logo Aalburg Alles over Aalburg...

Activiteit in Aalburg: Christelijke boekenweek

door Aalburg.net - 11 november 2012, 19:54

Van woensdag 16 maart 2011 tot en met zaterdag 26 maart 2011, van 09:00 tot 18:00 uur.

VEEN - Van 16 tot en met 26 maart 2011 wordt de Week van het Christelijke Boek in de christelijke boekhandel ‘t Schrijvertje gehouden. Met de promotiecampagne wil de boekhandel in deze periode de aandacht extra op het christelijke boek richten. Het thema van de Week van het Christelijke Boek 2011 is Verhalen van leven.

Gratis actieboek
Het indrukwekkende actieboek van de Week van het Christelijke Boek zal evenals de afgelopen jaren gratis weggeven worden, bij aankoop van € 12,50 aan boeken. Het actieboek De trein van 10:11 is speciaal voor de Week van het Christelijke Boek geschreven door Henk Stoorvogel.

De trein van 10:11
Alexander Wanne is christen en woont met zijn vrouw en dochter en zoon in een stadje aan het spoor in de omgeving van Hannover. Het is 1941 en het ware karakter van het Duitse regime begint steeds meer aan het licht te komen, voor hen die het willen zien. De trein van 10:11 beschrijft de keuzes van een man die zijn gezin veilig door de oorlog wil loodsen, en de sporen die dat trekt in zijn eigen leven en dat van zijn gezinsleden. Zijn verhaal en dat van zijn dochter laat zien hoe zowel angst als rechtvaardigheid een vijand kan zijn van een goed geweten.

Henk Stoorvogel was oprichter en directeur van Athletes in Action en van mannenbeweging de 4e Musketier. Hij is voorganger van een evangelische gemeente in Zwolle. Behalve spreker is hij (mede)auteur van verschillende boeken, o.a. Geboren om te vliegen, Knock-out en De vierde musketier. De trein van 10:11 is zijn fictiedebuut.
 

Contactinformatie:
Lokatie: Veen
Organisator: Boekwinkel 't Schrijvertje
Website:www.schrijvertje.nl


Deel dit artikel via je: 'Christelijke boekenweek' delen via Facebook 'Christelijke boekenweek' delen via Twitter 'Christelijke boekenweek' delen via Hyves 'Christelijke boekenweek' delen via LinkedIn 'Christelijke boekenweek' delen via eKudos
© Aalburg. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Meer activiteiten en evenementen uit Aalburg:

28-04Cursus Kinder EHBO

GENDEREN - Kindercentrum Camelot vindt veiligheid van kinderen belangrijk. Mocht het een keer mis gaan met een kind, 70 procent van de ongevallen vindt immers in en om huis plaats, dan is het belangrijk goed te handelen als ouders of verzorgers. Daarom biedt Camelot, met vestigingen in Genderen en Veen, in samenwerking met Medac de startcursus Kinder-EHBO aan...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Cursus Kinder EHBO'

28-04Bloemenverkoop Ouderenvereniging Gouden jaren

AALBURG/REGIO - REGIO – De vrijwilligers van De Gouden Jaren gaan weer op pad om huis aan huis diverse plantjes voor de tuin te verkopen. Men gaat naar Babyloniënbroek, Drongelen, Eethen Genderen en Meeuwen op dinsdag, woensdag en donderdag.l ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bloemenverkoop Ouderenvereniging Gouden jaren'

29-04Trainen LIOS jongens

VEEN -  De lessen van gymvereniging LIOS zijn weer begonnen . De jongens van groep 3 t/m VO trainen op woensdag van 18.00 - 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Trainen LIOS jongens'

29-04Wilhelmina'26 Voetbalschool

WIJK EN AALBURG - Onder leiding van Dick Salm kan iedereen op woensdagmiddag bij Wilhelmina’26 terecht. Van 13.15 uur tot 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Wilhelmina'26 Voetbalschool'

29-04Verkoop bloemen

AALBURG - Ouderenvereniging De Gouden Jaren te Genderen Verkoop van bloemen in Genderen, Eethen, Drongelen, Meeuwen en Babylonienbroek. ...

29-04Hengelwedstrijden junioren

GENDEREN - Rooster Hengelsportvereniging De Bergse Maas Juniorwedstrijden woensdag 22 april kerkverreweide tegen over de school de Hoeksteen 18.30 19.00 20...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Hengelwedstrijden junioren'

29-04Flower Power Muziekavond

MEEUWEN - Woensdagavond 29 april neemt Brassband Kunst en Vriendschap u mee terug naar de jaren ´60 en ´70 : de Flower Power periode. Tijdens de feestweek in Meeuwen met als centrale thema Flower Power organiseert de Meeuwense muziekvereniging, die dit jaar 115 jaar bestaat, een eigen muziekavond met een spectaculair showprogramma. De avond start om 19...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Flower Power Muziekavond'

30-04Slaatjesactie

AALBURG - Organisatie Hervormde gemeente Aalburg Huis-aan-huis verkoop van slaatjes in Wijk en Aalburg op donderdagavond 30 april en vrijdagavond 1 mei. Beide van 18.00 - 21...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Slaatjesactie'

01-05Willem II / Achilles Veen Voetbalschool

VEEN  -  De inschrijving voor de Willem II/Achilles Veen voetbalschool 2015 is geopend.   Voor wie is de voetbalschool? De voetbalschool is voor jongens en meisjes die geboren zijn na 1 januari 2002 en tot en met 31 december 2007 (leeftijd F t/m D categorie 7 t/m 13 jaar). Wanneer is de voetbalschool?     Vrijdag 10 april – 18...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Willem II / Achilles Veen Voetbalschool'

02-05Schuurverkoop Meeuwen

MEEUWEN - 'Laat u inschakelen voor vervolgde christenen.' Onder dat motto is er een maandelijkse schuurverkoop in Meeuwen. Wereldwijd Wereldwijd worden christenen achtergesteld, opgejaagd, mishandeld, gevangen gezet en zelfs gedood omdat ze geloven in Jezus Christus...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Schuurverkoop Meeuwen'

02-05Autowasactie

WIJK EN AALBURG - Autowasactie voor Open Doors Op zaterdag 2 mei kan iedereen van 10 tot 4 uur de auto laten wassen door Marco van Rijswijk en zijn helpers. De €10,- die een wasbeurt kost, komt net als de eerder georganiseerde acties ten goede aan stichting Open Doors. De auto’s worden op het parkeerterrein van de Hervormde kerk van Aalburg (Oude Kerkstraat 19a)  weer blinkend schoon gemaakt...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Autowasactie'

03-05JongerenVereniging HGJV

GENDEREN - Allereerst willen wij onszelf even voorstellen. Wij zijn een Hervormd  Gereformeerde Jongeren Vereniging voor jongeren in de leeftijd van 16 tot 25 jaar. Gemiddeld telt onze vereniging zo’n 20 leden die eens in de TWEE weken op zondagavond samen komen op onze jeugdzolder...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'JongerenVereniging HGJV'

04-054 mei - Dodenherdenking

WIJK EN AALBURG - Jaarlijkse dodenherdenking in Wijk en Aalburg, georganiseerd door Stichting 4-5 mei Wijk en Aalburg. Om 19:00 uur begint de herdenkingsdienst in de Wijkse kerk. Vanaf 19:30 uur zal er een stille tocht plaatsvinden richting de begraafplaats in de Veldstraat...
Afbeelding bij nieuwsbericht: '4 mei - Dodenherdenking'

05-05Bevrijdingsfestival Meeuwen

MEEUWEN - BEVRIJDINGSFESTIVAL MEEUWEN   Op 5 mei aanstaande wordt er in Meeuwen tijdens de Feestweek in Meeuwen een bevrijdingsfestival georganiseerd. De Feestweek in Meeuwen heeft als thema Flower Power en een muziekfestival mag hierbij uiteraard niet ontbreken. Op dit Festival kunt u de bands Bolt en Grey, Ticket to Groove, the Squall en Missing One beluisteren...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bevrijdingsfestival Meeuwen'

05-05Aalburgs Bevrijdingsfeest fiets-/autotocht

AALBURG - 5 mei 1945: Aalburgs Bevrijdingsfeest  - 5 mei 2015: 70 jaar Bevrijding! Aalburgse Bevrijdingsfeestpuzzeltochten. De gezamenlijke Aalburgse Oranjeverenigingen organiseren op 5 mei een fiets- en autopuzzeltocht door alle dorpen van de gemeente Aalburg. Deze puzzeltocht mag je eigenlijk niet missen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Aalburgs Bevrijdingsfeest fiets-/autotocht'

05-05Bevrijdingsfeest Puzzeltochten

AALBURG -  5 mei 2015 - 70 jaar Bevrijding: Aalburgse Bevrijdingsfeest puzzeltochten. De gezamenlijke Aalburgse Oranjeverenigingen organiseren op 5 mei een fiets- en autopuzzeltocht door alle dorpen van de Gemeente Aalburg. Deze puzzeltocht mag je eigenlijk niet missen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Bevrijdingsfeest Puzzeltochten'

06-05Coop voetbaldagen

WIJK EN AALBURG - Ook dit jaar vinden de Coop Voetbaldagen weer plaats op de Ebbe (Wilhelmina'26) en wel op woensdag 6 en donderdag 7 mei Dit jaar met medewerking van het Tilburgse Willem II en gezien het programma worden het weer een paar prachtige dagen in mei. Kinderen van 6 t/m 15 jaar zijn welkom en inschrijven kan via www.coopvoetbaldagen...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Coop voetbaldagen'

06-05Kids Movie BuBeCu

WIJK EN AALBUIRG - Op woensdag 6 mei organiseert stichting Paraplu weer een kinderfilmmiddag. Ook deze keer is er een actuele film te zien in BuBeClu (voorheen EFS) te Wijk en Aalburg. De vrijwilligers van de Paraplu draaien vanaf 14...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Kids Movie BuBeCu'

09-05Marianne Vos Classic Toertocht

AALBURG - De Marianne Vos Classic zal in 2015 op 9 mei verreden worden. Op zaterdag 9 mei 2015 wordt er weer een groot wielerspektakel in de gemeente Aalburg georganiseerd onder de naam “Marianne Vos Wielerfestival Aalburg”.  Tijdens dit festival staat het dames wielrennen centraal...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Classic Toertocht'

09-05Rabobank 7-dorpenomloop

AALBURG - Topper van deze dag is natuurlijk de Rabobank  7-dorpenomloop Aalburg voor elite vrouwen.  De wereldtop vrouwenwielrennen staat dan aan de start voor een tocht van ongeveer 120 km door de 7  Aalburgse kerkdorpen. Dit is een internationale UCI ...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Rabobank 7-dorpenomloop'

09-05Verkiezing Ondernemende Vrouw

AALBURG - In 2014 is tijdens het Marianne Vos Wielerfestival Aalburg de uitslag van de verkiezing van de ondernemende vrouw bekend gemaakt. De relatie is toen gelegd met ondernemende vrouw en de fietsende vrouw. Een groot succes...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Verkiezing Ondernemende Vrouw'

09-05Workshop ondernemen = topsport, topsport = ondernemen

AALBURG - Tijdens het op zaterdag 9 mei a.s. te houden Marianne Vos wielerfestival Aalburg vinden er veel  activiteiten plaats rondom het thema sport...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Workshop ondernemen = topsport, topsport = ondernemen'

09-05Marianne Vos Wielerfestival

AALBURG - Op zaterdag 9 mei 2015 wordt het Marianne Vos Wielerfestival Aalburg georganiseerd. Het thema van de nevenactiviteiten 2015 is “Voorsprong door innovatie” Rondom het wielerfestival vinden de volgende activiteiten plaats: Wielercafé op donderdag 2 april 2015 met deelname Marianne Vos over: “Voorsprong door talent en innovatieve aanpak” Wielerterras bij het gemeentehuis van Aalburg voor iedereen toegankelijk. Diverse stands van bedrijven met betrekking tot het thema: “Voorsprong door innovatie” Tijdens het wielerevenement is rondom het gemeentehuis een meetingpoint ingericht...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Marianne Vos Wielerfestival'

09-05Vrouwenontbijt Muskathlon Marco van Rijswijk

WIJK EN AALBURG - Op zaterdag 9 mei organiseert Marianne  van Rijswijk een vrouwenontbijt. Iedereen is van harte welkom om 08:30 uur op de Jeugdzolder in de kerk  van Hervormd aalburg. De kosten zijn 7...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Vrouwenontbijt Muskathlon Marco van Rijswijk'

09-05Voorjaarsmarkt

WIJK EN AALBURG - Gezellige voorjaarsmarkt met activiteiten voor jong en oud. Diverse kramen waaronder: rommelmarkt, decoratie, kaas/noten, fruit, Moederdag cadeautjes, snoep, boeken, planten, perkgoed. Tijdens een talentenveiling kan er geboden worden op talenten die door gemeenteleden zijn aangeboden, bijvoorbeeld een avond oppassen, een avondje bbq-en, een vaartochtje over de Maas, strijkservice, en vele andere interessante diensten...
Afbeelding bij nieuwsbericht: 'Voorjaarsmarkt'
Meer agendaitems uit Aalburg RSS-kanaal Agenda Aalburg.net


 

Regionieuws & events...

Lokaal gaat u naar...

Of naar...

 


tekstfabriek &
creatieve reclamemakerij
www.tekstatelier.nl