht. In samenwerking met Winkeliersvereniging Hart van Aalburg wordt op zaterdag 25 april ook een Oranjemarkt (Buiten) georganiseerd op de Markt. Aalburg bruist...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lente in Aalburg: Binnen en Buiten'

25-04Bruidsbeurs 2015

WIJK EN AALBURG - Trouwplannen?  Bruidsbeurs voor alle aanstaande bruidsparen en voor iedereen die de dag (opnieuw) wil beleven. Bruidsbeurs met verschillende standhouders waar je alles kunt vinden wat je nodig hebt. Met een bruidshow, een hapje en een drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bruidsbeurs 2015'

27-04Collecte Oranjefonds

AALBURG - Collecte Oranjefonds ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Collecte Oranjefonds'

30-04Slaatjesactie

AALBURG - Organisatie Hervormde gemeente Aalburg Huis-aan-huis verkoop van slaatjes in Wijk en Aalburg op donderdagavond 30 april en vrijdagavond 1 mei. Beide van 18.00 - 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

05-05Bevrijdingsfestival Meeuwen

MEEUWEN - BEVRIJDINGSFESTIVAL MEEUWEN   Op 5 mei aanstaande wordt er in Meeuwen tijdens de Feestweek in Meeuwen een bevrijdingsfestival georganiseerd. De Feestweek in Meeuwen heeft als thema Flower Power en een muziekfestival mag hierbij uiteraard niet ontbreken. Op dit Festival kunt u de bands Bolt en Grey, Ticket to Groove, the Squall en Missing One beluisteren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bevrijdingsfestival Meeuwen'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl