logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Dodenherdenking Veen

door Aalburg.net - 12 november 2012, 09:06

Woensdag 4 mei 2011, van 19:15 uur tot 20:30 uur.

VEEN - Herdenkingsbijeenkomst in de hervormde kerk aan de Grotestraat.  Medewerking verlenen:

- Zangvereniging 'De Lofstem'
- Kinderkoor 'Kleine David'
- Kees Schreuders, orgel
- Enkele kinderen van groep 7 en 8 van de Oranje-Nassauschool
- Wethouder Lijmbach van de gemeente Aalburg
- Ds. J. Brouwer.

Om 20.00 uur vindt de 2 minuten stilte plaats met aansluitend de kranslegging bij het oorlogsmonument op de kerkelijke begraafplaats.
De aanwezige kinderen krijgen bloemen uitgereikt. Deze mogen jullie dan bij het monument leggen. De bloemen worden verstrekt door de Oranjevereniging.

Contactinformatie:
Lokatie: Veen


Deel dit artikel via je: 'Dodenherdenking Veen' delen via Facebook 'Dodenherdenking Veen' delen via Twitter 'Dodenherdenking Veen' delen via Hyves 'Dodenherdenking Veen' delen via LinkedIn 'Dodenherdenking Veen' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

27-05Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

28-05Feest bij Achilles Veen

VEEN - In samenwerking met Imagine Events is het feest! Tijdens deze dagen vinden er verschillende activiteiten plaats op de 'Hanen Weide'. Van 28 t/m 30 mei 2015 staat er een feesttent bij VV Achilles Veen. Een boordevol programma staat garant voor drie dagen feest! Donderdag 28 mei 16:00-21:00 Jeugdafsluiting leden VV Achilles Veen 20:30-01:00 D'n Bally draait dûr! Vrijdag 29 mei 20:30-01:00 Feest met Q-Music (DJ Menno Barreveld) Zaterdag 30 mei 13:00-17:00 Bubble Voetbal 19:00-23:30 Hollandse Avond met Feestzanger Kapalone, Vinzzent en Henk Dissel Voor de vrijdag en zaterdagavond dienen jullie in het bezit te zijn van een toegangsbewijs...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feest bij Achilles Veen'

29-05Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

30-05Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

30-05Hollandse avond vv Achilles Veen

VEEN - Hollandse Avond in de feesttent bij VV Achilles Veen. Met optredens van Feestzanger Kapalone, Vinzzent en Henk Dissel moet het een fantastische avond worden! Voor maar €7,50 per kaart ben je er al bij, kaarten binnenkort verkrijgbaar in de kantine van VV Achilles Veen. Aan de tent betaal je €10,-! Kom jij ook? ...

30-05Big Match Noad'32 E1 - Ouders E1

WIJK EN AALBURG - THE BIG MATCH NOAD'32 E1 - OUDERS E1 zaterdag 30 mei om 17:00 Sportpark Korenzand (NOAD '32) ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Big Match Noad'32 E1 - Ouders E1'

30-05Toertocht Bromfietsclub 't Zuigerke

AALBURG - Bromfietsclub 't Zuigerke organiseert de derde jaarlijkse toertocht voor historische brommers en solexen. Meerijden in historische kleding wordt aanbevolen. Kees van der Steenhoven en Kees Bouman (de initiatiefnemers) hopen op nog meer bezoekers dan de twee voorgaande jaren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toertocht Bromfietsclub 't Zuigerke'

30-05DJ-wedstrijd in BuBeClu

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 30 mei is er een DJ wedstrijd in BuBeClu Maak hem of kraak hem! Tijdens deze discoavond strijdt een aantal aankomende talenten om de beste DJ van de avond te worden.   Het publiek is mede jury! De jeugd uit de omgeving Aalburg is welkom.   Het is van 20:00 t/m 23:30 uur...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'DJ-wedstrijd in BuBeClu'

30-05Rommelmarkt

GENDEREN - Zaterdag is er de rommelmarkt op het terrein rond de gereformeerde kerk in Genderen. Een groot aanbod van meubels, speelgoed, boeken/ cd’s, gereedschap, elektra, glaswerk, keukengerei, serviesgoed, koffers/tassen en nog veel meer. Verder aanbod van snijbloemen, geraniums en perkgoed, en diverse soorten (exotisch) vers fruit...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

31-05JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

31-05Vrijwilligersavond

EETHEN / VEEN: Aalburg telt een groot arsenaal aan actieve inwoners waar we trots op zijn. U bent er daar één van.  We leren van elkaar en hebben elkaar nodig! Samen kunnen we meer en beter...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijwilligersavond'

01-06Helikopteroefeningen DHC

REGIO - Helikopters DHC oefenen 's avonds Om veilig te kunnen opereren, trainen helikopterbemanningen van de luchtmacht het hele jaar door. Omdat ze ook veilig moeten kunnen optreden in het donker, trainen zij vanaf eind april een aantal weken in de avonduren. Tijdens een missie moet personeel van de Koninklijke Luchtmacht dag én nacht klaarstaan voor inzet...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Helikopteroefeningen DHC'

02-06Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

03-06Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

03-06Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

03-06Hengelwedstrijden junioren

GENDEREN - Rooster Hengelsportvereniging De Bergse Maas Juniorwedstrijden woensdag 22 april kerkverreweide tegen over de school de Hoeksteen 18.30 19.00 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hengelwedstrijden junioren'

03-06Filmmiddag St. Paraplu

WIJK EN AALBURG - Film ‘Wiplala’ bij St. Paraplu. Op woensdag 3 juni 2015 organiseert stichting Paraplu weer een kinderfilmmiddag...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Filmmiddag St. Paraplu'

10-06Buitenspeeldag

AALBURG - Buitenspeeldag op woensdag 10 juni om 14:00 uur in het centrum van Wijk en Aalburg. Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Buitenspeeldag'

10-06Meidenavond Noad'32

WIJK EN AALBURG - Ben jij een sportieve meid, geïnteresseerd in voetbal, tussen de 4 en 17 jaar? Voetbal je al of wil je graag gaan voetballen maar weet je niet waar? Voetbal je zelf bij VV Achilles Veen en lijkt het je leuk een keer met je vriendinnen te gaan voetballen? Of voetbalt jouw vriendin bij VV Achilles Veen en twijfel je nog of jij dit ook wilt? Of wil je graag weten hoe voetballen bij VV Achilles Veen zou zijn? Inmiddels is er alweer vijf jaar meiden voetbal bij VV Achilles Veen. Met een MB1, MC1 en MD1 en meiden voetballend in de E, F jeugd en de mini-pupillen en kabouters kunnen we spreken van een fantastisch aantal. Wil jij daar onderdeel van uitmaken? Kom dan op 10 juni samen met je zusje/nichtje/vriendin naar de meidenavond bij VV Achilles Veen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Meidenavond Noad'32'

11-06Zomeravondtoernooi GDC

EETHEN - Op 11, 18 en 25 juni wordt bij GDC een zomeravondtoernooi gehouden voor alle 18-plussers, ongeacht welk voetbalniveau je hebt, het gaat om de gezelligheid! Er wordt gespeeld in teams van 7 spelers. Een team inschrijven kan tot 1 juni via zomeravondvoetbal@vvgdc.nl! Voor vragen kun je terecht bij Tom Hesselberth of Wim Timmer ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zomeravondtoernooi GDC'

13-06Fietstocht Aalburg Rond 2015

AALBURG - Er deden in 2014 circa 1.500 fietsers mee aan de 30e uitvoering van de Fietstocht Aalburg Rond. Dat waren er 350 meer dan het jaar ervoor...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fietstocht Aalburg Rond 2015'

13-06Vrouwen lopen voor Vrouwen

GENDEREN - Op zaterdag 13 juni vinden er maar liefst vijf wandeltochten plaats in Nederland onder de naam Vrouwen lopen voor Vrouwen. Ook in Genderen kun je meelopen. Wandel met ons mee in een gevarieerde tocht door prachtige stukjes natuurschoon in Nederland...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwen lopen voor Vrouwen'

13-06Afsluiting seizoen Noad'32 zeskamp

WIJK EN AALBURG -  Opgeven voor de zeskamp!! Afsluiting seizoen Tijdens de jaarlijkse afsluiting van het seizoen (zaterdag 13 juni) staat er weer een zeskamp op het programma. 12.00 uur Zeskamp voor C-, D- en E-jeugd (zowel jongens als meisjes) 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Afsluiting seizoen Noad'32 zeskamp'

13-06Dag van de bouw

VEEN - Dag van de Bouw. Jaarlijkse landelijke openstelling van aangemelde bouwlocaties van bedrijven die lid zijn van Bouwend Nederland. Tankens Andel BV realiseert in Veen de nieuwbouw van een showroom en werkplaats van Van Rijswijk Auto's Veen en is met dit project deelnemer van de Dag van de Bouw...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Dag van de bouw'

13-06Stratentoernooi

GENDEREN - Ook dit jaar wordt het stratentoernooi gehouden, op zaterdag 13 juni dit keer. Het toernooi start om 12.00u, de ploegen die zich aan melden dienen om 11...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Stratentoernooi'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl