logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Dodenherdenking Veen

door Aalburg.net - 12 november 2012, 09:06

Woensdag 4 mei 2011, van 19:15 uur tot 20:30 uur.

VEEN - Herdenkingsbijeenkomst in de hervormde kerk aan de Grotestraat.  Medewerking verlenen:

- Zangvereniging 'De Lofstem'
- Kinderkoor 'Kleine David'
- Kees Schreuders, orgel
- Enkele kinderen van groep 7 en 8 van de Oranje-Nassauschool
- Wethouder Lijmbach van de gemeente Aalburg
- Ds. J. Brouwer.

Om 20.00 uur vindt de 2 minuten stilte plaats met aansluitend de kranslegging bij het oorlogsmonument op de kerkelijke begraafplaats.
De aanwezige kinderen krijgen bloemen uitgereikt. Deze mogen jullie dan bij het monument leggen. De bloemen worden verstrekt door de Oranjevereniging.

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Deel dit artikel via je: 'Dodenherdenking Veen' delen via Facebook 'Dodenherdenking Veen' delen via Twitter 'Dodenherdenking Veen' delen via Hyves 'Dodenherdenking Veen' delen via LinkedIn 'Dodenherdenking Veen' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

28-01Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

29-01Culinair Event in Veen

VEEN - Restaurants, cateringbedrijven, eetcafés en bedrijven met specialiteiten op het gebied van wijn, kaas, taarten, brood en biologisch, worsten en hammen zullen zich feestelijk presenteren tijdens een ‘Culinair Event’ op 29 januari in het Dorpshuis te Veen. Tussen half acht en elf uur willen de ondernemers de bezoekers verrassen met de topkwaliteit die hun bedrijven gewend zijn de consument aan te bieden. Er kan geproefd worden van culinaire hoogstandjes en van bijzondere producten op het gebied van wijnen, kaas, taarten, brood en uit het biologische assortiment...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Culinair Event in Veen'

30-01Bingo in Teratina

EETHEN - Marathon BINGO!  In dorpshuis 'Teratina' wordt een Bingomarathon gehouden. Deze marathon bingo wordt gehouden in Dorpshuis Teratina in Eethen. De zaal is open om 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bingo in Teratina'

31-01Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

31-01Lampionoptocht Oranjevereniging Juliana

GENDEREN - Oranjevereniging Juliana organiseert een lampionnenoptocht. De optocht start om 18.45 uur bij het Dorpshuis in Genderen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lampionoptocht Oranjevereniging Juliana'

31-01Stampotmaaltijd Buurtvereniging

WIJK EN AALBURG - Buurtvereniging Van Klompe tot d'Ulve organiseert weer haar jaarlijkse stampottenbuffet. Het gaat om 'effe gezellig Nieuwjaar' te wensen onder het genot van een 'n lekkere stampot, erwtensoep en 'n drankje.' Het gebeurt allemaal bij 'de beruchte Neesje', aan de Aalburgsestraat 6...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Stampotmaaltijd Buurtvereniging'

31-01Lampionoptocht Broek

BABYLONIENBROEK - De Oranjevereniging in Babyloniënbroek houdt vast aan de traditie om rond de verjaardag van prinses Beatrix een lampionoptocht te houden. Daarom zal de lampionnenoptocht vrijdagavond vanaf 18.15 uur plaats vinden...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Lampionoptocht Broek'

01-02JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

04-02Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

04-02Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

04-02Boxtrollen bij de Paraplu

WIJK EN AALBURG - Stichting Paraplu houdt weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in jongerencentrum EFS te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Boxtrollen bij de Paraplu'

05-02Winterconcert NH Kerk

VEEN - In de Hervormde Kerk vindt een muzikale winteravond plaats. Andre Knevel uit Canada bespeelt het orgel en Liselotte Rokyta uit Tsjechië speelt op de panfluit. Ook is er een collecte voor noodhulp voor de overstroming in Malawi...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Winterconcert NH Kerk'

07-02Bingo in Oude School

DRONGELEN -  deze dag zal er weer een onwijs gezellige Bingo gehouden worden. Aanvang: 19:00 Start: 19:15 Klein boekje: Groot boekje: Jackpotronde allemaal € 5,- ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bingo in Oude School'

10-02Open Avond Hervormd Aalburg

WIJK EN AALBURG - Open avond voor alle gemeenteleden en belangstellenden, catechisanten, vrienden en vriendinnen. Iedereen uit Aalburg en omgeving is welkom. We hebben een medewerker van Open Doors uitgenodigd die ons beelden laat zien en ons vertelt hoe het is om christen te zijn in landen waar geloven verboden is...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Avond Hervormd Aalburg'

14-02NTK Kampioenschap bij Noad'32

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 14 februari 2015 wordt op het sportpark het Korenzand van NOAD’32 te Wijk en Aalburg het Nederlandse Techniek Kampioenschap (NTK) gehouden. De Nederlandse Techniek Kampioenschap voetbal is gebaseerd op de visie van René Meulensteen (ex trainer van Manchester United) en staat garant voor kwaliteit, uitstraling en bovenal succes. Door middel van zijn unieke opleidingsmodel en trainingsmethodiek zal iedere jeugdspeler op zijn of haar niveau een beter rendement kunnen halen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'NTK Kampioenschap bij Noad'32'

16-02Ledenvergadering Bergse Maas

GENDEREN - De ledenvergadering is op maandag 16 feb 2015 om 20.00 bij café het Zwaantje te Genderen ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Ledenvergadering Bergse Maas'

18-02Extra Eetproject Senioren

GENDEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Eetproject Senioren'

21-02Verkoop rookworsten

MEEUWEN - Huis-aan-huis verkoop van ambachtelijke rookworsten door Brassband Kunst en Vriendschap ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoop rookworsten'

20-03Toneelavond Dorpshuis met verloting

GENDEREN - Ook dit jaar kunt u weer genieten van een hilarisch optreden van de toneelvereniging “Uit Vriendschap” uit Nederhemert.  Vrijdag 20 maart a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toneelavond Dorpshuis met verloting'

21-03Driekamp gymwedstrijd

WIJK EN AALBURG - De jaarlijkse driekamp gymwedstrijd in d'Alburcht aan de Perzikstraat. De drie lokale gymverenigingen - S&V (Eethen) , W.I...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Driekamp gymwedstrijd'

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

29-03Hollandse Avond in Oude School

DRONGELEN - Hollandse Avond! Met artiesten als: Ronald van der Lee Amanda Kohler Wim van den Heuvel Aanvang 20:30 Kosten: €10,- per persoon Kaarten bestellen? --> info@bestratingscentrumaltena.nl Alle opbrengsten zullen naar “Stichting Make The Difference” Meer info: www.makethedifferenceprojecten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond in Oude School'

06-04Vrijbuiters Paaswandeltocht

AALBURG - Ieder jaar op Tweede Paasdag organiseren we de Vrijbuiterspaaswandeltocht. We verzorgen dan wandelroutes tot op heden vanuit Wijk en Aalburg. Deze routes lopen  door de omgeving van de gemeente Aalburg en we zorgen  voor de afstanden van 10, 15, 20, 30, 40, en 50 km...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijbuiters Paaswandeltocht'

11-04Koeienschijten Noad'32

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 11 april kun je € 400 verdienen. Het koeienschijten vindt dan op het B-veld plaats bij Noad'32. Doe mee voor twee euro per plaats...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koeienschijten Noad'32'

18-04Schuurverkoop tweedehands spullen

GENDEREN - Verkoop van tweedehands spullen vanuit een schuur door Hervormde Gemeente Aalburg Locatie: Polstraat 101A ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop tweedehands spullen'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl