logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christelijke boekenweek

door Aalburg.net - 11 november 2012, 19:54

Van woensdag 16 maart 2011 tot en met zaterdag 26 maart 2011, van 09:00 tot 18:00 uur.

VEEN - Van 16 tot en met 26 maart 2011 wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke boekhandel ‘t Schrijvertje gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze periode de aandacht extra op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is Verhalen van leven.

Gratis actieboek
Het indrukwekkende actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal evenals de afgelopen jaren gratis weggeven worden, bij aankoop van € 12,50 aan boeken. Het actieboek De trein van 10:11 is speciaal voor de Week van het Christelijke Boek geschreven door Henk Stoorvogel.

De trein van 10:11
Alexander Wanne is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Hannover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime begint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen, en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardigheid een vijand kan zijn van een goed geweten.

Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (mede)auteur van verschillende boeken, o.a. Geboren om te vliegen, Knock-out en De vierde musketier. De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut.
 

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Organisator: Boekwinkel 't Schrijvertje
Website:www.schrijvertje.nl


Deel dit artikel via je: 'Christelijke boekenweek' delen via Facebook 'Christelijke boekenweek' delen via Twitter 'Christelijke boekenweek' delen via Hyves 'Christelijke boekenweek' delen via LinkedIn 'Christelijke boekenweek' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

23-05Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

23-05Rabobank Dressuurdag Psv LvHeA

WIJK EN AALBURG - Deze zaterdag is het weer tijd voor onze jaarlijkse Rabobank Oefendressuurdag! De Rabobank Oefendressuurdag is bedoeld om combinaties van alle leeftijden en van alle  niveaus, van Bixie tot en met Z2, een proef te laten rijden die wordt voorzien van  deskundig advies, leerzame tips & trucs door een officieel KNHS jurylid. De  proeven worden gereden in een volledig omheinde bak op een rustige locatie. Daarnaast is er natuurlijk ook ruimte om onder het genot van een hapje of een drankje de paardensport vanaf de zijlijn te kunnen bewonderen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rabobank Dressuurdag Psv LvHeA'

24-05JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

24-05Vrijwilligersavond

EETHEN / VEEN: Aalburg telt een groot arsenaal aan actieve inwoners waar we trots op zijn. U bent er daar één van.  We leren van elkaar en hebben elkaar nodig! Samen kunnen we meer en beter...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijwilligersavond'

26-05Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

26-05Herstelfabriek GenDeren weer open

GENDEREN - Dinsdag 26 mei is de Herstelfabriek weer open. Ook op deze derde avond bent u van harte welkom om kleding,  goederen en elektrische apparaten ter herstel aan te bieden. Plaats: Dorpshuis Genderen Tijd:  19:00 - 21:00 uur In overleg kunt u gehaald en gebracht worden door Taxi Thur...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herstelfabriek GenDeren weer open'

27-05Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

27-05Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

27-05Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

27-05Hengelwedstrijden junioren

GENDEREN - Rooster Hengelsportvereniging De Bergse Maas Juniorwedstrijden woensdag 22 april kerkverreweide tegen over de school de Hoeksteen 18.30 19.00 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hengelwedstrijden junioren'

27-05Dorpsraad ledenvergadering

GENDEREN - Dorpsraad van Genderen houdt haar ledenvergadering in het Dorpshuis aan de Rondendans. Op deze avond zal een presentatie worden gegeven door DEcAB, die uitleg zal geven over de voordelen en het gebruik van zonnepanelen. Het wordt een interessante avond...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Dorpsraad ledenvergadering'

27-05Aardbeienverkoop

VEEN -  Aarbeienverkoop door Hersteld Hervomde Gemeente ...

28-05Feest bij Achilles Veen

VEEN - In samenwerking met Imagine Events is het feest! Tijdens deze dagen vinden er verschillende activiteiten plaats op de 'Hanen Weide'. Van 28 t/m 30 mei 2015 staat er een feesttent bij VV Achilles Veen. Een boordevol programma staat garant voor drie dagen feest! Donderdag 28 mei 16:00-21:00 Jeugdafsluiting leden VV Achilles Veen 20:30-01:00 D'n Bally draait dûr! Vrijdag 29 mei 20:30-01:00 Feest met Q-Music (DJ Menno Barreveld) Zaterdag 30 mei 13:00-17:00 Bubble Voetbal 19:00-23:30 Hollandse Avond met Feestzanger Kapalone, Vinzzent en Henk Dissel Voor de vrijdag en zaterdagavond dienen jullie in het bezit te zijn van een toegangsbewijs...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Feest bij Achilles Veen'

29-05Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

29-05Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden

WIJK EN AALBURG - Op vrijdag 27 maart gaat zorgplein Maaswaarden zijn deuren openen voor ouderen uit de omgeving en doet dat op meerdere vrijdagen de komende tijd. Tegen een kleine vergoeding van € 5,- kunt u deelnemen aan een activiteit die plaats vind in “De Stroom” in Munnikenstate. Bij de prijs inbegrepen zit koffie/thee en een (non) alcoholisch drankje...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrijdagmiddagactiviteiten Maaswaarden'

30-05Hollandse avond vv Achilles Veen

VEEN - Hollandse Avond in de feesttent bij VV Achilles Veen. Met optredens van Feestzanger Kapalone, Vinzzent en Henk Dissel moet het een fantastische avond worden! Voor maar €7,50 per kaart ben je er al bij, kaarten binnenkort verkrijgbaar in de kantine van VV Achilles Veen. Aan de tent betaal je €10,-! Kom jij ook? ...

30-05Big Match Noad'32 E1 - Ouders E1

WIJK EN AALBURG - THE BIG MATCH NOAD'32 E1 - OUDERS E1 zaterdag 30 mei om 17:00 Sportpark Korenzand (NOAD '32) ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Big Match Noad'32 E1 - Ouders E1'

30-05Toertocht Bromfietsclub 't Zuigerke

AALBURG - Bromfietsclub 't Zuigerke organiseert de derde jaarlijkse toertocht voor historische brommers en solexen. Meerijden in historische kleding wordt aanbevolen. Kees van der Steenhoven en Kees Bouman (de initiatiefnemers) hopen op nog meer bezoekers dan de twee voorgaande jaren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Toertocht Bromfietsclub 't Zuigerke'

30-05DJ-wedstrijd in BuBeClu

WIJK EN AALBURG - Zaterdag 30 mei is er een DJ wedstrijd in BuBeClu Maak hem of kraak hem! Tijdens deze discoavond strijdt een aantal aankomende talenten om de beste DJ van de avond te worden.   Het publiek is mede jury! De jeugd uit de omgeving Aalburg is welkom.   Het is van 20:00 t/m 23:30 uur...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'DJ-wedstrijd in BuBeClu'

03-06Filmmiddag St. Paraplu

WIJK EN AALBURG - Film ‘Wiplala’ bij St. Paraplu. Op woensdag 3 juni 2015 organiseert stichting Paraplu weer een kinderfilmmiddag...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Filmmiddag St. Paraplu'

10-06Buitenspeeldag

AALBURG - Buitenspeeldag op woensdag 10 juni om 14:00 uur in het centrum van Wijk en Aalburg. Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Buitenspeeldag'

11-06Zomeravondtoernooi GDC

EETHEN - Op 11, 18 en 25 juni wordt bij GDC een zomeravondtoernooi gehouden voor alle 18-plussers, ongeacht welk voetbalniveau je hebt, het gaat om de gezelligheid! Er wordt gespeeld in teams van 7 spelers. Een team inschrijven kan tot 1 juni via zomeravondvoetbal@vvgdc.nl! Voor vragen kun je terecht bij Tom Hesselberth of Wim Timmer ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Zomeravondtoernooi GDC'

13-06Fietstocht Aalburg Rond 2015

AALBURG - Er deden in 2014 circa 1.500 fietsers mee aan de 30e uitvoering van de Fietstocht Aalburg Rond. Dat waren er 350 meer dan het jaar ervoor...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fietstocht Aalburg Rond 2015'

13-06Vrouwen lopen voor Vrouwen

GENDEREN - Op zaterdag 13 juni vinden er maar liefst vijf wandeltochten plaats in Nederland onder de naam Vrouwen lopen voor Vrouwen. Ook in Genderen kun je meelopen. Wandel met ons mee in een gevarieerde tocht door prachtige stukjes natuurschoon in Nederland...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwen lopen voor Vrouwen'

13-06Afsluiting seizoen Noad'32 zeskamp

WIJK EN AALBURG -  Opgeven voor de zeskamp!!   Afsluiting seizoen Tijdens de jaarlijkse afsluiting van het seizoen (zaterdag 13 juni) staat er weer een zeskamp op het programma. 12.00 uur Zeskamp voor C-, D- en E-jeugd (zowel jongens als meisjes) 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Afsluiting seizoen Noad'32 zeskamp'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl