logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christelijke boekenweek

door Aalburg.net - 11 november 2012, 19:54

Van woensdag 16 maart 2011 tot en met zaterdag 26 maart 2011, van 09:00 tot 18:00 uur.

VEEN - Van 16 tot en met 26 maart 2011 wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke boekhandel ‘t Schrijvertje gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze periode de aandacht extra op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is Verhalen van leven.

Gratis actieboek
Het indrukwekkende actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal evenals de afgelopen jaren gratis weggeven worden, bij aankoop van € 12,50 aan boeken. Het actieboek De trein van 10:11 is speciaal voor de Week van het Christelijke Boek geschreven door Henk Stoorvogel.

De trein van 10:11
Alexander Wanne is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Hannover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime begint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen, en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardigheid een vijand kan zijn van een goed geweten.

Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (mede)auteur van verschillende boeken, o.a. Geboren om te vliegen, Knock-out en De vierde musketier. De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut.
 

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Organisator: Boekwinkel 't Schrijvertje
Website:www.schrijvertje.nl
Deel dit artikel via je: 'Christelijke boekenweek' delen via Facebook 'Christelijke boekenweek' delen via Twitter 'Christelijke boekenweek' delen via Hyves 'Christelijke boekenweek' delen via LinkedIn 'Christelijke boekenweek' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

02-09Cursus eerste Hulp verlener

WIJK EN AALBURG - Cursus Eerste Hulpverlener Heeft u of heb jij dat ook wel eens .....
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus eerste Hulp verlener'

03-09Alphacursus Is er meer?

GENDEREN - “Is er meer?’ Kom en ontdek het zelf! Ga samen met anderen op zoek naar een antwoord. Of wil jij je gewoon eens verdiepen in het christelijk geloof? Dan is de Alpha-cursus echt iets voor jou. Jong of oud, gelovig of niet-gelovig, vragen of twijfels, u bent allen van harte welkom...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Alphacursus Is er meer?'

03-09Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

03-09RIO 2 in EFS

WIJK EN AALBURG - Stichting Paraplu houdt een kinderfilmmiddag in jongerencentrum EFS. De vrijwilligers van de Paraplu draaien de film ‘Rio 2’ op groot beeldscherm voor kids vanaf 6 tot ongeveer 14 jaar. De film is Nederlands gesproken...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'RIO 2 in EFS'

05-09Kinderkoor De Jonge Lofstem

WIJK EN AALBURG - Christelijk kinder- en jongerenkoor 'De Jonge Lofstem' heeft wekelijkse repetitieavonden. Deze worden elke donderdag gehouden in zaal De Stroom van Wijkestein. Om kinderen ook kennis met het koor te laten maken, zal de eerste avond een open repetitieavond zijn, waar ieder kind van 6 tot en met 16 jaar welkom is en men natuurlijk ook zelf mee mag zingen...

06-09Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

06-09Kerkkoor Genderen

GENDEREN - Kerkkoor Genderen is een koor met een wisselende samenstelling. Alle gezindten zijn dus welkom. Er worden geestelijke liederen gezongen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kerkkoor Genderen'

06-09Herdenkingsdienst Lukas

WIJK EN AALBURG - In de nacht van zaterdag 30 augustus op zondag 31 augustus is Lukas van Tilborg op een tragische wijze door een ongeval om het leven gekomen. 'D.V...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Herdenkingsdienst Lukas'

07-09JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

08-09Workshop social media voor raadsleden

AALBURG / ALTENA - Inwerkprogramma Raad - Workshop Social Media Twitter, Facebook, Instagram - kent u de mogelijkheden van deze applicaties? Hoe kunt u social media inzetten voor uw werk als raadslid. Raadsleden van de drie Altenagemeenten duiken in de wereld van de virtuele communicaite. Locatie: Gemeentehuis Aalburg   ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop social media voor raadsleden'

08-09Cursus tafeltennissen

WIJK EN AALBURG -  Vanaf 1 september starten TTV Rally met een cursus tafeltennis! Vindt je tafeltennis te gek? Schrijf je dan snel in. Dit kan via
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus tafeltennissen'

08-09Werkzaamheden Groeneweg

VEEN - Het nieuwe sportpark de Hanen Weide en ‘t Dorpshuis aan de Groeneweg in Veen zijn inmiddels volop in gebruik. Nu ontbreekt nog een veilige oversteekplaats voor verkeer vanaf de Groeneweg naar het sportpark en het dorpshuis. Vanaf 8 september 2014 gaat aannemer Zijlstra Infra starten met de aanleg van een nieuw kruispunt en aanpassing van de komgrens...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Werkzaamheden Groeneweg'

10-09Kinderkoor Kleine David

VEEN - Kinderkoor 'kleine David' gaat weer beginnen. Kom je ook? We repeteren van 18.30 tot 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kinderkoor Kleine David'

11-09Open Coffee Altena 15.0

WIJK EN AALBURG - Editie 15.0 wordt gehouden bij Van der Pol Bedrijfskleding in Wijk en Aalburg en wordt 'anders dan anders.' De netwerkontmoeting is die ochtend rechtstreeks te volgen op de radio...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Open Coffee Altena 15.0'

11-09Monumentendagen

REGIO / WIJK EN AALBURG - Open Monumentendag op 13 en 14 september heeft als thema ‘Op Reis’ en laat zo bezoekers reizen door de tijd langs monumenten. Het programma dat jaarlijks wordt aangeboden door Erfgoed Altena begint donderdag 11 september met de klassendag en de erfgoedavond. De Monumenten klassendag op 11 en 12 september wordt gehouden op fort Giessen en in de vesting Woudrichem; 600 basisschoolkinderen maken zo een reis langs monumenten en maken kennis met de historie van de streek...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Monumentendagen'

11-09ALAD tentoonstelling in Kevermuseum

WIJK EN AALBURG - ALAD expositie in het Museum voor luchtgekoelde Volkswagens De Wolfsburcht. Plaatselijk bekend als het Kevermuseum. ALAD staat voor Altena's Lokale Autobus Diensten (ALAD), het busbedrijf uit Wijk en Aalburg van 1923-1979...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'ALAD tentoonstelling in Kevermuseum'

11-09Bijbelstudie Paul van Teeffelen

WIJK EN AALBURG - WELKOM bij de Bijbelstudie op 11 september a.s. D...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bijbelstudie Paul van Teeffelen'

11-09Tweedehands boekenverkoop

AALBURG - Er wordt weer een tweedehands boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Er staan weer ruim 15.000 boeken te wachten om aan een nieuwe eigenaar te worden verkocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Tweedehands boekenverkoop'

13-09Jeugddisco Aalburg

WIJK EN AALBURG - Jeugddisco in EFS aan de Perzikstraat . IBZA Party m.m...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Jeugddisco Aalburg'

17-09Voetbalschool Wilhelmina'26

WIJK EN AALBURG -  Dit seizoen heeft Wilhelmina’26 een primeur voor de jeugdleden, namelijk de Wilhelmina’26 Voetbalschool onder leiding van Dick Salm. De bedoeling is om met de voetbalschool bijvoorbeeld het dribbelen, passen en trappen nog beter onder de knie te krijgen. Op woensdag 17 september wordt er afgetrapt met de jeugd van 6 t/m 9 jaar...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Voetbalschool Wilhelmina'26'

17-09Naverkoop tweedehands boeken

AALBURG - Op 11 september was er een tweedehands boekenverkoop georganiseerd door Zorgplein Maaswaarden, locatie Wijkestein. Er staan weer ruim 15.000 boeken te wachten om aan een nieuwe eigenaar te worden verkocht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Naverkoop tweedehands boeken'

17-09Fashionshow in d'Alburcht

WIJK EN AALBURG - FASHIONSHOW in d’Alburcht aan de Perzikstraat in Wijk en Aalburg. Kaartverkoop bij: Studio 22 Smits Schoenen Heusden Tomboy Prijs € 7,50 1 gratis consumptie Gratis goodiebag Aanvang   : 19.30 uur Zaal open: 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Fashionshow in d'Alburcht'

18-09Bouwstenen Bijbelschool

GENDEREN - EEN STEVIG FUNDAMENT ONDER JE GELOOFSLEVEN Diepte-investering in je geloofsleven De Bouwstenen Bijbelschool is een cursus van het Evangelisch Werkverband. De cursus bestaat uit twee jaar van zestien lessen en geeft systematisch onderwijs aan gemeenteleden. Onderricht dat zich richt op de praktijk van het christelijk leven en op Gods Woord...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bouwstenen Bijbelschool'

18-09Theologische vorming

AALBURG - Start van een nieuwe cursus Theologische Vorming voor gemeenteleden en geïnteresseerden die meer willen weten over de bronnen van het christelijk geloof. De cursus is laagdrempelig, er wordt geen vooropleiding gevraagd en huiswerk is niet verplicht. Vakken zoals Oude Testament, Nieuwe Testament, Kerkgeschiedenis, De Kerk en haar Belijden, Dogmatiek, Ethiek, Praktische Theologie, Missiologie en Kerk en Israël komen aan de orde...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Theologische vorming'

20-09MPower2Move Dans- en Turnevent

AALBURG - Twintig Jaar regionale sportverkiezingen Powerhouse Sport Awards. In het kader daarvan organiseert Stichting Powerhouse een uniek evenement op zaterdag 20 september. MPower2Move is een dance en turn event dat haar weerga in de regio niet kent...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'MPower2Move Dans- en Turnevent'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


  ...Als het gáát om
punten en komma's
www.tekstatelier.nl