logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Dodenherdenking Veen

door Aalburg.net - 12 november 2012, 09:06

Woensdag 4 mei 2011, van 19:15 uur tot 20:30 uur.

VEEN - Herdenkingsbijeenkomst in de hervormde kerk aan de Grotestraat.  Medewerking verlenen:

- Zangvereniging 'De Lofstem'
- Kinderkoor 'Kleine David'
- Kees Schreuders, orgel
- Enkele kinderen van groep 7 en 8 van de Oranje-Nassauschool
- Wethouder Lijmbach van de gemeente Aalburg
- Ds. J. Brouwer.

Om 20.00 uur vindt de 2 minuten stilte plaats met aansluitend de kranslegging bij het oorlogsmonument op de kerkelijke begraafplaats.
De aanwezige kinderen krijgen bloemen uitgereikt. Deze mogen jullie dan bij het monument leggen. De bloemen worden verstrekt door de Oranjevereniging.

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Deel dit artikel via je: 'Dodenherdenking Veen' delen via Facebook 'Dodenherdenking Veen' delen via Twitter 'Dodenherdenking Veen' delen via Hyves 'Dodenherdenking Veen' delen via LinkedIn 'Dodenherdenking Veen' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

25-07Spelletjes in De Oude School

DRONGELEN - De spellenavonden zijn weer begonnen! Heb je zin in een potje biljart, tafelvoetbal of kaarten of kom je liever gezellig kletsen en wat drinken, kom dan zeker! We gaan er met z'n allen weer super gezellige avonden van maken! Iedere vrijdag van 1400 - 1700 en van 1800 - 2400 uur. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Spelletjes in De Oude School'

25-07LTC Aalburg tennist

AALBURG - LTC geeft elke vrijdagavond  de mogelijkheid om tussen 19.00 en 20.00 uur met een aantal leden te tennissen met de jeugd...

26-07Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

26-07Oud papier ophalen

AALBURG - Oud papier – Op zaterdag 26 juli zijn Jan Vos, Geert Jan Bouman, Wim Wijgers en Jan de Waal aan de beurt om het oud papier op te halen. Zij verzamelen om 8.30 uur bij Jos van Wijk, Nijverheidsstraat 11 (industrieterrein Perzikstraat) te Wijk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oud papier ophalen'

27-07Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

27-07JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

29-07Extra Zomerverkoop boeken

AALBURG -  Extra Zomer tweedehands boekenverkoop Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein Op dinsdag 29 juli van 13.30 tot 16.00 uur wordt er een extra zomer boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Zomerverkoop boeken'

30-07Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

30-07Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

30-07Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

31-07Inloopmiddag Waterfront De Veene

AALBURG - De gemeente Aalburg organiseert in samenwerking met ontwikkelaar Bax Van Kranenburg Kwetters B.V. op donderdag 31 juli 2014 een inloopmiddag en -avond in de raadszaal van het gemeentehuis aan de Grote Kerkstraat 32 te Wijk en Aalburg...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Inloopmiddag Waterfront De Veene'

04-08Timmerdorp Genderen

GENDEREN -  Het timmerdorp wordt weer georganiseerd in week 32: 4-9 augustus. Locatie: Weiland van K. Hobo, Doeverensestraat 61 te Genderen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Timmerdorp Genderen'

16-08Jakko Sport Aalburg Cup

VEEN - Zaterdag 16 augustus staat in het teken van de "JAKKO SPORT AALBURG CUP 2014" Programma AalburgCup D-pupillen 12.20 strafschoppen 12...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jakko Sport Aalburg Cup'

23-08Elfde ZLTO Boerenerfdag

GENDEREN - Boerenerfdag op de  aarbeienkwekerij in Genderen. Locaties: Voompad 28 in Genderen. Een gezellige drukte, kraampjes waar allerlei leuke en lekkere streekproducten worden aangeprezen, leuke activiteiten voor kinderen en volwassen én een interessante locatie...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Elfde ZLTO Boerenerfdag'

24-08Feestweek Genderen

GENDEREN – 32e Zomerfeest Genderen Programma Zondag 24 augustus 15.30 uur: Kindervoorstelling Kindervoorstelling door Mathijs Vlaardingerbroek voor alle kinderen van 4 t/m 12 jaar. Tent gaat open om 15...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feestweek Genderen'

28-08Stratenloop

GENDEREN - Het stratenloopcircuit in het Land van Heusden en Altena - het oudste in ons land - is niet meer weg te denken en een begrip geworden in onze regio, maar ook ver daarbuiten. Vroeger waren het z.g...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Stratenloop'

30-08Hollandse Avond

GENDEREN - In de laatste week van augustus zal het traditionele  Zomerfeest Genderen weer van start gaan. Het laatste jaar werd afgestapt van de Hollandse Avond, maar dit jaar staat dit spektakel weer gepland op 30 augustus. Tal van bekende artiesten zullen op deze avond weer te bewonderen zijn...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond'

30-08ZVDO'74 veertig jaar

WIJK EN AALBURG - Dit jaar bestaat ZVDO'74 maar liefst 40 jaar. Dit willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan, zeker niet nu we een geweldige club zwemmers en polospelers hebben binnen onze vereniging. Reden voor een groot feest dus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ZVDO'74 veertig jaar'

31-08Tentdienst

GENDEREN - Zondag 31 augustus wordt er in de feesttent in Genderen een laagdrempelige dienst gehouden. Met medewerking van spreker Jan Pool en praiseband Up2You. Thema “Wie is God”...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tentdienst'

08-09Workshop social media voor raadsleden

AALBURG / ALTENA - Inwerkprogramma Raad - Workshop Social Media Twitter, Facebook, Instagram - kent u de mogelijkheden van deze applicaties? Hoe kunt u social media inzetten voor uw werk als raadslid. Raadsleden van de drie Altenagemeenten duiken in de wereld van de virtuele communicaite. Locatie: Gemeentehuis Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop social media voor raadsleden'

20-09Dans- en Turnevent

AALBURG - Organisatie: Powerhouse Sport Awards. Een avond die de passie en diversiteit van dansen en turnen in de spotlights zet. Met medewerking van turnverenigingen, dansscholen en toppers uit de regio in alle disciplines...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Dans- en Turnevent'

20-09Rommelmarkt

WIJK EN AALBURG - Rommelmarkt rondom de nieuwe kerk in Aalburg aan de Oude Kerkstraat. Hebt u nog spullen liggen ? Graag bewaren om ze op vrijdag 19 september in te leveren voor de markt. Wilt u er nu al vanaf ? Dan even contact opnemen met Gerrit Vos (tel...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rommelmarkt'

20-09Veiligheidsmarkt

AALBURG -  In samenwerking met de gemeente Aalburg: presentatie en demonstraties van diverse hulpdiensten en organisaties. Nadere info volgt nog....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Veiligheidsmarkt'

27-09Vrouwendag Altena

WIJK EN AALBURG -  De werkgroep Vrouwendag Altena is druk bezig met de organisatie van de eerste christelijke vrouwendag in het Land van Heusden en Altena. Deze dag zal plaatsvinden op zaterdag 27 september 2014 in het Willem van Oranje College te Wijk en Aalburg.  Op deze dag willen we elkaar ontmoeten, bemoedigen, met elkaar bidden, zingen en luisteren naar Franka Huveneers die zal spreken over het thema: Jouw talent in actie U/jij bent van harte welkom vanaf 9...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwendag Altena'

04-10Bazaar Zorgplein Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Bazaar bij Zorgplein Maaswaarden. Info volgt....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bazaar Zorgplein Maaswaarden'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


Weekblad Het Kontakt:
mediapartner

AltenaSteden.net

 


Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl