logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christelijke boekenweek

door Aalburg.net - 11 november 2012, 19:54

Van woensdag 16 maart 2011 tot en met zaterdag 26 maart 2011, van 09:00 tot 18:00 uur.

VEEN - Van 16 tot en met 26 maart 2011 wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke boekhandel ‘t Schrijvertje gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze periode de aandacht extra op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is Verhalen van leven.

Gratis actieboek
Het indrukwekkende actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal evenals de afgelopen jaren gratis weggeven worden, bij aankoop van € 12,50 aan boeken. Het actieboek De trein van 10:11 is speciaal voor de Week van het Christelijke Boek geschreven door Henk Stoorvogel.

De trein van 10:11
Alexander Wanne is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Hannover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime begint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen, en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardigheid een vijand kan zijn van een goed geweten.

Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (mede)auteur van verschillende boeken, o.a. Geboren om te vliegen, Knock-out en De vierde musketier. De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut.
 

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Organisator: Boekwinkel 't Schrijvertje
Website:www.schrijvertje.nl
Deel dit artikel via je: 'Christelijke boekenweek' delen via Facebook 'Christelijke boekenweek' delen via Twitter 'Christelijke boekenweek' delen via Hyves 'Christelijke boekenweek' delen via LinkedIn 'Christelijke boekenweek' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

28-02Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

28-02Optreden Musicalgroep Besoyen

WIJK EN AALBURG - Op zaterdagavond 28 maart 2015 treedt de Musicalgroep Besoyen op in de kerk van Hervormd Aalburg met hun nieuwste musical ‘Wereldnieuws’. De musicalgroep bestaat uit 50 enthousiaste acteurs, zangers, muzikanten en mensen van de technische ondersteuning. Met deze musical wordt duidelijk gemaakt wie Jezus is en waarom wij in Hem mogen geloven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Optreden Musicalgroep Besoyen'

28-02Optreden Brassband Kunst en Vriendschap

  MEEUWEN - Brassband Kunst en Vriendschap organiseert een muzikale avond speciaal voor en door de jeugdleden.    Wilt u ze ook zo graag eens alleen, samen, in het jeugdorkest en met een gedeelte van de brassband horen spelen?  Kom dan naar het Dorpshuis in Meeuwen.   De toegang is gratis...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Optreden Brassband Kunst en Vriendschap'

32-02Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

01-03JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

03-03Fotografie met andere ogen

GENDEREN - Fotografie "met andere ogen" Deze dinsdag is er gelijk met de eerste Kwastenfabriek het eerste Open Atelier voor de inwoners van Genderen in de nieuwe Talentenfabriek / het Genderense Dorpshuis. Petra Bouman uit Genderen laat weten: 'Het is best lastig om technisch in te gaan op deze hobby omdat er veel verschillende mensen zullen zijn met net zoveel verschillende fotocamera's. De een fotografeert al aardig met een spiegelreflex de ander gebruikt altijd zijn telefoon...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fotografie met andere ogen'

04-03Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

04-03Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

04-03Kidsfilm Paraplu

AALBURG - Stichting Paraplu houdt weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in jongerencentrum EFS te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kidsfilm Paraplu'

06-03Vrijwilligersavond

EETHEN - Namens het bestuur van vv GDC organiseren we een gezellig avondje voor alle vrijwilligers van onze club. Vele uurtjes  worden door heel veel mensen voor de voetbal gereserveerd en dat mag beloond worden met een avondje gezelligheid in de kantine van vv GDC.  Wel vooraf  opgave...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijwilligersavond'

06-03Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

06-03Open Huis Israelproducten

WIJK EN AALBURG - Open huis Israël producten. Welkom!!! Speciaal geselecteerd uit Israël. Prachtige cadeau's voor al je relaties, vrienden en familie...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Huis Israelproducten'

07-03Kantineparty Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG -  ilhelmina '26 organiseert weer een 'Kantine Party', ditmaal met een Mexicaans tintje met medewerking van Corné Music. Zoals jullie van ons gewend zijn wordt het gegarandeerd gezellig. Dus tot zaterdag 7 maart! ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kantineparty Wilhelmina'26'

10-03Bijeenkomst drie gemeenteraden

AALBURG - DRIE RADEN BIJEENKOMST Op dinsdag 10 maart a.s. vindt er in het gemeentehuis van Aalburg een openbare drie radenbijeenkomst plaats  van de gemeenten Aalburg, Werkendam en Woudrichem...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst drie gemeenteraden'

11-03Bijeenkomst dorpsraad in oprichting

AALBURG - Alle kernen hebben een dorpsraad. Wijk en Aalburg niet. Gemeente Aalburg wil met belangstellende inwoners uit Wijk en Aalburg die mee willen denken/werken aan het oprichten van een dorpsraad een informatieavond beleggen op woensdag 11 maart a...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijeenkomst dorpsraad in oprichting'

12-03Workshop Social Media voor Mantelzorgers

WIJK EN AALBURG - Op donderdag 12 maart a.s. organiseert de gemeente Aalburg voor mantelzorgers een workshop rondom het gebruik van social media...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop Social Media voor Mantelzorgers'

13-03BenefietSconcert Open Doors

WIJK EN AALBURG - BenefietSconcert voor Open Doors met Christian Verwoerd, M-Jock, Wouter Seinen & band en Light & Fire. Dat is de toch wel bijzondere line-up van een benefietconcert voor een bijzonder doel. Marco van Rijswijk verzint echt allerlei manieren om € 10...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'BenefietSconcert Open Doors'

14-03Tapas Musicales

WIJK EN AALBURG - Tapas Musicales: een muzikale reis door Spanje Ook zo toe aan de zomer? Lekker op een terras zitten op een zwoele avond en genieten van een hapje en een drankje? Om het af te maken speelt er nog een orkest op het plein…   Op 14 maart gaat brassband Oefening en Uitspanning deze sfeer naar Wijk en Aalburg halen om je alvast dat zomerse gevoel te geven! Dit concert neemt je mee op een reis door Spanje, allerlei muziekstijlen worden als muzikale hapjes voorgeschoteld: van Spaanse volksmuziek tot klassiek werk met Spaanse invloeden. Oefening en Uitspanning heeft diverse gasten uitgenodigd om deze reis samen met je te maken: flamenco-gitarist Arturo Ramón en flamenco-danseres Mascha Meijman zullen ervoor zorgen dat je je echt in Spanje waant; pianiste Celia García García zal de avond aan elkaar praten en ze laat ook wat op de piano horen. Om deze avond helemaal compleet te maken ontbreekt ook een kleine Spaanse versnapering niet...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tapas Musicales'

14-03Regionaal Korenconcert

WIJK EN AALBURG - Hervormde kerk, Oude Kerkstraat 19a Regionaal Korenconcert m.m.v...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Regionaal Korenconcert'

18-03Verkiezingen

AALBURG - Op 18 maart staan er twee verkiezingen gepland. De verkiezing voor de Provinciale Staten en de Waterschapsverkiezing. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkiezingen'

20-03Toneelavond Dorpshuis met verloting

GENDEREN - Ook dit jaar kunt u weer genieten van een hilarisch optreden van de toneelvereniging “Uit Vriendschap” uit Nederhemert.  Vrijdag 20 maart a.s...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toneelavond Dorpshuis met verloting'

21-03Driekamp gymwedstrijd

WIJK EN AALBURG - De jaarlijkse driekamp gymwedstrijd in d'Alburcht aan de Perzikstraat. De drie lokale gymverenigingen - S&V (Eethen) , W.I...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Driekamp gymwedstrijd'

21-03High Tea

WIJK EN AALBURG -  Op zaterdag 21 maart organiseert Werkgroep Bulgarije (Hervormd aalburg) een High Tea. Iedereen is van harte welkom om 15.00 uur op de Jeugdzolder in de kerk...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'High Tea'

27-03Slaatjesactie

AALBURG - De Gereformeerde gemeente aalburg orngiaseert een slaatjesactie huis aan huis. ...

29-03Hollandse Avond in Oude School

DRONGELEN - Hollandse Avond! Met artiesten als: Ronald van der Lee Amanda Kohler Wim van den Heuvel Aanvang 20:30 Kosten: €10,- per persoon Kaarten bestellen? --> info@bestratingscentrumaltena.nl Alle opbrengsten zullen naar “Stichting Make The Difference” Meer info: www.makethedifferenceprojecten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hollandse Avond in Oude School'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl