logo Aalburg Aalburg.net wenst u een fijne Kerst

Activiteit in Aalburg: Christelijke boekenweek

door Aalburg.net - 11 november 2012, 19:54

Van woensdag 16 maart 2011 tot en met zaterdag 26 maart 2011, van 09:00 tot 18:00 uur.

VEEN - Van 16 tot en met 26 maart 2011 wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke boekhandel ‘t Schrijvertje gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze periode de aandacht extra op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is Verhalen van leven.

Gratis actieboek
Het indrukwekkende actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal evenals de afgelopen jaren gratis weggeven worden, bij aankoop van € 12,50 aan boeken. Het actieboek De trein van 10:11 is speciaal voor de Week van het Christelijke Boek geschreven door Henk Stoorvogel.

De trein van 10:11
Alexander Wanne is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Hannover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime begint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen, en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardigheid een vijand kan zijn van een goed geweten.

Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (mede)auteur van verschillende boeken, o.a. Geboren om te vliegen, Knock-out en De vierde musketier. De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut.
 

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Organisator: Boekwinkel 't Schrijvertje
Website:www.schrijvertje.nl
Deel dit artikel via je: 'Christelijke boekenweek' delen via Facebook 'Christelijke boekenweek' delen via Twitter 'Christelijke boekenweek' delen via Hyves 'Christelijke boekenweek' delen via LinkedIn 'Christelijke boekenweek' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

19-12Kerstzangavond

GENDEREN - Kerst Zang en Muziekavond in de Gereformeerde Kerk in Genderen. Aan de dienst zullen meewerken: Strijkgroep Little Orange en Van Oranje Ensemble onder leiding van Mirjam Verbist en Kinderkoor de Fontein onder leiding van Lennie van Zandwijk. Henk Teuling zal de samenzang begeleiden en spreker is ds A...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangavond'

19-12Kerst-In

WIJK EN AALBURG - Kerst-In bij Wilhelmina'26 Met een spetterende Bingo - Een Mystery guest - En DJ Ludo.....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerst-In'

20-12Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

20-12Kerstzangdienst

VEEN - Thema zangdienst 'Een nieuw begin.' Deelnemers zijn Chr kinderkoor Kleine David o.l...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangdienst'

20-12Familie Navarro update

WIJK EN AALBURG -  De grote familie Navarro update. Je bent van harte uitgenodigd om te komen naar de grote familie Navarro update. Je kunt binnenlopen wanneer je wilt, en blijven zolang je wilt...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Familie Navarro update'

21-12JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

23-12Pubquiz bij GDC

EETHEN - Pubquiz GDC Info volgt ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Pubquiz bij GDC'

24-12Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

24-12Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

24-12Kerstzangavond

WIJK EN AALBURG - Werkgroep Bulgarije van de Gemeente Hervormd Aalburg organiseert een benefit kerstzangdienst. Deelnemers zijn Brassband Oefening en Uitspanning uit Wijk en Aalburg, gelegenheidskoor Aalburg en als organist Dirk Poortvliet. De opbrengst van deze avond welke middels een te houden collecte zal plaatsvinden, komt ten goede aan de weeskinderen van Stara Zagorra te Bulgarije waar de werkgroep 2 kindertehuizen ondersteund...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstzangavond'

24-12Kerstnachtdienst Yeshua gemeente

WIJK EN AALBURG - Op 24 december om 22.00 uur is er een kerstnachtdienst met lofprijs en aanbidding met tamboerijn en dans, overdenking en een kerstverhaal voor de kinderen georganiseerd door de Evangelische YESHUA Gemeente, d'Alburcht, Perzikstraat 14A, Wijk & Aalburg.   Vanaf 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerstnachtdienst Yeshua gemeente'

30-12Verkoop oliebollen

GENDEREN - Huis aan huis verkoop van appelbeignets en oliebollen   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkoop oliebollen'

30-12Oliebollenverkoop Herv. Gem.

MEEUWEN - Oliebollenverkoop Hervormde gemeente Meeuwen en Hagoort    30-12 van 18.00 tot 22.00 uur 31-12 van 9...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Herv. Gem.'

30-12Olliebollen bij Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG - Dit jaar kunt u overheerlijke oliebollen en appelbeignets bestellen bij Wilhelmina ’26. Bestellijst kunt u
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Olliebollen bij Wilhelmina'26'

30-12Oliebollen bij Maaswaarden

AALBURG - Oliebollen bij Zorgplein Maaswaarden Op dinsdag 30 december worden er bij Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein te Wijk en Aalburg, in het atrium van 9.00 tot 16.00 uur oliebollen gebakken voor alle bewoners...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollen bij Maaswaarden'

31-12Dineren 55plussers / Eetproject Senioren

GENDEREN - Iedere laatste woensdag van de maand in het dorpshuis in Genderen.Voor maar 8,00 per persoon. Meer info bij Riet Colijn...

31-12Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker

GENDEREN - Dan is dit uw kans! Geef u nu op voor de kookcursus van Edwin Versteeg! Dit najaar organiseert het Dorpshuis samen met de Dorpsraad een gezellige kookcursus, die verzorgd zal worden door Edwin Versteeg. De cursus bestaat uit vier avonden met elk een ander thema: Amuses Driegangen menu Wild Italiaans Tijdens de avond leert u heerlijke gerechten koken en mag u ze zelf proeven. U kunt zich voor deze cursus aanmelden tot 1 oktober via onderstaand e-mailadres...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Koken als Jamie Oliver of Herman den Blijker'

31-12Oliebollenverkoop Hkers

WIJK EN AALBURG - Bij deze " Duizendmaalsorry" veur degene(n) die best een hendig hortje hebbe motte wachte, we belove da gullie kommend jaar as allereersten mee tassen & zakken vololiebolle en/of appelflappe huiswaarts gaat! Serieus: veur kommend jaar hebbe de planne en draaiboek al gereed ligge hoor, dus zulle we gegarandeerd beter berekend zijn op'n grote toeloop en omzet, tevens zal de gezelligheid er zéker nie minder om zijn !!! Dus hou er maar vast weer rekening mee, dat'r kommende Oudejaarsdag weer gebakke gaat worde hoor !!! De verkoop is op lokasie Aalburgsestraat 4. Loop gerust ffe binne, we hebben wéér'n partytent staan en koffie of'n koud biertje biertje staan klaar !!! 't Nije jaor kan nie meer kapot, mee'n fles bier in de hand en 'n Høker oliebol in je strot !!! Høker Wim & Høker Mystika         ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Oliebollenverkoop Hkers'

02-01Nieuwjaarsreceptie gemeente

AALBURG - Nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis. Het gemeentebestuur wil nieuwjaarswensen uitwisselen met bewoners en relaties. omstreeks 19:30 uur houdt burgemeeste Naterop zijn nieuwjaarstoespraak...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie gemeente'

03-01Nieuwjaarsreceptie vv GDC

EETHEN -  Nieuwjaarsprogramme met receptie Info volgt. ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsreceptie vv GDC'

03-01Nieuwjaarsconcert

WIJK EN AALBURG - Nieuwjaarsconcert met koor en samenzang Met medewerking van: The Martin Mans Formation Martin Mans, algehele muzikale begeleiding Wim de Penning, orgel Mark Brandwijk, vleugel Jantine Kalkman, Trompet DS. B.C...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Nieuwjaarsconcert'

21-01Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Eetproject Senioren'

18-02Extra Eetproject Senioren

GEDNEREN - Als er voldoende belangstelling blijkt te zijn wordt door Eetproject Genderen een tweetal extra gelegenheden georgniaseerd om samen aan tafle te gaan: op woensdag 21 januari en woensdag 18 februari 2015. 'Zo kan iedereen die op onze wachtlijst staat en anderen die ook eens willen komen de kans te geven om gezellig samen te eten.' Ook alleengaanden die jonger zijn dan 55 jaar kunnen zich hiervoor opgeven...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Extra Eetproject Senioren'

06-0430e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht

AALBURG - 30e Vrijbuiters-Paaswandeltocht met de volgende afstanden: 10-15-20-30-40 en 50 km. De jubileumwandeltocht heeft mooie wandelroutes door natuugebied ''het Pompveld" en verder door de plaatsen Waardhuizen-Almkerk-Sleeuwijk-Uitwijk-Giessen-Andel etc. Locatie: Familie B...
Afbeelding bij nieuwsbericht: '30e 'Vrijbuiters' Paaswandeltocht'

24-04Verlichtingsweek

VEEN - Er zijn al wat straten die meedoen met de verlichting volgend jaar van vrijdag 24 april - 6 mei 2015. Maar dat is nog niet het hele dorp. Het thema "LANDEN" slaat aan, en de volgende straten en landen zijn inmiddels bekend: Wielstraat - CHINA Schmitzstraat - NEDERLAND Maasdijk (Moleneind) - CANADA De Eng (dit is de nieuwe wijk niet de straat) - FRANKRIJK Grotestraat - ITALIË Mauritsstraat - ENGELAND Juliana van Stolberstraat - AMERIKA Hubertus Schreudershof - DUITSLAND Witboomstraat - GRIEKENLAND ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verlichtingsweek'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl